Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha terhes valaki, akkor a hüvely szárazságot mikor váltja fel a bő folyás? Ki mikor tapasztalta? fórum

Ha terhes valaki, akkor a hüvely szárazságot mikor váltja fel a bő folyás? Ki mikor tapasztalta? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 14. 12:58
Már az elejétől fogva felpuhul a méh, s bővebb hüvelyváladék termelődik.De ennek szagtalannak, fehérnek vagy átlátszónak, normálisnak kell lennie.
2009. aug. 8. 21:21
Nekem sajnos minden terhességemre jellemző volt a bő folyás. kb. a 3 hónap tájékán kezdődött és végig kitartott a szüléség. elég kellemetlen volt, mert nem mozdulhattam tisztasági betét nélkül és még viszkedtem is annak ellenére hogy a vizsgálatok alapján nem volt semmi kórós (baktérium , gomba stb). De a szülés óta szerencsére nincs vele problámám.
2009. aug. 8. 16:13
Nekem az elsőnél nem is volt...
2009. aug. 8. 16:04
Nekem az elején volt nagyon sok,doki irt kuppot és azitán már szinte nem is volt.
2009. aug. 8. 10:44

Szia!


Nekem egész terhességem alatt nem volt bő folyásom, sőt semilyen. Minden a régi volt.

2009. aug. 8. 10:25
Ha terhes valaki, akkor a hüvely szárazságot mikor váltja fel a bő folyás? Ki mikor tapasztalta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook