Ha színezve, melírozva vagy festve van a hajad, akkor... szavazás
Kizárólag fodrásszal csináltaom mindig, mert az a biztos!
217
Mindig otthon csinálom magamnak vagy párom, barátnőm, anyám vagy valaki.
178
Ezt a szavazást kihagyom!
156
Szavazatok száma: 395 | Kiírta: Dr. Szöszi, 2009. jún. 6. 08:06
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
551 szavazat
522 szavazat
573 szavazat
529 szavazat
534 szavazat
554 szavazat
581 szavazat
447 szavazat
120 szavazat
Betartod a mondást: Házinyúlra nem lövünk? (név nélkül)
495 szavazat
588 szavazat
494 szavazat
406 szavazat
495 szavazat
523 szavazat
546 szavazat
567 szavazat
261 szavazat
533 szavazat
387 szavazat
508 szavazat
Nők! Mennyi kell a párodnak az erekció eléréséhez? (név nélkül)
516 szavazat
További szavazások (38.450 db)