Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha túl gyakran kenegetem az arcom különféle kencékkel pattik miatt, azzal inkább ronthatok, mint használ? fórum

Ha túl gyakran kenegetem az arcom különféle kencékkel pattik miatt, azzal inkább ronthatok, mint használ? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 19. 21:05

ez csak kamillafőzet....


annyira nem is szárít...nem ártalmasabb mint egy tonik, sőt mivel gyulladáscsökkentő még jobb is...


meg az a bajom, hogy a kinyomott pattit nem egyszer kenem át, hanem ott jól eláztatom az arcom...


ti is így csináljátok?

2010. ápr. 19. 20:56

A kamillát nem próbáltam így nem tudom milyen.

De azok a pattanásra való krémek amiket boltban tudsz készen venni nagyon sokat tudnak ártani ha nem megfelelőt veszel.

15 éves voltam mikor előjöttek rajtam és kentem mindenfélével nah az nagyon nem használt.

2010. ápr. 19. 20:35

Sajna ronthatsz rajta,hidd el tapasztaltam.

Nem tudom miket használsz és milyen pattanások?

A nagyon nagy vörös viszkető genyesre a Skinoren krémet ajálom,bár elég drága.Nekem ez bevált.Ha sok apró akkor peddig az Avon-ból lehet rendelni folyékony lemosót.Az is nagyon jó.

4. Belle Morte (válaszként erre: 2. - 8fd47b681f)
2010. ápr. 19. 20:35
A kamillától nem esz baja, kend csak nyugodtan, az nekem is bevált. :)
2010. ápr. 19. 20:34
Nekem előfordult már, de a 21 év alatt talán 3-szor. Eddig inkább segített, mint rontott.
2010. ápr. 19. 20:34

Jelenleg nem ahsználok mást, mint kamillafőzetet, tonikként nagyon jó, és még a gyulladt pattikat is leveszi valamennyire...


De nem ártok a bőrömnek, ha többször kenem? (naponta 2x reggel és este)


Mármint nem az van, hogy a bőrnek kell a megújulás, tehát kellenek olyan időszakok, hogy ne legyen rajta, semmi?

2010. ápr. 19. 20:33
Ha túl gyakran kenegetem az arcom különféle kencékkel pattik miatt, azzal inkább ronthatok, mint használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook