Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha tb ügyintéző tanfolyamot végzek tudok bérszámfejtő programot kezelni? fórum

Ha tb ügyintéző tanfolyamot végzek tudok bérszámfejtő programot kezelni? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 3. 15:59

és egyébként sem az a cél, hanem az, hogy megismerd a hatályos jogszabályokat, és azokat tudd alkalmazni


kockás papíron is lehet bért számfejteni

2011. aug. 3. 15:57
ott nem fognak megtanítani
2011. aug. 3. 15:41

Szia!


Én is jártam ilyen tanfolyamra. Sajnos ott nem mutatnak semmit a sok elméleten kívül. Ebben dolgozom, de mindent itt tanultam meg. A programokat is, mindent. Csomó olyan dolog volt, amit el sem mondtak, meg sem mutattak nekünk. Sajnos :(

2011. aug. 3. 15:22
mivel van egy pár bérszámfejtő program, mindegyik használata másképp működik, de nem bonyolultak..ha éppen a tanfolyamon az egyiket használod, de másban fogsz dolgozni, akkor sem lesz gond.
10. Gagababi (válaszként erre: 4. - Miel77)
2011. aug. 3. 15:20
ez így nem teljesen igaz...az,hogy tudnak bért számfejteni a könyvelők, az egy dolog, de nem a könyvelés alá tartozik..
2011. aug. 3. 15:16
Én tb bérügyi szakelőadóit végeztem, nekünk nekünk akkor nem volt, mikor jelentkeztem, de a szeptemberi képzésre jelentkezőknek már volt bérszámfejtő program gyakorlat. Nekünk csak elméletben volt bérszámfejtő program ismeret, meg tudtuk mit hova kell beírni vizuálisan, diákból. Na meg számoltunk program nélkül, kellett hozzá füzet, számológép és bérnaptár. A mi sulinkban viszont már oktatnak jó pár órát, bérprogival.
2011. aug. 3. 15:12
Tanfolyam anyagában nem szerepel bérszámfejtő program használata. A nagyobb szoftverfejlesztő cégek (pl: Nexon) csinál tanfolyamokat és továbbképzéseket.
2011. aug. 3. 15:08
A TB ügyintézés és a bérszámfejtés két különböző dolog. Ha az alapokat tudod, a számítógépes program kezelése könnyen elsajátítható.
6. b9e29ca258 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. aug. 3. 15:07
Szerintem nem. Én könyvelőként dolgozok, és az irodában tanultam meg. Amúgy is annyi féle van, hogy mindegy melyiket oktatják a suliban, valószínűleg azzal úgysem fogsz dolgozni. De én pl. az első bérszámfejtés után annyira belejöttem, hogy én oktattam a többi új embernek a programot.
2011. aug. 3. 14:50

Én tb.Bérügyi szakelőadóit végeztem és nem tanultunk könyvelést és számvitelt sem.

1 éves képzés volt a főiskola karának egy tanfolyamán okj bizonyítványt kapunk.És sajnos mivel tanfolyam itt nem volt gyakorlati idő:(

2011. aug. 3. 14:37
A bérszámfejtés a könyvelés alá tartozik, szóval vmi számviteli ügyintéző képzéshez hasonlót kellene csinálnod.
2011. aug. 3. 14:37
Attól függ hova jártál. Nem indenhol van gyakorlati képzés is mellette. Hol tanultál? Mennyire volt húzós? Két gyerköc mellett csinálnám.
2011. aug. 3. 14:33
Szia.Én most jártam ilyen tanfolyamra de ilyet nem tanítottak nekünk, hogy gépen számoljunk:(
2011. aug. 3. 14:33
Ha tb ügyintéző tanfolyamot végzek tudok bérszámfejtő programot kezelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook