Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha tegnap (nov. 4.) volt a peteérésem, mikor teszteljek először? fórum

Ha tegnap (nov. 4.) volt a peteérésem, mikor teszteljek először? (tudásbázis kérdés)


17. Amy88 (válaszként erre: 16. - Tyityu)
2021. nov. 6. 11:28

Köszönöm, nagyon kedves vagy. Csináltam, de sajna negatív 😔.

Egy héttel menzesz előtt szoktam kipattanásosodni és ma úgy ébredtem, hogy vagy 6-7 db volt rajtam. Szóval ez a hónap szerintem nem sikerült. De persze ha nem jönne meg, (mint mikor 38-42-47-48 napos ciklusaim voltak...) mikor elvileg meg kellene, amit ugye én nem tudok pontosan sajnos mert nálam a normális ciklus 30-31-32 napos, de sosem egyforma, akkor tesztelek újra, hátha.

16. tyityu (válaszként erre: 14. - Amy88)
2021. nov. 6. 06:55
Akkor en helyedben ma csinalnek egy tesztet. Nekem 9 dpon mindig pozitiv volt a teszt ha baba volt (2 terhesseg + 1 veteles). Drukkolok !
15. Amy88 (válaszként erre: 13. - Tyityu)
2021. nov. 5. 22:18
Türelmes vagyok amúgy már 3 éve mióta meddőnek lettem nyilvánítva. És türelmes voltam minden beültetés után is 🙂. Csak az ember mégis bízik a csodában, hogy hátha mégis spontán...
14. Amy88 (válaszként erre: 13. - Tyityu)
2021. nov. 5. 22:00
Félreérthetően írtam. Múlt hét csütörtökön volt ovum. És ma csináltam terhességi tesztet. Ez a teszt már a megcsinalas után negyed órával készült.
13. tyityu (válaszként erre: 3. - Amy88)
2021. nov. 5. 21:54

Szia! Ha jol ertem ovulacio utan egy nappal csinaltal egy hcg tesztet ? Vagy amit feltoltottel az lh teszt ?

Mindenesetre en latok egy nagyon halvany masodik csikot de az is latszik hogy a teszt nagyon vizes szerintem akkor csinaltad a kepet amikor racseppentetted a vizetet. Ilyenkor sokszor van egy halvany csik ami par masodperc utan eltunik ha negativ. Egy nappal ovulacio utan nem lehet pozitiv teszted. Probalj turelmes lenni.

12. Amy88 (válaszként erre: 11. - Fisica)
2021. nov. 5. 20:55
Akkor te szerencsés vagy. Nekem volt, hogy ovu után 3 héttel jött meg, meg olyan is hogy ovu után 5 nappal. Ezért mondom, hogy nem gépek vagyunk, hogy óramű pontossággal működjünk.
11. Fisica (válaszként erre: 8. - Amy88)
2021. nov. 5. 20:32

Ez nem magas ló.

Több mint két éve szeretnénk babát. Soha nem volt két egyforma hosszú ciklusom egymás után. De azzal tisztában vagyok ha ovulálok akkor mikor fog megjönni.

10. Amy88
2021. nov. 5. 20:06
Ja még annyi, hogy pl mikor még nem lombikra csak inszeminációkra jártunk, a befecskendezes napjától számított 11.napon kellett mindig mennünk vizeletből nézendő terhességi tesztre. És ugye az inszemináció, gyakorlatilag olyan, mint egy sima együttlét.
9. Amy88 (válaszként erre: 8. - Amy88)
2021. nov. 5. 20:03
*nem minden úgy működik nálam (javítás)
8. Amy88 (válaszként erre: 6. - Fisica)
2021. nov. 5. 20:02

Aha. Meddőnek vagyok nyilvánítva, 3 beültetéssel a hátam mögött és újabb lombikkal két hónap múlva azért nem mindegy úgy működik nálam, ahogy egy egészséges nőnél.

Most pihi időszak van, ezért próbálkozunk, hátha természetes módon valami isteni csoda folytán teherbe esek.

Remélem, így már nem beszélünk olyan magas lóról...

7. Amy88 (válaszként erre: 4. - Panna07)
2021. nov. 5. 20:00
Tudom hogy működik, volt már három beültetésem, csak most szünetet tartunk és január végén kezdjük az újabb lombikprogramot.
6. Fisica (válaszként erre: 5. - Fisica)
2021. nov. 5. 18:19
Mondjuk ezt illene tudni..
2021. nov. 5. 18:18
Ovuláció után 14 nappal kezdődik a következő ciklus akárhány napos is. Vagyis tegnaphoz 2 hét múlva.
4. Panna07 (válaszként erre: 1. - Amy88)
2021. nov. 5. 18:16
Ha tegnap volt ovulációd, akkor 14 nap múlva már tesztelhetsz, mert ha megtörtént a megtermékenyítés, akkor ennyi idő elteltével már kezd HCG termelődni. Olvasgass utána ezeknek pl hogy hogyan történik a beágyazódás, ezekkel jó tisztában lenni.
3. Amy88 (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. nov. 5. 17:36
De nem tudom mikor van a nem várt napja mert rendszertelen a ciklusom. Teszek fel képet a mai tesztemről, hogy más lát - e valamit rajta...
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Amy88)
2021. nov. 5. 17:28

Legalább a nemvárt napját várd meg.

Barátnőm tesztelt előtte,halvány pozi lett és megjött neki végül.Az ilyesmi miatt ne érjen csalódás.

2021. nov. 5. 16:48

Két naponta voltunk együtt, ahogy elmúlt a vérzésem és tegnap, csütörtökön volt a peteérésem, ezt ovulációs teszt is mutatta. Sok videót látok a neten, hogy az 5.dpo-on, meg a 9.dpo-n már tesztelnek (dpo:a peteérés utáni napok) és ha sikerült nekik, már látszik is a teszten.

Rendeltem netről 15db 10-es érzékenységű tesztet, szóval kérdés csak, hogy mikor kezdjek el tesztelni. Sajnos nem tudom mikor fog megjonni (vagy mikor nem kellene megjonnie ugye), mert szabálytalanok a ciklusaim és nem tudom mikor van a menzesz napja.

Ti mikor tesztelnétek először?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook