Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha úgy gondolom, hogy én rontottam el, mivel nem foglalkoztam vele eléggé, közeledjek? fórum

Ha úgy gondolom, hogy én rontottam el, mivel nem foglalkoztam vele eléggé, közeledjek? (beszélgetős fórum)

2021. febr. 25. 09:30
Még pár év álmodozás a baldachinos ágyikódban a pink plüss unikornisoddal, utána felnősz a pasizáshoz.😉
7. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 25. 05:35

A srácnak volt esze és továbblépett 4-5 hónap után.

Te meg így jártál.

Egy tipp: ha legközelebb vki ismerkedni próbál veled és neked tetszik, akkor küldj felé jeleket. És ne lekoptatósat.


Most csak 2 dolgot tudsz tenni:

1. Vagy továbblépsz és keresel mást.

2. Vagy kerek perec elmondod neki, hogy sokat gondolsz rá és szeretnél vele találkozni

6. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 25. 00:42
Barátnők jól mondják.
2021. febr. 25. 00:14
Várjál még rá pár évet aztán meg vár lassan nyugdíj...
4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 24. 22:18
Akitől félsz, azzal minek tovább találkozni?
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 24. 21:56
MI ez a "féltem kicsit"?
2. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 24. 21:53
Mivel még motoszkál benned iránta valami,nem kérdés a válasz,a módszer annál inkább.
2021. febr. 24. 21:45

Még nagyon az elején voltunk az ismerkedésnél, állítása szerint nem foglalkoztam vele eléggé, nő létemre soha nem kerestem őt, ezért kb fél éve megszakadt a kapcsolat. Utólag visszagondolva lehet, hogy igaza volt, de kicsit dilemmában vagyok, mert nem tudom, hogy lépjek én, vagy felejtsem el?

A barátnőim azt mondják, hogyha igazán kellettem volna neki, akkor tovább próbálkozott volna, viszont kb 4-5 hónapok keresztül beszélgettünk, de én mivel féltem kicsit tőle egyetlen alkalommal voltam hajlandó találkozni vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook