Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz fórum

Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
83. angyal78 (válaszként erre: 81. - Zsanzi88)
2013. máj. 1. 20:29

Szia!Üdv itt köztünk,remélem te is eléred a célod.

És mennyi kaloriát szoktál egy nap enni,inni?

Mondjuk én nem számoltam még eddig,de lehet jobb lenne.

82. Christi77 (válaszként erre: 74. - Kaisa38)
2013. máj. 1. 10:31

Köszi a választ, mindenképpen kipróbálom!

Szép napot mindenkinek! :)

Legyetek ügyesebbek nálam, én most teljesen elvesztettem a fonalat a fogyó terén... :(

KITARTÁST! :)

2013. máj. 1. 09:40

Sziasztok!!!

Én is szívesen csatlakoznék hozzátok , ha még lehet.

Én tavaly ősszel kipróbáltam a kalória számlálást és nagyon meg tettszett mert nem éheztem , finomakat ettem stb. és még fogytam is vele. Aztán jött a karácsony és vele együtt néhány kiló is vissza csusszant és január óta pedig csak össze vissza ingadozok mert nem tértem vissza rendesen a diétához sem mozogni is csak néha mikor eszembe jut van , hogy napokig folyamatosan aztán meg egy hétig se . És így azóta 81 kilótól 74 - ig ingadozok , SAJNOS...

Ma is 78 kilót mutat a mérleg pedig a napokban már 76 körül voltam és 168 centi vagyok. Nekem is 10-15 kiló a célom és remélem veletek együtt sikerülni is fog , ma úgy is 1-je van tehát mától 100-rel megy a fogyi!!! Örülök neki , hogy rátok találtam!!! :)

80. Bcicus (válaszként erre: 76. - Kaisa38)
2013. máj. 1. 01:12
Nálam életmód váltás meg volt, csak aztán hülye voltam, terhesen mikro apukám műtötték (úgy volt nem éli túl) elkezdtem idegességemben enni ls nem bírtam később sem abbahagyni. Most -30körül járok.
79. angyal78 (válaszként erre: 75. - Kaisa38)
2013. ápr. 30. 14:47

Gratulálok!Most kicsit irigykedek is ám!

De majd csak én is elérem azt a 7-est,és én már akkor boldogabb lennék végül is ha már olyan 75kg körül mutatna a mérleg már akkor elérném azt amit szerettem volna.Végül is 98kg voltam a 75kg már pille súly lenne ahoz képest.És azután meg magamat ismerve még biztos szeretnék fogyni de akkor már könnyebb lenne a mozgás is valami féle sportot be kell iktatni mert akkor tuti vissza jönnek a kilók.

78. insp (válaszként erre: 75. - Kaisa38)
2013. ápr. 30. 09:54
Szívből gratulálok, nagyon ügyi vagy!!! Meglesz az a 6-os kezdet is, hamarabb, mint gondolnánk! :)
77. honeywald (válaszként erre: 75. - Kaisa38)
2013. ápr. 30. 08:53
ügyes vagy, ne add fel te sem, csak így tovább!
76. kaisa38 (válaszként erre: 73. - Bcicus)
2013. ápr. 30. 07:46
Hú, 42 kg! Az nagyon szép...Gratulálok! Sajnos csak életmódváltással lehet ezt kiküszöbölni, hogy ne hízzuk vissza. Vagy beiktatni egy napot, amikor eszel mindent- szerintem a vasárnap a legjobb- de utána meg ügyelsz arra mit eszel. Én is elég jojós vagyok, de most 1 éve azért tartottam ezt a 84 körüli súlyt, mert voltam én már 94 is. Persze agyban mindig tudom mit kell tenni, de aztán.... Persze pénz kérdés is bizonyos értelemben és sajnos nem mindig jön össze, hogy úgy étkezem, ahogy szeretném.
2013. ápr. 30. 07:40

Szép jó reggelt mindenkinek!


Jelentem 7-essel kezdődik!!!! 79,8 kg vagyok. Így a következő célom az, hogy 6-ossal kezdődjön. Mindig kisebb célt tűzök ki, így könnyebb nekem, mert van sikerélményem, akkor fellelkesülök. 2-3 hét stagnálás után elindultam lefele.

74. kaisa38 (válaszként erre: 72. - Christi77)
2013. ápr. 30. 07:35
6 tojásból inkább csak piskótatekercs lesz. Én egy ilyen közepes csatos tepsibe teszem. Ha nagyobb piskótát akarsz, akkor több tojás kell. Kakaósból csak tekercset csináltam. Azt elfelejtettem írni, hogy por édesítőt használtam. A sima piskótához mindegy. Ilyen alapon lehet csinálni muffint is. Dió, mogyoró, mák stb. mehet bele.
73. Bcicus
2013. ápr. 29. 23:43
Terehsség előtt én is lefogytam 7 hónap alatt 42 kilót, csak annak a nagy részét vissza zabáltam. Azóta 30 lement. Ehez a 10hez meg nincs erőm. Ma is mc-is kaját ettem meg fagyit.
72. Christi77 (válaszként erre: 49. - Kaisa38)
2013. ápr. 29. 13:46

Szia Kaisa38!

Ez a piskóta nagyon jó ötlet főleg, hogy a lányaim lisztérzékenyek (2 hónapja derült ki). Biztosan ki fogom próbálni!

Annyi kérdésem viszont lenne, hogy mekkora tepsiben, jénaiban sütöd és kb. milyen vastagságú lesz?

2013. ápr. 29. 13:36

Sziasztok.

Ma én is mérlegeltem magam,igaz csak egy pár napja kezdtem a diétát és csak kétszer tudtam tornázni egy kicsit, végül is 83,4kg vagyok szóval ment le 0.5kg de ez is jobb mint ha nem mozdulna a mérleg.

Ma cukkinis diabatikus tésztát készitettem salátával,nem nagyon szoktam diabetikus dolgokat venni mert elég drágák de ez most nagyon jó árban volt(le fog járni)így hát kipróbáltam és egész jó ize is van.És ma próbálok majd tornázni is,Ez mindig csak attól függ,hogy a párom időbe haza ér e és tudjon addig a picimre vigyázni.De nagyon jó hogy jött a jó idő mert így állt kétszer megyünk sétálni a faluba,végül is az is mozgás.

Nega1 40kg fogyás azért nem volt semmi,gratulálok.

70. Nega1 (válaszként erre: 69. - Kaisa38)
2013. ápr. 29. 13:23

Nem Norbis, csak úgye így kéne csinálni....

10 éve voltam közel 100 kg, lefogytam másfél év alatt 60-ra, aztán azóta mindig feljön ez a 10-15 kiló és ezzel mindig küzdök. Tudni tudom, hogy hogyan kéne fogyni, csak csak csak... Novemberben már 66 voltam, de hát jött a Karácsony, Húsvét... meg mindig a majd holnap...most meg verem a fejem a falba, tegnap kipakoltam a nyári ruháimat és elég erősen elhatároztam magam egy-két tavalyi ruha felpróbálása után... .)

69. kaisa38 (válaszként erre: 67. - Nega1)
2013. ápr. 29. 13:05
Te ilyen Norbis diétát csinálsz? Reggelim nekem is ez szokott lenni (időnként), csak én kettő joghurtot eszem. Nem nagyon tudok tízóraizni, mert ha jönnek ügyfelek, akkor a reggelim is 1-2 óráig tart...Mikor kezdted a diétát? Jónak tűnik, amiket eszel, ezért jó az ilyen diéta, mert nem éhezel..
68. honeywald (válaszként erre: 66. - Insp)
2013. ápr. 29. 11:58
hát tudom milyen az, amikor a mércenadrágot az ember felveszi és amit lát utána az valami borzadály..én nekem 65kiló már jó lenne, de inkább 60..meglátjuk. viszont odáig hosszú az út..nemtom mit tehetnék..mindennap infrasauna? nem birom azt a mleget, ugy h a félóra helyett csak 20percre ülök be, azt kibírom pénzben is. nehéz dolgok ezek..
67. Nega1
2013. ápr. 29. 11:55

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. 162 cm vagyok és 71,4 kg. Megelédednék -10 kilóval. Állandóan küzdök a súlyommal.

insp: én is megyek veled aludni...:)

Mai kaja: reggel: 0,1 joghurt, két kanl zabpelyellyel, tízórai: zsírszegény túró, joghurttal, csirkemell sonkával kőrözöttnek elkészítve. Ebédem pöri lesz, de rég óta bőr és zsír,olaj nélkül készítem. Kovászos ubival fogom enni. És persze a víz amiből legalább két üveggel meg kell innom...

66. insp
2013. ápr. 29. 11:36

Jajj én ma nagyon összezuhantam :S Megnéztem egy tavalyi képet, és felpróbáltam újra azt a nacimat (nálam az a mérce-nadrág :))


Igaz, hogy pár hete még a combom közepéiig jött fel, most pedig már pár napja be tudom gombolni rendesen, de még mindig kinyomja a hájam a csípőmnél :S Undoríííító :S


Legszívesebben nem ennék semmit, most is kényszerrel vettem rá magam a tízóraira... Tudom én, hogy nem pár hét alatt jött fel a súlyfelesleg, tudom én, hogy időt kell adni, tudok én mindent.... :S De mégis olyan jó lenne, ha egyik este lefeküdnék, és másnap úgy ébrednék, ahogy szeretnék kinézni... :(


Reggeli mérlegelés - mert közben én is mérlegfüggő lettem - 78,9kg...Borszasztó :( Még 7kg a célig...

65. insp (válaszként erre: 64. - Kaisa38)
2013. ápr. 29. 11:25
Köszönöm, kipróbálom mindkettőt!
64. kaisa38 (válaszként erre: 60. - Insp)
2013. ápr. 29. 10:36
Először nekem is voltak kétségeim a piskótával kapcsolatban, de semmi gond vele. Persze másabb íze van liszttel, de így is finom. Főleg piskótatekercsnek. A kakaós piskóták jobban törnek, de ez nekem egyáltalán nem. Így nem kell tőle félni, hogy nincs benne liszt. Én egy kicsi szódabikarbónát is teszem bele. Rántott sajt az nálam úgy néz ki, hogy liszt nélkül csak a tojásba mártom, majd dióba, majd megint tojás, majd dió. Aztán be a sütőbe, zsírpapírra. Egy kicsit kifolyik, de nem gond, csak nekem lesz.... és szerintem dióval nagyon finom.
2013. ápr. 29. 10:24

Nagyon jók vagytok.

Én 50 évesen 72 kiló vagyok, már 3 lement, de még egy 8 kilót szeretnék.

Nagyon sok okos ötletet receptet irtok, olvaslak titeket:)

Mindenkinek kitartás!

62. insp
2013. ápr. 29. 09:40

Szűkös kerethez:


CBA-ban 04.30-ig 1.169ft a csirkemell filé kilója

SPAR-ban 1.150Ft 90dkg hekkfilé fagyasztott


Én bevásároltam :)

61. insp (válaszként erre: 54. - Honeywald)
2013. ápr. 29. 09:39

Nekem nagyon bejött: fénykép a hűtőre, arról, amilyen lenni szeretnél!! Ha van a múltból ilyen kép, akkor az, ha nincs, akkor összeretusálsz egy számodra ideális alakot a Te arcképeddel. Teheted a hűtődre, íróasztalra, bárhová ahol sokszor ránézel nap közben. Tudatosul az agyban, és elkezd érte dolgozni.

Másik: este lefekvéskor arra gondolsz, hogy a kedvenc helyeden (tengerpart, strand stb.) fekszel, röplabdázol bármi.... elképzeled, hogy mennyire jól érzed magad a bőrödben, elképzeled, hogy milyen lesz a tested, milyen energikus vagy stb....

Ez gondolom sokaknak hülyeségnek hangzik, én hiszek az agyunk erejében, és hogy minden fejben dől el!

60. insp (válaszként erre: 49. - Kaisa38)
2013. ápr. 29. 09:35

Köszönöm szépen a reciket, hét végén kipróbálom! Itt a kakaó helyettesítené a lisztet? :S Nem kevés bele a 2ek? Nekem a piskóta az 6 tojáshoz 6 kanál liszt volt eddig...


A rántott sajt elkészítését megkérdezhetem még?

59. kaisa38 (válaszként erre: 58. - Floracska)
2013. ápr. 29. 07:55
:)
58. floracska (válaszként erre: 57. - Kaisa38)
2013. ápr. 28. 19:19
Hmmm rántott sajt, én is akarok!!! :)))
57. kaisa38 (válaszként erre: 54. - Honeywald)
2013. ápr. 28. 14:29

Még annyit, hogy nekem is elég szűkös a keretem, de megoldom valahogy. Ami drága, az az édesítő. Én ugyanis steviát vagy néha kevés xillitet használok. A többi szreintem nem drágább. Norbis dolgokat már nem veszek, inkább megcsinálom magamnak, abban legalább tudom mi van. Ha kiváncsi vagy egy napomra leírom.

Tegnap:

reggeli: tejbezabkása mazsolával+fahéj (4-5 dl tejből)

ebéd: lecsó-jellegű: cukkini, paradicsom,sok hagyma+ házi csipős kolbász (nagyon finom)

vacsora: citromos túró (túró, édesítő, tojássárgája+felvert fehérje)


Ma:

reggeli:

fagyi (fagyasztott banán aprítógépben addig aprítva, amíg fagyi állagú nem lesz+ kakaó=kész a csokifagyi

Ebéd: karfiolpüré+ rántott sajt sütőben diós bundában+ házi vizes ubi

56. kaisa38 (válaszként erre: 53. - Angyal78)
2013. ápr. 28. 14:20
Fog az 7-essel kezdődni, bízni kell benne! Csak kitartás kell. Én már 2 hónapja nem bűnöztem, már nem is hiányzik. Igaz, én eszem mindent, csak másképp főzöm meg. Sok paleos receptet átvettem. Nem egészen követem, de jó sütireceptjeik vannak.
55. kaisa38 (válaszként erre: 54. - Honeywald)
2013. ápr. 28. 14:18
Vannak agykontrollban jártas emberek, akik azt mondják, hogy az agy nem tudja értelmezni a NEM szót. Tehát nem azt kell elképzelni, hogy nem hízhatok, vagy le kell fogynom, hanem inkább azt azt hogy mondjuk nyár végére karcsú leszek. Magadat elképzelni vékonyan.Vagy ilyesmi. Még nemrég kezdtem tanulmányozni ezt. Nálam is sokszor agyban van a hiba. Örök pesszimista vagyok...
2013. ápr. 28. 11:47
velem az a baj, ha arra gondolok hogy fogyni kéne (tehát mindennap) és erre erősen figyelek és konceentrálok, akkor tuti hízom....amugy volt barátom mondta azt, h a katonaságban pl mindenki azért hízott, mert attol féltek az emberek h nem lezs mit és kellő mennyiségűt enniük, és az agyuk rááll arra, hogy raktározniuk kell...hasonlóan lehetek én is, ugyanis nem tudom mit ehetnék, mármint ötlet van, csak az anyagiak nem engednek emg mindent, és így szűkös a kör...de közben ötletekre is vágyom, keresek, kutatok...hát nálam ez a baj, és ilyen bakit senki se kövessen el :) :(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook