Főoldal » Szavazások » Ha táska, akkor:.. szavazás

Ha táska, akkor:.. szavazás

Nagy, amiben kényelmesen elfér mindenem.
17
Közepes méret, ami nekem bőven elég.
20
Kicsi, mert csak a legszükségesebb dolgaimat hordom magammal.
2
Van több táskám és azt viszem magammal, amelyikhez épp kedvem van. :)
12
Alkalomtól függ, mit választok és attól is, hogy épp hova megyek.
62
Egy táskám van, ami bevált/amit szeretek, ezt hordom mindig.
9
Nem hordok táskát.
3
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 125 | Kiírta: Miss Angel, 2024. okt. 3. 11:28
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

További szavazás ajánlatok:

Melyik műsort nézed? (név nélkül)
159 szavazat
145 szavazat
92 szavazat
137 szavazat
129 szavazat
158 szavazat

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook