Ha táska, akkor:.. szavazás
Nagy, amiben kényelmesen elfér mindenem.
17
Közepes méret, ami nekem bőven elég.
20
Kicsi, mert csak a legszükségesebb dolgaimat hordom magammal.
2
Van több táskám és azt viszem magammal, amelyikhez épp kedvem van. :)
12
Alkalomtól függ, mit választok és attól is, hogy épp hova megyek.
62
Egy táskám van, ami bevált/amit szeretek, ezt hordom mindig.
9
Nem hordok táskát.
3
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 125 | Kiírta: Miss Angel, 2024. okt. 3. 11:28
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
Melyik műsort nézed? (név nélkül)
159 szavazat
171 szavazat
Jön a tél, a hideg, szeretnék otthonra valamilyen edzőgépet venni, mit javasoltok, kinek mi vált be? (név nélkül)
89 szavazat
168 szavazat
139 szavazat
149 szavazat
171 szavazat
153 szavazat
Családon belüli vitáknál te ki mellé állsz? (név nélkül)
75 szavazat
75 szavazat
102 szavazat
82 szavazat
145 szavazat
Randin whiskyt adni a nőnek? (név nélkül)
92 szavazat
175 szavazat
86 szavazat
Szerinted léteznek "Női energiák"? (név nélkül)
137 szavazat
131 szavazat
162 szavazat
Volt, hogy valakivel beszélgettél akár itt is, nem láttál róla fotót, és amikor láttad, más volt, mint elképzelted? (név nélkül)
128 szavazat
148 szavazat
129 szavazat
145 szavazat
145 szavazat
Mit szeretsz jobban nézni? (név nélkül)
158 szavazat
108 szavazat
Ha egyedül van otthon, magadra csukod a WC ajtót? (név nélkül)
170 szavazat
További szavazások (38.450 db)