Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valakibe nagyon szerelmes vagy de már vége túl lehet lenni rajta? fórum

Ha valakibe nagyon szerelmes vagy de már vége túl lehet lenni rajta? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3130. Szanka
2008. jún. 20. 14:15
Egyébként én is innen kaptam a legtöbb segítséget anno.
3129. Szanka
2008. jún. 20. 14:14

Hát akkor csak olvasgass és beszélgess!


Megyek, mert holnap táborba indulunk a kisfiammal és még nem pakoltam össze. Meg aztán megyek érte az oviba is.


Sok sikert kívánok a felejtéshez!

2008. jún. 20. 14:08
Hát igen, a tipikus szakítás utáni megújulási vágy. Most, hogy a kisfiam az apjával van, egy kicsit több idő jut magamra. Megyek fodrászhoz, kozmetikushoz, tornázom, sokat olvasok, próbálom egy kicsivel jobbá tenni a hangulatom. Én nem bánnám, ha most rossz idő lenne, mert az jobban illene a hangulatomhoz. Komolyan, néha annyira tud idegesíteni, hogy lehetek ekkora hülye?! A kapcsolatunk egész ideje alatt azt hangoztatta, hogy ő becsületes, tiszta lapokkal játszik. Hagytam magam kihasználni minden lehetséges módon, szégyellném leírni, mekkora hülyét csinált belőlem. Olyan ez, mint amikor az embernek nő egy szemölcse, kiégetik, és beheged a seb. Bízom benne, hogy hamar túl leszek rajta, végülis már most is jobb, mint tegnap volt, és nagyon jó ez a fórum, mert nem érzem annnyira egyedül magam. Sajnos van sorstársam rendesen.
3127. Szanka (válaszként erre: 3126. - Db3031f10e)
2008. jún. 20. 13:56

Nekem is hasonló gondjaim voltak, nem voltak barátok, akikkel beszélhettem volna. Ráadásul tél volt, be voltunk "zárva" a lakásba. Iszonyú volt.


Nem tudom, hogy hogyan éltem túl, de már nem kéne...


/Vmi jó kis feszültség levezető dolgot kellene találnod./

2008. jún. 20. 13:50
Köszönöm, jól esik most minden bátorítás. Leginkább az a rossz, hogy nincs, akivel átbeszéljem, nincs akinek szidhatnám :). Tudom, hogy rendbe jövök, sajnos nem ez az első, ismerősek a tünetek is, az biztos, hogy az idő múlásával jobb lesz. Csak egy újabb csalódás ...
3125. Szanka (válaszként erre: 3124. - Db3031f10e)
2008. jún. 20. 13:37
Ki fogsz belőle mászni... Mi is kimásztunk belőle... Tudom ettől nem lett jobb kedved, de talán mégis...
2008. jún. 20. 13:10
Én is a napokban szakítottam a kedvesemmel, mert ismét belenéztem "Pandora szelencéjébe", vagyis a levelezésébe. Regisztráltatta magát a randivonalon, más nőkkel levelezik, ugyanúgy jelölgeti a wiw-es nőket is. Elhagytam őt, próbálom végleg lezárni magamban ezt a dolgot, de nagyon nehéz. Az eszemmel tudom, nem érdemli meg hogy bánkódjak utána, mégis én ökör, ötpercenként nézem a telefonom, meg a postafiókom. Olyan rosszul érzem magam. Talán nem is őt sajnálom, hanem azokat a dolgokat, amiket miatta elvesztettem. Ráadásul a fiam még 10 napig az apjával nyaral, ő is nagyon hiányzik. Szerintetek mennyi idő, mire az ember fel tudja ezt dolgozni? Éjjel alig alszom, ma is már fél 5-kor felébredtem, nem tudok enni (ez jó:), és nem tudom másra gondolni, csak arra, hogy milyen aljas volt. Egyszerre gyűlölöm és egyszerre szeretném, ha felhívna. Totál idióta vagyok, szerintetek hogy lehet ebből kimászni?
2008. jún. 16. 05:14

Zsuzsa & Ritus!


Szeretett "párjaitok" már annyi lehetőséget kaptak, hogy ha annyi millióm lenne most valamelyik saját pálmafás szigeten lefetyelném a Drágámmal az ananászlevet.

Igenis vannak olyan pasik, akiknek fontos az, hogy a párjuk boldog legyen mellettük és nem csak egy mellékes 3. személy lennétek mellette.

Az a baj, hogyha féltek az egyedülléttől és azért nem léptek akkor nem páratlanúl lesztek egyedül hanem a párotok mellett és szerintem ennél lélekölöbb nincs a világon!

Nem ad legalább 70%ot a pasi? Szoltál neki és nem törödik veled, hogy ennyi nem elég neked? akkor reptetés!

Igenis jobbat érdemeltek ... legalább olyat mint ééééén .... váá! amióta a Drágámmal vagyok van megint önérzetem önbecsülésem és ez nagyon jóóóóó! :DD

3122. rituka23 (válaszként erre: 3121. - 91d4989ab9)
2008. jún. 15. 20:09
Hát adj neki még egy esélyt, aztán ha nem megy, döntsd el a sorsát! :)
2008. jún. 15. 19:56
tom:))) igyekszem bulldog lenni:)) de nem tom ebből mi lesz, ha nyáron nem javul akkor ennek a kapcsnak annyi. utána nekem több szabadidőm lesz neki meg több munkája ugyhogy még kevesebb ideje marad rám...
3120. rituka23 (válaszként erre: 3118. - 91d4989ab9)
2008. jún. 15. 19:52
Tudod, rájöttem valamire, hogy néha nem is attól félünk, hogy elveszítjük a másikat, hanem hogy egyedül maradunk, és pont ez az, hogy nem találunk jobbat! De ez nem igaz, mindig van jobb megoldás, és jobb ember, csak meg kell várjuk, hogy megérkezzen az életünkbe! De ha igazán szereted, szerintem meg kellene ezt vele beszélned, hogy neked ez nem jó, mert így csak szenvedsz, ő pedig éli világát, mikor pedig szüksége van valakire, ott vagy neki, persze biztos szeret, csak nála ez pont elég, hogy tudja, mindig ott vagy neki, és nem tesz semmit, hogy ez változzon! De te tegyél, hogy ez változzon!!!!!!!! Ne élj boldogtalanul! Rövid az élet! :):):)
2008. jún. 15. 19:40
de legalább kinagytakaritottam:)))) minden rosszban van valami jo:)
2008. jún. 15. 19:39

megint versenyen volt, utána ünnepeltek...

megbeszéltük ma nem jön oké, de reggel mondott olyat hogy lehet mégis, de igy ugye nem tudott de én meg vártam...


azt mondta tuti jön holnap, na erre kivi leszek... kevés hiányzik hozzá néha hogy elzavarjam a ...

csak ugy érzem ő simán talál nálam jobbat, de én nála nem... :((

3117. rituka23
2008. jún. 15. 18:36
Na sziaszok, mindenki idetévedt ma? Hát Zsuzsa, mi újság, mesélj!! Nálam a helyzet változatlan, talán egy picit jobb már! :)
2008. jún. 15. 18:12
:( én már nem is mondok semmit...
3115. f39a34943d (válaszként erre: 3114. - C16f9542c4)
2008. jún. 15. 16:40

Jaj szegény! Az evés nálam fontos, és mindig sajnálom a kismamikat akik nem tudnak enni! :(


Köszi én nagyon jól vagyok! Boldog, kiegyensúlyozott meg miegymás ;-)

2008. jún. 15. 16:00

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van?

Én remekül mióta gyereket várok nem tudok semmit enni,álandóan fáradt vagyok.De élvezem és szörnyen izgatott vagyok pedig ez nekem már a harmadik gyerkőc!

Nagyon kis ellen álhatatlanok a sok kics cuki holmik.

Malymom!

Te,hogy vagy?

2008. jún. 9. 21:01
hmmhmm igazad van, sajnos
3112. f39a34943d (válaszként erre: 3111. - 91d4989ab9)
2008. jún. 9. 19:20

hmm hmm!


minden pasi úgy bánik a "kedvesével" ahogy az a kedves hagyja!


Szerintem az első nagy szakításotokkor illetve, hogy visszafogadtad eldölt az, hogy ő mindent megcsinálhat veled. Ebbe a drágád jól beleszokott és élvezi te meg árulod a petrezselyemzöggyét!

3111. 91d4989ab9 (válaszként erre: 3110. - Rituka23)
2008. jún. 9. 18:54
aha vége, én beszéltem rá hogy mielőbb csinálja meg, gondoltam utána lesz rám több ideje, tévedtem... most edz, de lesz a héten egy szabadnapja, abban biztam hogy akkor jön, de nem lesz otthon, családját kell fuvaroznia vidékre, és ott is alszanak, és nagyon hiányzik és utálom...közbe meg nem .... és mindig azt mondja szeret meg bepotoljuk én meg mindig várom hogy mikor ....
3110. rituka23 (válaszként erre: 3109. - 91d4989ab9)
2008. jún. 9. 18:30

Szia!

Szegénykém! Nem irigylem,, de legyél erős! Vége vannak már a vizsgáinak? Vagy miért nem taliztok többet, ezt megbeszéltétek már?

2008. jún. 9. 18:22
megfogadtam, hogy nem sirok többet de nem megy...
2008. jún. 9. 16:54

...és a héten se ér rá... :( már röhögök ezen az egészen


na kitalálta hogy pénteken jön....... kéthetenként talizunk de jo...

2008. jún. 8. 18:29
Ritu, Szanka! Kívánok nektek egy új életet és rengeteg boldogságot, mert megérdemlitek! És kívánok rengeteg erőt és képességet a felejtéshez és a bizalomhoz egy másik ember iránt!!
3106. b46d5f17a9 (válaszként erre: 3102. - Rituka23)
2008. jún. 8. 18:27

ezt mondom én is, ő férfiból van, te nőből


neki egyértelmű, hogy ez így mindenkinek jó, mert neki jó

azt nem tudja átérzeni, hogy neked miért nem jó így - nem képes felfogni, hogy neked az egész kellene nem csak egy darabka, mindaddig, amíg egyszer csak ő is át nem esik ugyanezen

3105. rituka23 (válaszként erre: 3104. - Szanka)
2008. jún. 8. 17:56
:):):)
3104. Szanka (válaszként erre: 3103. - Rituka23)
2008. jún. 8. 17:52
Pontosan ezeket a szavakat szerettem volna tőled olvasni.
3103. rituka23 (válaszként erre: 3096. - Szanka)
2008. jún. 8. 16:47
Nem biztos, hogy jó ötlet, ha barátok lennénk, mert én mindig többet akarnék, és azt meg nem akarom, egy új embert szeretnék, akiben tudok ismét bízni!!!
3102. rituka23 (válaszként erre: 3101. - B46d5f17a9)
2008. jún. 8. 16:46

De hidd el, lehet! Ő egyszerűen nem fogja fel, hogy nekem fájt, amit csinált, azt hiszi, hogy csak így el lehet intézni, kész, mindenki boldog!! Nem fogja fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igazán a szívem mélyén még mindig őt akarom, pedig hiába tudom, hogy nem akar engem, meg annyi rosszat tett, és mégis, nem értem miért, de csak elmúlik ez is egyszer, és akkor jöhet az igazi! :):):)

3101. b46d5f17a9 (válaszként erre: 3089. - Rituka23)
2008. jún. 8. 16:33

a másik pasi majd eljön, amikor jönnie kell - ne siettesd csak azért, hogy ne legyél egyedül - élvezd ki, hogy egyedül vagy és foglalkozz női mivoltoddal, a lelkeddel, hogy ismét erős legyél :) járj el barátnőkkel, járj tornázni, fitness-ezni, úszni, moziba, fodrászhoz, csak úgy sétálni, talán vásárolgatni, kirándulj .... bármit, amit szívesen csinálsz :)


hogy csak benned bízik és senki másban? tudod, ő csalt és nem te - ő bízhat, hiszen ő csalta meg a bizalmadat és nem te az övét - gondolom, ez elég megbocsájthatatlan dolog, és gondolom, hogy te viszont már nem bízol benne - ha gondolom mond el neki szép nyugodtan, talán megérti, hogy egy barátság a kettős bizalomra alapul, mint a párkapcsolat, aki hibázik az pórul jár - itt nem mások mártották be valami hülyeséggel, hanem ő saját magát, tehát ő ásta meg maga alatt a saját gödrét - ezek után megkérdezném tőle, hogy fordított helyzetben is ugyanígy gondolkodna, vagy már régen elküldött volna téged melegebb éghajlatra - én gondolom, hogy a férfiúi hiúsága sokkal nagyobb lett volna, minthogy mindazt elviselje, amit te őérte, tehát akkor mi jogon várja el, hogy a jövőben barátok legyetek és találkozzatok? ennyire érzéketlen nem lehet még akkor sem, ha férfiből van

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook