Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha úgy döntünk, különválunk - odaadjam a gyermekünket az apukájának? fórum

Ha úgy döntünk, különválunk - odaadjam a gyermekünket az apukájának? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
11. 6b9378941a (válaszként erre: 1. - Cinka)
2009. aug. 19. 10:37
Téged odaadott volna anyukád annak idején valakinek??? Vagy kérdezd meg anyukádat ,ő mit tenne!Választanál a két gyereked között?És a a gyerekek kit választanak?Külömbséget teszel a gyerekek között!? Kérdezd meg magadttól,hogy milyen anya vagyok, hogy ilyen hülye kérdést teszek fel ország világ szeme láttára??????
2009. aug. 19. 10:37
Tudjátok milyen érzés az,amikor "eldobnak" egy gyereket?Én tudom!Én is így jártam!Örökre bennem marad a tüske! :(
2009. aug. 19. 10:37

Én tuti nem adnám oda!Én is válok és a fiam 4 éves volt amikor külön mentem az férjemtől de soha még egy másodpercre sem fordult meg a fejemben az hogy az apjának adjam!

tudnál élni a gyereked nélkül???jól gondold ezt végig mert ha egyszer lemondasz róla nem fogod vissza kapni!

8. Cinka (válaszként erre: 2. - 673567bc24)
2009. aug. 19. 10:37
Dehogy haragszom! Én is csak amiatt gondolkozom ezen, mert ők ketten rajonganak egymásért, most is a gyes utolsó évében apuka volt otthon vele és remekül ment minden.És nagyon felelősségteljes apuka, és mondogatta mindig, mikor már érezte, hogy távolodom tőle, ha el is hagyom, a picit adjam neki.
7. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Cinka)
2009. aug. 19. 10:36

Soha nem adnám oda egyik gyerekemet sem akármilyen nehéz is lenne egyedül nevelni őket.

Egy napot nem bírnék ki egyik nélkül sem.



Inkább fogadj fel valakit az anyukád mellé!!!!!!!

6. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - 673567bc24)
2009. aug. 19. 10:36
3x olvastam el amit a fóruminditó irt,azt hittem h valamit félre olvasok.Én semmiképpen nem adnám oda,de elválnék,ha nem megy.. nem kell eröltetni..és az meg h a könnyebb utat válasszam azzal h a gyereket oda adom az apjának,azt lehetetlennek tartanám,akármi is szól emellett a döntés mellett.Mit élne át az a kislány?Úristen..:SS
5. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - C62e5b7d24)
2009. aug. 19. 10:35
Nem vagy egyedül.Fura hisz még annyira pici,hogy lenne képes elszakadni tőle?
2009. aug. 19. 10:34

elég érdekes... a kutyát még csak-csak adogatjuk, de egy gyereket? Aki a húsod-véred??

Én ezt nem értem:(

3. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Cinka)
2009. aug. 19. 10:34
Lehet nem könnyű a helyzeted,de egy anya ált. minden esetben ragaszkodni szokott a gyerekéhez,mindegy hogy van másik vagy más problémája.A kislány még nagyon pici,szerintem még nagyon nagy szüksége lenne az anyukájára.Nekem fura,hogy ilyen kicsit is oda tudnád adni.Egy dolog h mondjuk 16 éves lenne,az más mert dönt.De még csak 3 éves...
2. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Cinka)
2009. aug. 19. 10:33
Hát én nem adnám oda a gyerekemet ne is haragudj!Elválnék,ha már nem akarom az egészet,de a gyerekemet NEM!Ha 10 lenne,akkor sem!boccs,remélem nem haragszol!
2009. aug. 19. 10:31
Már régóta úgy érzem, a házasságunk az én részemről nem volt jó döntés. Fontolgatom a válást vagy külön élést. De ebben az esetben odaadnám a közös kislányunkat az apukájának. A pici 3 éves, most megy oviba.Nagyon szeretem, de van egy másik gyermekem is, plusz a beteg anyukám, tudom, hogy nem bírnám velük egyedül. Vagy a pici kedvéért maradjunk együtt?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook