Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz fórum

Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. ápr. 25. 22:53

Aki sokat mozog, szokott tartani pihinapot?

Pulzusmérő órát használtok?

Én most mértem a görkorizás alatt és 60 percből 52 percet voltam a zsírégető pulzustartományban

ami szuper

22. Zebra25 (válaszként erre: 21. - Cbe6ba1fa9)
2013. ápr. 25. 22:46

Nagyon érzem a fenekemet minden korizás után és még csak most kezdtem el, de máris lehet látni a hatását.

A férjem mögöttem szokott korizni, lehet nem véletlen:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Egyedül tényleg nem olyan élvezetes, de hátha lesz jelentkező, aki korizna veled:)

Én is keresek egy társat aki korizna velem, de egyenlőre nincs olyan bátor jelentkező aki róná velem a köröket:)

21. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 19. - Zebra25)
2013. ápr. 25. 22:39
Görkorcsolyában én is gondolkodtam, mert régen (ezer évvel ezelőtt) nagyon szerettem, jól is ment. Csak egyedül elég uncsi szerintem, barátnőket meg biztosan nem tudom rávenni. Tényleg ilyen jó fenék formálásra? :)
20. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 10. - Floracska)
2013. ápr. 25. 22:36

Szia.


Ezzel egyetértek. Magam is szeretnék most többet mozogni, popsit formálni, karra erősödni, derékról és combról leadni... de hogy mindent borítsak és ezentúl ne egyek olyan dolgokat, amiket esetleg időnként megkívánok, mert túl sok benne a kalória... na az kizárt. :)


Egyébként is nekem munkahelyen biztosítva van bizonyos összegig saját rendelkezésre az ételfogyasztás. Nem tudok olyat mondani, ami ne volna magas kalória tartalmú nálunk. S nem is egyszerű erről csak úgy ukk-mukk leállni.


Most azt tervezem, hogy többet futok, biciklizek, tornázom, ha időm engedi. Tíz kilót mondjuk nem adnék le, annyira nem vészes a súlyom, csak némi alakformálás rám férne, főleg, hogy mindjárt nyár és tuti lengén leszek, mert már nem bírom a meleget. :)


Sok szerencsét minden kedves fogyókúrázó tagnak!

2013. ápr. 25. 22:17

Nekem van egy naplóm az étkezésekről. Én a cukorbeteg diétát tartom, bevált

heti minimum 2 alkalommal zumbára járok, heti 2 alkalommal futni járok és 2-3 alkalommal Péntek Enikő dvd-re tornázok itthon és görkorizni is járok. A görkori hihetetlen módon formálja a fenekemet.

18. angyal78 (válaszként erre: 17. - Hedus76)
2013. ápr. 25. 22:05

Szia!

Én arra gondoltam,hogy leirhatnánk ,hogy milyen ételeket eszünk mert legalább tudnánk egymásnak ötleteket adni.Pl ki milyen diétát csinál,sportol e valamit.Meg minden hasonló dolgokat,ki hogy érzi magát,mert szerintem nagy akarat erő kell nekünk a fogyáshoz,ezt csak az tudja aki volt már kövér.És bizony néha belefárad az ember ezért feladja,hogy neki úgy sem sikerül.De azért is jó dolog ez a forum,mert ha valamelyikünk kicsit elkeseredik akkor mi adhatunk neki egy kis biztatást.Holnaptól le fogom irni amiket eszem,és készitek magamnak.Remélem sokan maradunk itt a forumon,jó lenne ha végre ez addig kitartana még tényleg nem megy le az a súly amit mindeni megálmodott magának.

17. hedus76 (válaszként erre: 15. - Angyal78)
2013. ápr. 25. 20:17
Azt szeretném kérdezni hogy miként gondoltad ezt a forumot Angyal? Írjuk le hogy mit ettünk aznap mit mozogtunk mennyit? Csak azért érdeklődöm mert sokan írták hogy abba maradnak a levelezések egyes forumokon. Én új vagyok itt tegnap regisztráltam sok minden érdekel!
16. hedus76 (válaszként erre: 10. - Floracska)
2013. ápr. 25. 20:13
Igen valóban valahogy így kellene,mert mindenre szüksége van a szervezetnek csak nem mindegy hogy mikor és mennyit.
2013. ápr. 25. 19:53

Sziasztok!

Örülök hogy már ennyien csatlakoztatok hozzám,és remélem ki is tartunk addig amig a cél nincs meg.

Magamról annyit,hogy 35éves vagyok 170cm és 84kg van egy 20hónapos fiam.De nem igazán a terhességtől hiztam meg hanem alapjában is kövér voltam szinte mindig.

14. mandella (válaszként erre: 13. - Bcicus)
2013. ápr. 25. 19:51
én kb. 8-10-et
13. Bcicus (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2013. ápr. 25. 19:49
Ja még egy 10est szeretnék fogyni-
12. Bcicus (válaszként erre: 1. - Angyal78)
2013. ápr. 25. 19:49
Sziasztok. Én 112ról indultam kicsit több mint egy éve, tavaly nyárra le is ment 85re, de aztán visszamentem 92re. Idén február végén álltam neki újra 92ről indulva, most 82nél tartok, mondjuk edzen már 1 hónapja nem edzettem.
11. Nissi
2013. ápr. 25. 18:11
Sziasztok! En is csatlakoznék.10kg szeretnék leadni de már 5nek is örülnék. A mozgásra szeretném a nagyobb hangsulyt tenni mert enni nem eszem sokat de sajnos irodában dolgozm és egésznap ülök.
10. floracska (válaszként erre: 9. - Hedus76)
2013. ápr. 25. 17:40

Egyértelmű: azért, mert nem divat diétát kell követni, hanem szimplán kevesebbet enni és mozogni. A szervezettől nem szabad semmit megvonni.

Én rendesen eszem cukrot, kenyeret, fehér lisztet stb, mégis fogyok. És lehet, lassan haladok, de nem hízok vissza rögtön, ahogy bűnözök. Pedig tegnap még mekiben is voltam (erre nem vagyok büszke persze, de néha jól esik :)) De nálam nincs olyan dolog, hogy "amit nem ehetek". Csak olyan, hogy "amit ritkábban eszem", meg olyan, hogy "amiből csak keveset ehetek".

2013. ápr. 25. 17:28
Sziasztok én is csatlakoznék! Szeretnék 10kg fogyni,én is kiprobáltam már az Atkins de a vesém nem bírta a sok fehérjét. Norbi update szerint is étkeztem le is ment 15 kg de itt megálltam csak felfelé megy ha nem figyelek oda le nem. A véleményem szerint azért mennek csődbe a diéták mert kiéhezik a szervezet bizonyos étel fajtákra. És amit nem ehetünk biztosan az jár egész nap a fejünkben.Szerintetek miért nem tudjuk megtartani a kívánt testsúlyt?
2013. ápr. 25. 15:49

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok!Korábban már sikerült 10 kilót leadni,most újra belekezdtem,még 15 kg hátra van.

Életmódváltással próbálkozom,ami azt jelenti,hogy a fehér kenyeret lecseréltem teljeskiörlésűre,illetve a leveseket és főzelékeket is telj.kiö.liszttel rántom ill.habarom.Este 6-kor vacsizom,utána már nem eszem.Sport egyelőre a futás nálam,illetve néha szobabicikli.Mértékkel próbálok egyre többet mozgni,gyakorlatilag 0-ról kezdtem,2 perc futás után haldokoltam,már azért lassan kocogva törtetek felfele,a Rekordom 34 perc lassú kocogás.

Közben próbálom a gyerkőceimet és férjemet is a helyes eéletmódra terelni,de nem egyszerű,egyrészt mert mindegyikük vékonyka,rájuk fér a szénhidràt,másrészt azért költséges is tud lenni a sok egészséges kaja.:-)

7. insp
2013. ápr. 25. 12:58
Sziasztok, én is szeretnék csatlakozni! :) Cc. 10 kg-t szeretnék fogyni, 3 hete fogyózok, kalóriabázist használom, mellette tornázok rendszeresen + a héten elkezdtem járni flabélosra is. Most 81-ről indultam, ma 79,4 voltam, 180cm magas vagyok és 32 éves, túl vagyok már rengeteg "siker diétán", bulémián mindenen... most életmódot szeretnék váltani + apránként a férjemet és a fiamat is terelgetni az egészséges irányba :)
2013. ápr. 25. 12:23

Ritkán csatlakozom ilyen csoportokhoz mert sajnos tényleg hamar elcsendesedik. Viszont én most nagyon kitartó vagyok. 4 hónap alatt fogytam 16 kg-ot és még kb ennyit szeretnék fogyni. de nálam nem csak fogyás van, hanem én izmosodni is szeretnék nagyon. Szóval megy a mozgás ezerrel. Izmos combokat és feneket és hasat akarok.

15 hónapja szültem egyébként.

Én ch-ot számolok, mert van egy betegségem

koplalás teljesen kizárva, abszolút egészségtelen és az izomzatot építi le

nálam ez az életmódváltás bejött

2013. ápr. 25. 12:19

Sziasztok!

Mielőtt meglepődnétek valamennyiőtöknek küldtem lóherét, hogy sikerüljön a fogyókúrátok.

A nagy igazság az, hogy én is számtalan fogyókúrás fórumhoz csatlakoztam már, de a végén vagy abbamaradt a beírás, vagy én adtam fel a fogyókúrát. Pedig mindig elhatározom, hogy na most aztán tuti betartok mindent és fogyni akarok. Persze nekem nehezebb, hiszen nem mai csirke vagyok már!

Sok mindent kipróbáltam már. Kérdezném, hogy Ti milyen módszer szerint fogyóztok?


Sok sikert kívánok mindenkinek!

2013. ápr. 25. 12:08
Én már számtalan fórumhoz csatlakoztam, de egy idő után nem írt senki. A többiek lelkesedése lehet dugába dőlt, de én azóta is csinálom. 75 kilóról kezdtem, 59 vagyok, még kb. 10 kilót szeretnék leadni (alacsony vagyok, mielőtt csodálkoznátok páran ;)
2013. ápr. 25. 11:51

Sziasztok!

Este munka utan csatlakoznek en is!75 krol szeretnek lemenni 58ra.Mit szeretnek?El is erem!168centi magas vagyok es 32 eves.Rajta!Csinaljuk meg!Tavaly en is lefogytam mar egyszer 74rol 63ra de most ott tartok megint ahol voltam,a sajat hulyesegem miatt.

Szoval rajta,este jovok en is!

2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Angyal78)
2013. ápr. 25. 11:44
Mi is elkezdtünk egy klubot, de az is befejeződött szinte.. :D Elmúlt a lelkesedés. :) Én szívesen csatlakozom, de csak akkor, ha tényleg komolyan gondolod. :D Én most nagyon keményen tolom. :)
2013. ápr. 25. 11:42

Sziasztok!

Tavaly kezdtem neki a diétának,és kb 4 hónap alatt sikerült lefogynom 16kg.Nagy súlyról indultam 98kg-ról most hogy abba hagytam egy pár honapra és nem figyeltem oda 84kg vagyok.De ma eldőntöttem hogy nem fog ki rajtam és akkor is lefogyok.

Ha van kedvetek akkor gyertek mert szerintem jó ha van akivel megtudod beszélni és biztatni tudjuk egymást.(már két forumban vettem részt de sajnos mind kettő úgy tűnik befejeződőtt)ezért szeretném ha ez végig menne tényleg addig még nem értük el a célt!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook