Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki folyamatosan táppénzen van, mit kell leadni a munkáltatónál? fórum

Ha valaki folyamatosan táppénzen van, mit kell leadni a munkáltatónál? (tudásbázis kérdés)


3. krisztina0218 (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. ápr. 23. 09:42
Köszönöm szépen,én is emlékeztem,még apám idejéből,amikor beteg volt,havonta vitt be munkahelyére papirt,de a nővér meg leakarta zárni..pedig asztmás vagyok,a fönökasszonyom is mondta,hogy maradjak otthon,a házi orvosom is mondta veszélyeztetebb vagyok,erre itt "kukacoskodnak"..De nem baj,tapasztalat szerzésnek fogom fel.Szép napot neked!
2020. ápr. 22. 20:15

Nem kell lezárni.

Az első, négyzet alakú rózsaszín papír 7 napot igazol. 8. naptól végig hosszú "kutyanyelv" igazolás lesz, azokon két hét szerepel. Tudd meg, hogy mikor van nálatok elszámolás, és ráérsz előtte bevinni. Nem baj, ha nincs lezárva, majd annyi táppénzt fognak kiszámolni, amennyit leadsz. Kéthetizés miatt előfordulhat, hogy egyik hónapban kevesebb lesz - másikban több.

Jobbulást!

2020. ápr. 22. 19:54
Lassan lekellene adnom a táppénzes papirt,hogy májusban ne maradjak pénz nélkül.Mindenképp lekell zárni?Mi van azzal,aki hosszabb távon van táppénzen,az csak egyben adja le?Régen,amikor apám beteg volt havonta adott le táppénzes papirt a munkahelyén.Allergiás asztmám van,így a munkahely kérte,hogy lehetőség szerint irassam ki magam betegálkományba,amit a házi orvosom is helyeselt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook