Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz fórum

Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
113. cullinan (válaszként erre: 106. - Caravell)
2013. máj. 4. 14:47

Ez nagyon jóóóóó!!

Gratulálok!! annyira jól összeszedted, jót szórakoztam rajta!!

112. caravell (válaszként erre: 107. - Angyal78)
2013. máj. 3. 18:23

A spárgával én is szemeztem, de megvárom, míg kicsit olcsóbb lesz.

Viszont ma elég sokat ittam, büszke vagyok magamra. Igaz, alig vártam,h hazaérjek dolgozóból, már futottam befelé a kaputól :)))

111. caravell (válaszként erre: 109. - Daleida)
2013. máj. 3. 18:21
Igen, az úszás jó, de lássuk be, sem árban, sem időbeosztásban meg sem közelíti azt a lehetőséget,h valaki otthon tornázhat, amikor van egy szabad órája. Egy óra úszás legalább 3 óra összesen, utazással, öltözéssel stb. De nem rinyálok, örülök,h van egy trénerem, még a régi fajta, stramm, nagy darab traktor, de jó, és az másképp terheli az izmokat, nem fáj tőle a lábam. Igaz lazára szoktam állítani, de a rendszeresség gondolom, valamennyit hozzájárul majd az eredményhez :)
2013. máj. 3. 15:40
8
109. daleida (válaszként erre: 105. - Caravell)
2013. máj. 3. 15:14
Esetleg úszással tudod kímélni lábad.
108. angyal78 (válaszként erre: 106. - Caravell)
2013. máj. 3. 14:10
Ez nagyon jó menű leirás!
2013. máj. 3. 14:09

Sziasztok!

Hát sajnos tegnap sem birtam tornázni,de ma már nem fáj a hasam.Így ha ídőm engedi elipszisen nyomok egy 20-25percet.Ti használtok test tekercselő foliát?Nekem nagyon bejött,ha tornázok akkor tekercselem be a hasam és szerintem nagyon jól működik.Ma nem nagyon tudtam még fözni,őrültem hogy a családnak sikerült.Csak piritost ettem ebédre de most készitem a spárga fasirtott majd az lesz a mai további kajcsi.

Mindenkinek további szép napot!

2013. máj. 3. 13:05

HÉTFŐ:

Reggeli: Alma.

Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.

Vacsora: 2 dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.

KEDD:

Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.

Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, az edények elmosogatása.

Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.

SZERDA:

Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának a fele, de abból amennyi belefér.

Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.

Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka, hashajtó.

CSÜTÖRTÖK:

Reggeli: 1 db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.

Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.

Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.

PÉNTEK:

Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle izléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalével, kekszreszelék.

Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.

Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépaszeletekkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.

SZOMBAT:

Reggeli: Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szaharinnal, nyomelemekkel ízesítve.

Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.

Vacsora: Paradicsimbelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.

VASÁRNAP:

Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefír.

Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjszeletekkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.

Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

105. caravell (válaszként erre: 104. - Daleida)
2013. máj. 3. 13:04

Egyetértek.

Csak sajnos nem tudok heti 4x legalább egy órát tornázni, thrombózisos-visszeres a lábam, még esténként 10 perc futást is megérzek, sőt, a felülések okozta hasprés is a láb keringését terhelik,azt is csak keveset merek :(

104. daleida
2013. máj. 3. 12:54
Ha ugyan úgy étkezel,mint eddig csak mértékkel+heti 4x legalább 1 órát mozogsz hamar ledobod a kilókat.Én,mint élő példa 4 hónap alatt 12 kilótól szabadultam meg.Semmilyen luxus sporttal.Normálisan étkeztem és Rékáztam.
2013. máj. 3. 12:43
hízik
102. caravell (válaszként erre: 99. - Insp)
2013. máj. 3. 12:43
A fogyasztó szerek helyett lehet választrani a természetes anyagcsere serkentőket pl. savanyú kápoisztát, citrusféléket, persze módjával. A mesterséges anyagcsere fokozók az abbahagyásukkor ugyanazt váltják ki, mint a cigaretta (nikotin), egy szál cigi mínusz 25 kalória (nem kilokalória!) aki a dohányzást abbahagyja, akkor is ízik, ha nem eszik pluszban többet.
101. floracska (válaszként erre: 96. - Grizus)
2013. máj. 3. 10:19
Egy hónap alatt 10 kilót leadni? Ez enyhén szólva is durván hangzana, heti fél kiló a normális, amit biztos meg is tudsz tartani, de max heti 1 kiló. A 3 hónap kicsit reálisabb, de azért is küzdeni kell... Nekem 1 évembe telt az első 16 kilómtól megszabadulni, de azt legalább tartom is. És még egy 10es nekem is hátra van.
100. kaisa38
2013. máj. 3. 08:42

Jó reggelt! Kicsit eltűntem, de itt vagyok. Itt vannak a szüleim. Tegnap kirándulni voltunk 16 km-t a Csóványosra mentünk fel (938m).

Ma reggeli mérlegelésem: 79,2 kg.

Kicsit bajban voltam mit vigyek a túrára, de aztán sütöttem diós-lenmagos kenyeret.Ezt ettem házi szalámival.Még kedden sütöttem krémest, és büszke voltam magamra, hogy nem ettem belőle, pedig szeretem. Ma reggel banános csokifagyit ettem, hogy meglegyen az édességem. Remélem mindenki jól halad! Még hétfőig itt lesznek, így csak hellyel-közzel lépek be.

99. insp (válaszként erre: 96. - Grizus)
2013. máj. 3. 06:42

Szia, üdv itt! :)

Zöld tea önmagában biztosan nem... én napi 2x zöld teázok, de nem azért, hogy fogyasszon, csak a méregtelenítés miatt....

Tegnap este pl. volt időm, és megnéztem egy itt is reklámozott fogyasztó szer weboldalát. A referenciáknál rákerestem a képekre... Lopták mindegyiket, máshonnan... Nekem elvem, hogy senkinek nem okozok rosszat szánt szándékkal, ezért nem mondom, hogy melyik szer volt, és honnan lopott, de google képkeresője is mindenki barátja :) Senki ne dőljön be ezeknek a fogyasztó szereknek :S

98. insp (válaszként erre: 95. - Caravell)
2013. máj. 3. 06:39

Én kénytelen vagyok, valamihez tartanom kell magam, a természetemből fakad...

Bánat evést, bánat nem evést majd zabálást is ismerem :D

97. grizus
2013. máj. 3. 01:26
Pardon: muszáj. Így jó.
96. grizus
2013. máj. 3. 01:25

Sziasztok, csatlakozom. Minimum 15 kilót kell fogynom, és akkor még csak ott leszek, ahol sokáig voltam ugyan, de onnan is mindig fogyni akartam egy tizest. Egyelőre nem megy, mert éhes vagyok... és akkor muszály ennem. Pedig egyszer egy lány azt mondta, hogy programozzam be magam, hogy egy hónap alatt elérem az ideális súlyomat, és akkor elérem. Én három hónappal is elégedett lennék, akkor még mindig mehetek strandra. Úgy szeretnék!

A kérdésem az, hogy a zöldtea tényleg fogyaszt?

95. caravell (válaszként erre: 92. - Insp)
2013. máj. 2. 20:23
Hogy Te milyen precíz vagy! Az az igazság,h azért nem mérlegelem, mert általában anélkül is tudom, hol csúszok meg. A gond az önfegyelemmel van, főleg a lelki elsősegély terén, amikor valami bánatom van...
94. caravell (válaszként erre: 93. - Angyal78)
2013. máj. 2. 20:20
Ügyes vagy, én néhány napig nem mérlegelek, csak elvenné a kedvem...
2013. máj. 2. 14:32

Sziasztok!

Üdv az új tagoknak!

Mai menüm:Reggel igaz elég későire sikerült 1szelet piritos reggel állt mindig ezt eszek mert ennyi szénhidrát kell a szervezetnek.

Ebédem (ami most készül)Barna rízs és párolt cukkini+vegyes savanyúság.

Később még eszem az ebéd maradékomból és még egy sima joghurt belefár főleg ha tudok tornázni ma.

Habár úgy néz ki kicsit sikerült megint felfáznom,és eléggé fájdogál a hasam.De a lényeg ma megmértem magam kiváncsiságból és lement az első kg.83kg vagyok.

92. insp (válaszként erre: 85. - Caravell)
2013. máj. 2. 14:17

Nekem mai kajám:

Reggeli 30gr zabpehely, 1 könnyű és finom joghurt

Tízórai 1db csokis zabfalatok

Ebéd 106gr Gombás-csirkemell 57gr főtt rizzsel

Ez eddig összesen 463kcal, 65ch, 25gr fehérje - este nálam mindig sok túró, hogy megnyomjam vele a fehérjét, még du eszek majd ch-t, hogy 120 körül legyen.

91. insp (válaszként erre: 84. - Caravell)
2013. máj. 2. 14:13

Én számolom a kcal-t (1200/nap), nézem a fehérje, ch, zsír arányt + heti 3 torna + napi 20 perc flabelos.


Eredmény inkább látványos (férjem szerint), mintsem mérhető, szerintem leginkább egyik sem :D de nem adom fel!!! 7kg-t kell még fogynom.


Fürdőruha feeling megvan, én is sírógörcsöt kaphatnék + a kedvenc nyári gatyám is úgy áll, hogy jobb nem beszélni róla :S

90. insp (válaszként erre: 85. - Caravell)
2013. máj. 2. 14:11

Én minden egész órakor iszok 1 nagy pohár vizet. Így nem felejtem el :) + még mellé sokszor egy-egy fél pohár, vagy nagy pohár zöld tea stb.

Állíts be telón, gépen stb. emlékeztetőt, előbb-utóbb magadtól kívánni fogod.

89. insp (válaszként erre: 87. - Kovács Mariann)
2013. máj. 2. 14:09

Sziasztok, szia!


Én is csak egy átlagos fogyózó vagyok, de sztem ez nagyon kevés kaja... Az egész napi kajád eddig cc. 240-250kcal - bár nem tudom, hogy ebben már benne volt az ebéd is?

Ch tartalom is nagyon kevés, pedig arra főleg reggel/délelőtt nagy szükséged lenne...


Nem sem sok eredmény van (heti 0,5kg), én is nagyon szeretnék gyorsabban - de nem megy, ez van... (illetve menne, de most tényleg egészségesen szeretném végigcsinálni...)


Türelem! (Én is ezt tanulom most)


Nem használod a kaloriabazist? Vagy valami diétát követsz most?

88. 388b941089 (válaszként erre: 87. - Kovács Mariann)
2013. máj. 2. 14:02
Jujj, az nem jó. :(((
2013. máj. 2. 13:49
Csatlakozok!82 kiló vagyok,10 kilótól megszabadulnék..ma idáig 2 főtt tojás,1 kefir,1 liter csalán tea..heti háromszor kocogok,3 hete..még semmi eredmény :(
2013. máj. 2. 13:46
Sziasztok én is szeretnék csatlakozni.98 kg vagyok ha csak 15 kg-tól sikerülne megszabadulni nekem már az is nagy öröm lenne.35 éves vagyok,16 hónapos a kisfiam.
2013. máj. 2. 13:42

Tegnap milyen sokan írtatok, ma meg sehol senki,

A mai menüm eddig egy natúr jughurt, egy tál eper, és 3 evőkanál zabpehely összekeverve, megeszegetve. Sajnos nagyon keveset ittam délelőtt, most próbálok belehúzni, valamit ki kell talánom erre, úgy látszik, ez kritikus pont :(

Ja, és reggel 15 percet tornáztm is, has, combok és váll... semmi komoly, de legalább elkezdtem...

2013. máj. 1. 21:43

Sziasztok, csatlakoznék, 162 cm és 79 kg :( van miből leadni. Ma kifeküdtem a kertbe, hogy legyen egy kis színem, hát ahogy az a fürdőruha állt rajtam, legszívesebben elbujdostam volna... a ruháim között is szelektálnom kell rendesen, a legtöbb felsőből kidomborodik az úszógumim, a nadrágok lecsúsznak a hasamról...


Csak azt nem tudom még, hogy milyen módszerrel szeretnék/tudnék fogyni... Ki mit csinál?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook