Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha tegnap pozitív volt az Lh teszt, mikor lesz tüszőrepedés? fórum

Ha tegnap pozitív volt az Lh teszt, mikor lesz tüszőrepedés? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 27. 08:22

Szia

Elvileg ha pozitiv akkor mar mehet a hajra, sot en ugy tudom h elotte 2 nap is eselyes mar, m a spermiumok 48 oran at eletkepesek, es miutan pozi a teszt utana meg 3-4 nap. Sajnalom h elvesztettekl egy babat, en 2 babat vesztettem el fel even belul. Mi is nagyon szeretnenk mar egeszseges kisbabat!!!

4. Kriszta0930 (válaszként erre: 3. - ~Zsuzsi~)
2013. nov. 27. 08:01
Oké,köszi :) Este már voltunk együtt,csak szeretnénk a picit nagyon mivel júliusban 10hetesen Missed Abom volt sajnos :(
3. ~Zsuzsi~ (válaszként erre: 2. - Kriszta0930)
2013. nov. 27. 07:52

Elvileg mostantól már bármikor, mivel a spermiumoknak is idő kell, szóval hajrá!!!:)


Szerintem amúgy nincs biztos, hogy na, akkor most kell...hanem minél többször most 1-2 napig!

2013. nov. 27. 07:41
Sziasztok.Tegnap délután jó erős pozitívat Lh teszteltem és egésznap fájt a bal petefészkem derekam,mára már csillapodott,akkor most mikor van tüszőrepedés??Mikor kell együtt lenni,hogy sikeresek legyünk??
2013. nov. 27. 07:39
Ha tegnap pozitív volt az Lh teszt, mikor lesz tüszőrepedés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook