Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki szedett Medrolt, kérem írja meg, mikor múlt el az arc puffadása és mikor rendeződött a cukra? fórum

Ha valaki szedett Medrolt, kérem írja meg, mikor múlt el az arc puffadása és mikor rendeződött a cukra? (tudásbázis kérdés)


febr. 15. 08:49
Hogy vagytok azóta?
25. Remoni (válaszként erre: 16. - Jutka.)
2016. júl. 11. 16:04
A kezelőorvosod tud a COD teáról? Mindenképpen beszéld meg vele, mert egyrészt növényi drogot tartalmaz, ami a májnak nem tesz túl jót, másrészt immunstimuláló hatása van, ami autoimmun betegségeknél erősen ellenjavalt, akár katasztrófát is tud okozni. Az orvos is biztos tud javasolni a gyógyszer mellé kiegészítő terápiákat, ha úgy érzed, hogy azok segítenek.
24. gizus58 (válaszként erre: 23. - Libalány)
2016. júl. 11. 09:47
Elképzelhető hogy várandós vagy?? Ezt jó lenne tisztázni mert akkor más a helyzet! A Medrol nem egy gyenge gyógyszer!!
23. libalány (válaszként erre: 22. - Gizus58)
2016. júl. 11. 08:42
köszönöm.egyfolytában zabálok,abban reménykedtem,hogy terhestünet,de akkor csak ettől van...
22. gizus58 (válaszként erre: 21. - Libalány)
2016. júl. 10. 13:50
Igen létezik , hogy állandóan éhes vagy tőle.ilyenkor próbálj meg sárgarépát, almát, nyers zöldséget,gyümölcsöt enni eltelít,és nem küld az agyban "éhségriasztást".
2016. júl. 10. 13:35

ha valaki olvassa ezt,létezik,hogy 12 mg medroltól

P4 hete szedem) farkaséhes legyek? vagy ez ahhoz kisi adag?

20. gizus58 (válaszként erre: 16. - Jutka.)
2012. dec. 30. 17:00
Én, először nem kaptam mellé vízhajtót, fel is híztam, és puffadtam , 10 kiló jött fel. most a második kezelésnél már kaptam mellé kálium R-t, és így nem maradt bennem a sok víz.
19. a78c2ff918 (válaszként erre: 18. - Jutka.)
2012. dec. 21. 20:20
Felhívom a figyelmed,hogy valami veszélyes rád nézve és te ezzel köszönöd meg?!? Gonosszal a jóért? Hát csak csináld! A te életed,így jártál!
18. jutka. (válaszként erre: 17. - A78c2ff918)
2012. dec. 21. 06:15

Nem kívánom hogy legyen olyan betegséged amikor kapkodni fogsz mit tegyél,de még lehet!!

Már régen olvastam az ellenkező véleményeket is,miért pont az az igaz? de ez legyen a te véleményed üdv.jutka.

17. a78c2ff918 (válaszként erre: 16. - Jutka.)
2012. dec. 20. 17:36

Az,hogy veszélyes lenyúlás:


[link]


A GVH büntetett is érte:


[link]


"2005. november 17-től kezdve közreadott egyes tájékoztatásokkal a fogyasztók megtévesztésére alkalmas magatartást tanúsított, valamint tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott, amikor a termékkel kapcsolatban azt állította, illetve azt a benyomást keltette, hogy azok alkalmasak (i) betegségek, illetve az emberi szervezet működési zavarai vagy rendellenességei gyógyítására, valamint (ii) a termékek Magyarországon étrend-kiegészítőként jogszerűen forgalomba hozhatók, továbbá (iii) a termékek – egyes összetevőik folytán – egyedi jellemzővel bírnak."


Valaki rátok sózza,ami rászáradt,vagy hogy van most?

16. jutka.
2012. dec. 20. 13:57
Köszönöm a kedves hozzá szólásotokat,én külön vízhajtót nem kaptam,nem tudom mit kellene szednem.Egy másik autóimmun is kialakult nálam,az pedig az epe csatornát pusztítja,arra szedem az Ursofalk-ot.Most a sikeresebb gyógyulás érdekében a COD-tm tea kapszulát szedem, Dávid professzor kutatása révén került hazánkba.Ismeri-e valaki ,van-e vélemény erről?üdv.jutka.
15. gizus58 (válaszként erre: 14. - Nagypannierika)
2012. dec. 19. 17:09
Nem mondják, pedig van ilyen, aki hajlamos rá!Azt sem mondják, hogy aki hosszú távon szedi, ellenőriztesse a szemét, mert látásromlást is okozhat,ha valaki hosszabb ideig szedi!
2012. dec. 18. 09:35

Kedves Jutka!


Sajnálom, hogy beteg vagy, jobbulást kívánok! Én sokízületi gyulladásra szedem a Medrolt, meg persze más gyógyszereket is. Nálam lökésterápiát szoktak vele csinálni, aztán fokozatosan leépítik. Most én is napi 4mg-ot szedek belőle. Az arcpuffadás rövid ideig tartott csak, a cukrommal pedig szerencsére nem volt gond sosem, bár mondták, hogy később előfordulhat a gyógyszerektől.


Üdv.

Erika

13. lilimia (válaszként erre: 11. - Jutka.)
2012. dec. 16. 17:10

Nem fogsz folyamatosan hízni, én 86kg-nál megálltam, aztán egy másik betegség miatt lefogytam nagyon. Amúgy ha vízhajtózol rendesen, akkor nem hízol annyira, mert a Medrol első sorban a vizet köti meg a szervezetben. A cukrom nekem is billegős volt eleinte, de aztán meg beállt nagyon alacsonyra, szóval én állandóan tejeskávézok, mert a vérnyomásom is mindig leesik, de az más miatt. A Medrol elvileg nem gyengít le fizikálisan, szerintem inkább a cukrod miatt vagy gyenge és fáradt, meg hát a gyulladás is nagyon megviseli a szervezetet.

4mg Medrol az alap fenntartó adag minden autoimmunosnál. Nekem mondjuk 12mg kell minimum, különben rögtön jön valami durva gyulladás, bár ekkora adag mellett is állandó az ízületi gyulladás.

A cukroddal kapcsolatban az orvos mit mondott? Csak a diétát? Anyósom is autoimmun beteg, ő is szedi vagy 10 éve a Medrolt, neki a cukra miatt inzulinoznia is kell magát, meg figyelni az étkezésre.

12. f799cac10e (válaszként erre: 9. - Jutka.)
2012. dec. 16. 15:19
Uh az nem jó, sajnálom.Igen már hallottam erről a betegségről. Jobbulást kívánok.
11. jutka. (válaszként erre: 8. - Lilimia)
2012. dec. 16. 15:13
Sajnos előre láthatólag nem hagyhatom abba,akkor mindig hízni fogok és a cukrom is ugrál a gyengeségről már ne is beszéljek,jártányi erőm nincsen.Alig bírom a diétát már lassan éhen halok de a cukrom akkor is magas.Te hogy bírod?
10. jutka.
2012. dec. 16. 15:02
3 hónapja szedem,most 4mg ra csökkentették,sajnos nekem a cukrom volt amikor 24 volt.természetesen káliomot is szedek.Egy évig biztosan szednem kell,nagyon magas volt a májfunkcióm,erőtlen gyenge voltam, sajnos ez most is meg van,nem tudom leszek e valaha egy kicsit erős.
9. jutka. (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2012. dec. 16. 14:57
Autoimmun májbetegségre szedem a Medrolt,a beteg sejtek felfalják az egészséges sejteket üdv.jutka
2012. dec. 16. 14:55

Én már 12 éve (18 éves koromig szükség esetén, lassan 7 éve viszont állandóan) szedem a Medrolt autoimmun betegségre, és gyulladáscsökkentőnek.

Az első év alatt híztam 20kg-ot, pedig szedtem a vízhajtót mellé.

Az arcpuffadás, és a cukorprobléma csak akkor múlik el, ha abbahagyhatod a szedését, és teljesen kiürült a szervezetedből.

Nekem a cukrom ijesztően alacsony, amióta Medrolt szedek, vizesedek, meg hát ennyi év után károsította már a jobb vesémet, de nekem a fenntartó adagom is elég magasnak számít, amikor probléma van, akkor meg minimum 64mg-ra felviszik, de inkább 128mg-ra.

Mennyi ideje szeded? Mit mondtak, leállhatsz vele valamikor, vagy nem?

Vízhajtót, káliumot szedsz mellé?

7. jutka. (válaszként erre: 5. - Ficánka5)
2012. dec. 16. 14:52
Már járok akupunktúrás orvoshoz de nem veszek észre változást,bár lehet nélküle már még több mellék hatás ki jött volna,kezdem feladni a reményt de még járok tű szúrásra,köszi.
6. gizus58 (válaszként erre: 1. - Jutka.)
2012. dec. 16. 13:52
Én, egy évig szedtem medrolt, nekem még a mai napig ingadozik a cukrom, és az arc puffadás is meg van , pedig kaptam mellél káliumot is.Már nem annyira dagadt, de még látható. Nekem szinte, az összes mellékhatás kijött, amit leírtak!((Én, myastheniára(súlyos izomgyengeségre )kaptam.
2012. dec. 16. 13:37

A Medrol szintetikus szteroid hormon elsősorban nem gyulladásokra adják.

Én a kemoterápiához kaptam az allergiás roham megelőzésére.Nekem semmiféle mellékhatása nem volt azon kívül, hogy mint minden szteroidtól híztam. De hálás vagyok, hogy ennyivel megúsztam.

Ajánlanám, hogy ha van rá lehetőséged akupunktúrás orvost keress fel, hogy mielőbb segíthessen.

2012. dec. 16. 13:02
az arcpuffadás pár hét után elmúlt, miután abbahagytam a szedését. a cukrommal sosem volt gond.
2012. dec. 16. 12:57

Szia

Ezt az ITP forumban kérdezd meg mert ott sokan szednek/tek Medrolt.

Így írd be ITP.

2012. dec. 16. 12:45
a medrol az gyulladáscsökkentő vigyázni kell vele. mire szeded?
2012. dec. 16. 12:27
Ha valaki szedett Medrolt kérem írja meg nekem mikor múlt el az arc puffadása és mikor rendeződött a cukra, köszi jutka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook