Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valakinek lenne építő jellegű tanácsa, hát ne habozzon... fórum

Ha valakinek lenne építő jellegű tanácsa, hát ne habozzon... (beszélgetős fórum)


1 2
46. Donyta (válaszként erre: 43. - Cirmanella)
2008. okt. 4. 08:45

Az ex férje, az én volt párom, akitől van egy 24 éves lányom. Most volt az esküvője, és iwiwen szerettem volna jelezni neki, hogy volt.. Persze nem írtam egy szót sem, gondolván, hogy úgy is benéz a képekbe is. Nagyon szerettem azt a fiút, de az anyagi önzőség fontosabb volt mint mi! Találtak neki egy pénzesebb elvált spinét, (ez az aki itt írt)! Én maradtam a gyerekkel, sosem zavartam senkit.. Ott született még 2 és arra nem voltak képesek, (mert beteges a nó féltékenysége), hogy a gyerekeket összengedjék. A lányom volt, hogy kezdeményezte az ismerkedést. Onnan semmi. De amikor a közös apuka, belebetegedett ebbe a nőbe akkor én jártam a pici csecsemőmmel az apukájához, fewl a hegyre minden nap a kórházba és vittem a friss sok kaját. Már mindenki azt hitte én vagyok a neje, mert ők lesz...k! Ezt eddig senki nem tudta! Menekülni szeretett volna onnan mindig, de ez rátapadt és megfojtotta a beteges féltésével. Persze azóta a nagyi (papa anyja) is megbánta, hogy a fiát döntés elé állította, mert a nő örökletes (átadható) gyógyíthatatlan beteg lett. Mostmár nagyon örülne ha én lettem volna a kiválasztott. Anno ő szólt ebbe bele, és ő tette igazán tönkre a fiát is evvel. Apuka nagyon boldogtalan házassága tönkre tette, de keresett ő máshol is vígaszt. Mi a távolság ellenére nagyon sokat beszélgettünk telón és mindenről! Ezt sem tudja a nő! Eddig. De most úgy döntöttem, már ez sem érdekel. Fájt eleget akkoriban a lelkem a babámmal a hasamban, és ez mer mocskolódni? A halálba szerettem volna menekülni és befejezni mindent. Nem tettem, tán féltem, de a születendő lányom lett a legédesebb kincsem! Nem kapaszkodtam egy pillanatig sem az apjába, pedig mindennek másképp kellett volna történnie de ő nem mert kiállni magáért. Olyan boldog nagy szerelemben éltünk 5 évet.. Egyszer nem bántottuk egymást egy szóval sem! A nap 24 órájában együtt voltunk, mert egy helyen is dolgoztunk és éltünk.. Ő volt az életem, és én sem láttam a mai napig olyan felszabadult boldogságot amilyen ő volt.

Hááát ez a múlt, amiért még most is én vezeklem..

45. Donyta (válaszként erre: 44. - 0c97fbb607)
2008. okt. 4. 08:07
OK Köszi!
44. 0c97fbb607 (válaszként erre: 42. - Donyta)
2008. okt. 3. 09:50

Ne vedd fel a kesztyűt.

Tegnap már feltűnt,hogy ez a ...no meg a többi hsz-e, amivel téged próbál kihozni a sodrodból.

Értem én ,hogy válaszolni akarsz neki,de ne süllyedj le az Ő szintjére.Tudod itt van Woody ,meg az Ő lassan már aranyba öntött mondása :

"Ne vitatkozz idiótákkal,mert lesüllyedsz az Ő szintükre és úgy is legyőznek a rutinjukkal":DD

43. Cirmanella (válaszként erre: 42. - Donyta)
2008. okt. 3. 09:42

Szia kedves Donyta!

Miért írta ezt neked Mersy???

Szerintem nagyon kedves,hogy így törödsz másokkal...

42. Donyta (válaszként erre: 41. - 05e44c0b29)
2008. okt. 3. 08:26
Rajtad meg lerí, hogy valóban nagyon beteg vagy! De nem akarlak bántani, hisz ezt már megkaptad rendesen! Jó, hogy rám találtál két kezelés között.
41. 05e44c0b29 (válaszként erre: 40. - Donyta)
2008. okt. 2. 19:59
Nem kell a púder ! Ezután sem kell tapadni, mert lerí rólad !!!!
40. Donyta
2008. jan. 15. 07:21
Mi újság az új éveben? Van valami különleges változás???
39. ferke333 (válaszként erre: 38. - Donyta)
2007. dec. 18. 21:46

Sziasztok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nagyon elvoltam mostanában veszve...

Az ügy most halálra van itélve, de nem adom fel soha, de addig amig nem adódik ujabb lehetöség élem az életem, teljesen másképp, mint eddig...

Egy teljesen új emberként...mások is észrevették a változást, és én is...sokmindenre rájöttem idöközben...

Köszönöm az eddigi segitségeket...örök hála érte...

38. Donyta (válaszként erre: 37. - E8707eeb00)
2007. nov. 30. 10:39

Szia!

A témát ugyan én dobtam fel, de nem a magam részére. Ferke szeretne tanácsokat kapni, amit itt végig is olvashatsz. Benne vannak az igényei, érzései, és amit tudni szeretne mit tegyen...

37. e8707eeb00 (válaszként erre: 1. - Donyta)
2007. nov. 25. 11:58
Sok módja van,de ehhez ismerni kell a pasi igényeit.Van akit a hasán keresztül lehet fogni,van akit a szexel.Manipulálni is lehet.Tégy úgy mint ha nem érdekelne túlzottan hogy hol van és mikor jön.A ridegség is bejön némelyik bitangnak:)Van akinek a szexrabszolgák és a cselédek jönnek be.Van aki szereti hogy kényeztessék és van akinek okos kell,értelmes.Van akinek agyatlan nő kell,aki sosem gondolkodik.Ahány pasi,annyiféle igény.Ezek csak tippek voltak.
36. Donyta
2007. nov. 25. 06:27
Helló Ferke! Fejlemények?????
2007. nov. 10. 07:15

én is Donytával értek egyet.Annyi olyan nő van a világon,aki megérdemli,hogy szeressék,és lehet,hogy csak Rád vár.(nem tehetek róla,reménytelenül romantikus vagyok:) ) És ha valaki,legyen az nő vagy férfi már azt mondja,"majd meglátjuk", ott már gond van...Én nem hiszek a "szünetekben" mert én azt gondolom,hogy ha valakik szeretik egymást,ott sem az elején sem a végén nem kell szünet a kapcsolatba.Ha nekem ezt mondanák,én tuti nem várnám vissza...

Ez nem letolás volt,csak a véleményem:)

34. Donyta (válaszként erre: 33. - Ferke333)
2007. nov. 10. 06:15
Te tudod Ferke, mennyit bírsz ki egy kapcsolatért,de ne hagyj magadból h..ét csinálni. Ha úgylátod nagyon erőltetett az egész, akkor ne kapaszkodj bele. Ha sikerülne mégis, akkor sok szerencsét, hogy ne később kelljen csalódnod, amikor már "késő" lenne.
33. ferke333 (válaszként erre: 32. - Donyta)
2007. nov. 9. 20:27

hmmm...meglátom mi lesz...

most hagyom egy kicsit a dolgot, aztán kiderül...

nem könnyű neki sem...volt egy elkapkodott házassága, és találkozásunk előtt 2 hónappal lépett ki belőle...

és eléggé kivan, mert most ez se jött össze neki(ünk) és ez elég rosszul érintette...

még egy kicsit kivárok, aztán meglátjuk...

32. Donyta
2007. nov. 9. 19:57
Na tudod, ez már nekem is sok! Nem lenne ekkora birka türelmem egy nővel szemben sem! Jól gondold akkor meg, hagysz e magadból hülyét csinálni! Én nem tenném. Eddig úgy gondoltam, talán van esély. talán valami oka va a háttérben. De itt sokkal nagyobb lehet a gond, és vagy hazudik, vagy ő sem tudja mit akar. Hagyd az egészet, most már eléggé átmentél kutyába is, próbálkoztál eleget.. Szerintem nézz másfelé, és ezt a kapcsolatot felejtsd el örökre, mert bolondot csinálnak belőled!!!! Nem ad ő neked semmi esélyt, sem kettőtőknek, csak megaláz. Ne hagyd!!!!
31. ferke333 (válaszként erre: 29. - Donyta)
2007. nov. 9. 19:20
És...miért mondta, hogy legyek türelmes, és megkapjuk az esélyt?
30. ferke333 (válaszként erre: 29. - Donyta)
2007. nov. 9. 18:50
Én meghallgatnám nagyon szivesen...de az a gond, hogy ő sem tudja mi van, ezért nem akar róla beszélni...azt mondja nem akar velem lenni, kiégett érzelmileg...de...ha nem akar velem lenni, akkor miért akar találkozni? miért akar velem beszélgetni? mikor tudja, hogy én mit érzek...
29. Donyta (válaszként erre: 27. - Ferke333)
2007. nov. 9. 06:54
Sajnálom ami sorozatosan nem jön össze! Szerintem hallgasd meg amit mondani szeretne. Lehet, hogy fájni fog amit hallasz, de muszály megtenned! Talán mégis elmondja a bánatát, a kételyeit, vagy ami nyomja a lelkét, nem tudom. De ha nem hallgatod meg sosem tudsz váltani. Mindenesetre, akármi legyen is, úgy menj oda, hogy elfogadod! Ha kéri, segíts, ha nem, hát hagyd. Ha fáj amit hallasz, dolgozd fel és lépj! Nehogy megint a rossz végletedbe zuhanj, ha nem kellesz neki, ne add fel. Van más nő is az életben, talán nem is ő az akire szükséged lehet, de ezt csak akkor tudod meg ha megtalálod azt aki megérdemli a szerteted! Most úgyérzed ő az, de lehet, hogy nem így van. Csak okosan, és türelemmel...
28. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - Ferke333)
2007. nov. 8. 23:30

Légy az aki vagy.

Ha tovább akar lépni,akkor hagyd.

27. ferke333 (válaszként erre: 26. - Donyta)
2007. nov. 8. 23:18

Hali!


Eljutottunk oda, hogy semmit sem értek...

Szombaton arról beszéltünk, persze kicsit ittasan,de ami a lényeg, hogy időre van szüksége...aztán megadjuk a dolognak az esélyt...

Hétfőn rákéerdeztem, hogy tényleg komolyan gondolja e a dolgot, erre kiakadt, hogy nem is akar hallani már felőlem...

Tegnap jelentkezett, azt mondta, komoly lelki problémákkal küzd ő is, de nem akarja, hogy segitsek neki megoldani...

Ma pedig azt írta, találkozni akar velem...

Nem értem az egész dolgot...ha nem akar hallani se felőlem, se semmit, amit kijelentett, akkor most mi történik???


Köszi...

26. Donyta (válaszként erre: 25. - Ferke333)
2007. nov. 6. 05:59
Légy férfi, és ő Nő lesz! Keresd a kedvét, és meglátod hangolódik rád. Kedveskedj és éreztesd vele, hogy ő egy kedves szerethető lény. Legyél előzékeny, vidd olyan helyre ahol Nőnek kell lennie, nem csak egy embernek. Bókolj és keresd az érzékeny pontokat amitől Nő egy nő!
25. ferke333 (válaszként erre: 24. - Donyta)
2007. nov. 2. 12:09

Üdv...egy kis haladás...

Mostmár beszélgetünk, de nem a lényeges dolgokról!

Kiderült mi a probléma...a lány úgy érzi, érzelmileg kiégett, és eléggé önértékelési problémái vannak, mivel úgy gondolja, teljesen alkalmatlan egy kapcsolatra...

Most nem tudom mi tévő legyek, vagyis tudom, mit kellene tennem, csak nem tudom, hogyan!

Fel kell benne ébresztenem a NŐT, de nem tudom, hogyan csináljam...

24. Donyta
2007. okt. 24. 10:18
Gondolom, az elmúlt idők tapasztalatai alapján... Ne köszönj semmit, magad éred el amit elérsz!
23. ferke333 (válaszként erre: 22. - Donyta)
2007. okt. 24. 10:05

Hidd el...mindennél jobban szeretném...

És köszönöm...

22. Donyta (válaszként erre: 21. - Ferke333)
2007. okt. 24. 09:24
Rendben. Sok sikert, és a vár reményed jöjjön be!
21. ferke333 (válaszként erre: 20. - Donyta)
2007. okt. 24. 09:22

A szülinap az most hétvégén lészen...azért nem jelentkeztem, mert még nem találkoztunk azóta...

De majd most, már megbeszéltünk, hogy minden nap lesz találka...szóval bedobom magam, amennyire lehetséges:)))

20. Donyta (válaszként erre: 18. - Ferke333)
2007. okt. 24. 06:27
Na, mi van veled emberke! Nem jelentkezel, nem írsz! Mi történt azóta? Hogy sikerült a szülinap?
19. Alexa77 (válaszként erre: 18. - Ferke333)
2007. okt. 18. 13:55
Szoritok neked. Ugyes legy!:-))
2007. okt. 18. 12:08

Köszönöm az ediggi segítségeteket!

A születésnapja okt.28n lesz, tehét még van idő átgondolnom a dolgokat!

A dolgokat magamban letisztáztam már, tudom,hogy képes máshogy csinálni a dolgokat, és máshogy is szeretném csinálni...

Remélem idővel tényleg megoldódik, mert már csak ez tart életben...

2007. okt. 18. 05:38

Szia Ferke!


Ha jol erzed, es maradt ott meg szikra, akkor lehet eselyed! Viszont azt szerintem elore tisztazd magadban, hogy ezuttal kepes vagy-e maskepp csinalni, es hogyan. Mert meg egy torest biztosan nem el tul a kapcsolatotok.

Ha ugy erzed, kepes es hajlando vagy a valtoztatasra, akkor - ahogy Donyta is irta - ne nagy dolgokkal akard levenni a labarol, hanem "edes kis semmisegek"-kel. Tole fugg, mivel. Te ismered, te tudod, mire vagyik. Nalam peldaul sokkal jobban bejon egy seta a gyonyoru oszi erdoben, nagyokat beszelgetve es meg nagyobbakat hallgatva, mintha barhova, valami draga helyre vinne a parom, de ugye nem vagyunk egyformak. Ugyanigy nem feltetlenul kell nagy csokor virag, gyakran egy szal rozsa tobbet mond... Vagy egy plussmaci, akit ejszakara magaval vihet az agyba az ember lanya. Kellemes dolog kedves sms-t kapni, vagy e-mailt, vagy hagyomanyos kepeslapot, de ne tul gyakran, a kevesebb tobb! Szulinapjara pedg, ha jol ismered, valoszinuleg tudod, mire vagyik. De itt sem az ertek szamit. Csak talalo ajandek legyen. Szemelyes, olyan, ami csak neki szol, ami valamiert kedves a szivenek.

Szoritok nektek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook