Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz fórum

Ha szeretnél te is legalább 10-15 kg fogyni akkor csatlakozz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
143. Christi77 (válaszként erre: 137. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 10:19
Én is átestem ezen, amin Te! Ha fogytam, utána a dupláját visszahíztam... Tavaly 15 kilóval könnyebb voltam, ideggel fogytam le, majd szép lassan visszacsúsztak rám a kilók megduplázva. Így utólag sajnálom, hogy hagytam magam, de mindig keresek valamit, amivel újra erőre kapok. Most is keresgélek... :) Erről a diétáról pedig annyit hallottam, hogy egész nap "nyers" ételeket (zöldséget, gyümölcsöt) kell enni, majd este vacsorára jöhetnek a nehezebb főtt kaják fokozatosan bevezetve... mondjuk előételnek egy saláta, levesek, aztán a nehezebb szénhidrátot tartalmazó kaják. Hát igyekszem megszerezni a könyvet, aztán, ha többet tudok róla, akkor jelzem!
2013. máj. 9. 09:46
Tudjátok, én azon az elven vagyok, hogy fogyi alatt sem szabad megvonni a szervezettől mindent, mert akkor visszájára fordul minden. Mindent szabad, csak mértékkel és nem mindegy mit mikor eszünk. Én ezt az elvet követem már nagyon régóta.
2013. máj. 9. 09:41
Sziasztok!Bocsánat,hogy tegnap kimaradtam de nem voltam gép közelben.Nem ismerem azokat a diétákat amiről beszéltetek,de nekem azt mondták hogy a legjobb az ha mindent eszik az ember csak megfelelő arányban,mert a szervezetnek szüksége van a szénhidrátra is,persze nem szolok bele mert mindenkinek más a szervezete és az igénye.Nekem bevált hogy reggel állt piritóst eszem,és a többi étkezésből próbálom a ch kizárni.Persze nem mindig sikerül,de az esti kajcsi szerintem a lényeg hogy akkor már tényleg ne legyen semmi ch.
2013. máj. 9. 09:34

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok.

Jelenleg 65 kg vagyok, 162 cm. Szeretnék 55-56 kg lenni. Szerintem ha biztatjuk és támogatjuk egymást, tanácsokkal segítünk akkor könnyebb lesz. Én január óta napi 80 percet gyalogolok (munkába és haza). Ez kevés, mert az úszógumit nem tünteti el. Rendszeres otthoni tornáról sajnos tavaly leállta, terveztem, hogy januárban ismét ráállok, de minsig közbejött valami egészségügyi probléma. Jelenleg megint kórásg van rajtam duplán, de ha elmúlik akkor ezerrel belevágok.


Mindenkinek kitartást és sok sikert kívánok!

139. AlBundy (válaszként erre: 138. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 09:23

Az ir-t nem rakja rendbe semmi csak megfelelő étrend mellett nem okoz panaszt tudtommal. A paleo megmarketingeli a nagyjából egészséges étkezést nincs benne semmi extra.

Az IR-eseknek viszont tudtommal fix mennyiségű ch-t kell fogyasztani. A paleo meg majdnem kizárja ch-t (ami amúgy nem helyes).

138. kaisa38 (válaszként erre: 136. - Bcicus)
2013. máj. 9. 09:13
Pont ezt mondom, egyes orvosok ezt ajánlják, mások nem. Valószínű azt amit írnak a gyorsan felszívódó, lassan felszívódó szénhidrátokról azt kell betartani, mindegy hogy így vagy úgy. Nekem van két olyan ismerősöm, akinek a paleo vált be és rendbejött a pco-ja, meg az ir-je. Persze ha ebben hiszel, akkor van egy kis placebo-hatás is. Én hiszem, hogy lefogyok és lesz babám is, csak így lehet..
137. kaisa38 (válaszként erre: 135. - Christi77)
2013. máj. 9. 09:10
Én még nem hallottam róla, de mindig van valami csodadiéta. Szerintem mindenkinek más válik be. Én már eléggé tönkretettem a szervezetem. Ha keveset eszem, az nem válik be, mert utána ha többet eszem, akkor többet hízom. Persze van akinek meg az jön be...
136. Bcicus (válaszként erre: 134. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 09:06
Hát a paleo nem igen jó ir-e pedig. Nekünk is lombik babánk van, de nem a pcos miatt, nekem a diéta+gyógyszer azt teljesen rendbe rakta.
2013. máj. 9. 08:58

Sziasztok!

Hallot már valamelyikőtök a harcosok étrendjéről? A barátnőm munkatársa ezzel fogyott 18 kg-ot 3 hónap alatt. Jó lene a könyvet megszerezni és elolvasni...

Én még mindig nem tudom összeszedni magam veletek ellentétben fogyó terén, de követem az eseményeket! :) Szép napot mindenkinek!

134. kaisa38 (válaszként erre: 133. - Bcicus)
2013. máj. 9. 08:57

Most dolgozom, majd privátban megírom, ahhoz meg kell néznem otthon. A legutóbbi jó lett, akkor paleo szerint étkeztem. Semmi tej, magvakból kenyér, süti. Egyébként annyiban tér el, hogy teljes kiőrlésű kenyereket is ettél,illetve rizs és tejtermék is volt az étrendedben. Nekem a doki a paleo étkezést ajánlotta. Illetve az 5x-i étkezést, megosztva a lassan, gyorsan felszívódó szénhidrátokkal. Mikor mit. Be is tartottam fél évig, de nem fogytam. Az elején én is ettem rizst, meg teljes kiőrlésű kenyeret, tejet, de ez nem vált be. Akkor jött a paleo. Nyilván kellett volna hozzá a gyógyszer is, de már annyi diétán túl vagyok, hogy ha kenyeret meg barna rizst eszem, akkor nem fogyok. A tejjel is problémáim vannak, ezért is a reggeli turmixot kókusztejjel és vízzel iszom. Muszáj reggel vmi ilyesmit innom, mert hajnalban még nem tudok reggelizni, de soká érek be.

Szerintem a sokféle diéta miatt már nem reagál úgy a szervezetem, ahogy szeretném, meg 30 felett vagyok. Egyedül ez vált be. Ezért ötvözöm a Norbii-féle diétát a paleoval. Délelőtt mindenképpen szénhidrát, ebéd hús, zöldség, este szintén. Most eszem túrót, sajtot, de ha visszatérek a paleohoz hamarosan, akkor már nem. Voltam egy pár IR-es lapon, ott a paleot ajánlották, meg a tejtermékektől tiltottak. Szóval szerintem ebben sosem lesz egyetértés.

Közben Aviva tornázom majd, már megvan a könyv is, meg szerintem elmegyek akupunktúrára is. Ha végképp nem megy, marad a lombik. Mert sajnos más probléma is van... :(

133. Bcicus (válaszként erre: 132. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 08:41

Mindenképpen ajánlom neked a Mensmentist, hogy keresd fel. A terheléses inzulin és cukor eredményeidet megtudod írni?


Reggeli: 1-2 szelet tk tönkölykenyér, valami felvágottam vagy sajttal.

10órai: 3-4 korpáskeksz és egy cukormentes joghurt vagy egy kis tej.

Ebéd: Basmati rizs valami husival, vagy durum tészta valamivel

uzsi: gyümölcs

Vacsi kb ugya az mint a reggeli.

É emellé szedtem a merckformint.

132. kaisa38 (válaszként erre: 131. - Bcicus)
2013. máj. 9. 08:25

Nem veszem kötekedésnek, de tényleg nem fogytam tőle. Igaz, gyógyszert sem kaptam. Ezért is megyek magánhoz. Próbálom azért betartani, de 5+1 étkezést a munkám, meg az utazás miatt sem tudnám . Ügyfelekkel dolgozom, ha van ügyfél, akkor lehet csak 6 óra múlva eszem. Hidd el, nekem már ez is nagy eredmény, hogy hónapok óta megjön normálisan. Eddig semmi sem volt. És kell a fogyás. Sok zöldség, gyümi, hús, kókusztej, tojás, sztevía van az étrendemben, így annyira azért nem hiszem, hogy egészségtelen lenne. Házi uborka, csalamádé, tartosító nélkül (én csináltam), házi szalámi, szóval szerintem nem olyan gáz. Ezzel fogyok. Az IR-rel kapcsolatban, a doki szerint határeset vagyok. Nem tudom ezen mit értett, de nem is írt fel gyógyszert. A PCO-t meg már régebben megállapították. Szakrendelésre ide küldtek, tény a doki nem nagyon foglalkozik velem, ezért magánhoz megyek..

Még csak annyit, hogy utánanéztem ki hogy étkezik, eléggé megoszlanak a vélemények.

Leírnád egy napod te hogy étkeztél?

131. Bcicus (válaszként erre: 129. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 08:13
Jó te tudod. Csak ez árthat. Én pont uugyan így voltam mint te, kb ugyan ezt csináltam csak kevesebbett ettem fogytam is, aztán egyszer csak még rosszabb let a pcom. Pcos diétával ha jól csinálod fogynod kell, ha szeded mellé a gyógyszert rendesen és sportolsz. Én azzal fogytam le 42 kg-t. Tényleg ne értsd félre nem kötekszem, csak én már végig csináltam ezeket a dolgokat.
130. kaisa38 (válaszként erre: 129. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 08:09
Tisztában vagyok vele, hogy nem így kellene étkeznem, de az én szervezetem csak a fehérje diétától fogy.. Hidd el megpróbáltam már mindent. Betartottam mindent. Igazából legutóbb már jó volt az eredményem, csak PCo szindróma volt a papíromon. Persze másik endokrinológushoz megyek, magánhoz, mert se gyógyszer se semmi...De nekem már az is eredmény, hogy megjött, mert 5 évig nem volt, csak gyógyszerekkel.
129. kaisa38 (válaszként erre: 128. - Bcicus)
2013. máj. 9. 08:05
Most elsősorban fogyni akarok, mert eddig paleoztam, elpőtte betartottam az IR-es diétát, a többszöri étkezést, de nem fogytam. Fél év alatt egy kilót. Csak ezzel tudok fogyni és 2 hónapig így fogok étkezni, mert mióta fogytam 13 kilót, azóta megjött újra a menstruációm. Még 4-5 kiló és visszatérek az eredeti étkezésemhez.
128. Bcicus (válaszként erre: 127. - Kaisa38)
2013. máj. 9. 07:55
Bocsi, hogy nem a topikhoz írok most, de te ir-es vagy és ilyeneket eszel? A dokid nem mondta el neked az ir diétát, mert ez kimondottan rossz neked amiket eszel. Én is ir-es vagyok és küzdöttem a babáért, csináltam a diétát, szívesen segítek ha szeretnéd ha már a dokid nem tette.
127. kaisa38
2013. máj. 9. 07:49

Tegnap:

Reggeli: banános turmix

tízórai: vaniliás puding áfonyával

ebéd: lecsószerű cukkiniből, hagymából, paradicsomból, csípős házi kolbászból + vízes ubi (előző napi)

Vacsora: főtt tojás, csípős házi kolbász, vízes uborka, +1 kis sajt

126. kaisa38 (válaszként erre: 125. - Insp)
2013. máj. 9. 07:46

Köszönöm! Én is remélem... :)

Én ma nem mérlegeltem, nagyon siettem. Insp gratulálok a 77,5-hez!! Nekem még 1 kiló kell, hogy annyi legyek.

Igazából 65 a cél, ami a magasságomhoz és az alkatomhoz megfelelne, de 69 kg-val is elégedett lennék. Lassan elkezdek tornázni is. Eddig csak túráztam, meg kutyát sétáltatattam vagy a buszomig majd egy órát sétáltam (ugyanis borzasztó a közlekedésem). Tegnap is 8 után lettem kész a kajával. Így hogy kétfele főzöm, elég sok időm elmegy. 4.45-kor kelek, szóval nincs idegzetem tornázni fél 9 után. Persze muszáj lesz...Mindenkit becsülök, aki tud tornázni még este...

125. insp
2013. máj. 8. 09:41

Sziasztok, olvaslak is Titeket közben - nekem ma 77,5 volt a súlyom, örömtánc és indiánszökdelés :D


kaisa38: nagyon szorítok, hogy sikerüljön, és boldog anyuka lehessél!! :)

124. kaisa38
2013. máj. 8. 07:43
Bocsánat, ha össze-vissza írok, de a munkahelyemen vagyok és közben dolgozom...
123. kaisa38
2013. máj. 8. 07:41

Jó reggelt! Most már vagyok, újból munka.. :(

Annyiból jó, hogy dolgozom, mert nem nagyon van időm enni, nasizgatni, mint otthon. Csak a reggelit és az ebédet hozom be. Tegnap nasizgattam, de csak almát, diót, mogyorót. Törtem a mogyorót, diót, mert még maradt valamennyi. Én az olajos magvakat simán beleépítem a diétámba, teljesen működik, igaz nem este eszem és nem sokat. Tegnap kivétel volt. Na mindegy, ugyanannyi vagyok, néha kell ilyen is.

Reggel: banános turmix

tízórai: 3 db gesztenyés piskótatekercs

ebéd: lecsószerű cukkiniből, hagymából, paradicsomból, csípős házi kolbászból

délutántól estig: alma, dió, mogyoró, főtt tojás

Így a vacsora kimaradt, mert elég sokat nasiztam :(

Remélem mindenki halad, ne adjátok fel!

Nálam inkább munkahelyi gondok vannak, főleg az, hogy a főnökömmel nem nagyon jövök ki. Sajnos képzetlen, nem túl okos, nem tudom tisztelni, mert minden munkát lepasszol, ő sajnos nem tud egyedül sok mindent megcsinálni. Nagyon sokat szívok miatta és nagyon frusztrált vagyok. Főként azért, mert nagyon keveset keresek, pedig a képzettségemnek ez a munka nem is felel meg, de nincs más. Ugyanannyit keresek, mint az, akinek se diplomája, se érettségije. Nincs munka, próbáltam, sehonnan nem kapok választ. Nálam ezek a problémák, amelyek hátráltatják a diétát. A legfőbb gondom pedig az, hogy nem esek teherbe, de pont ezért diétázom, mert az IR-em és a PCO-m miatt muszáj, így most ez van előttem.. Szóval én azért akarok fogyni, hogy utána "meghízhassak"...

122. Nissi (válaszként erre: 117. - Angyal78)
2013. máj. 7. 20:28
Ismerös ez az érzés. De valóban a dac nagy eröt add. Nekem is a multkor megjegyezte egy ismerös, akivel régen nem találkoztam, hogy ugy megváltoztál, nem ismertelek meg... tudom ez arra vontakozott hogy jól meghiztam.. na jó nem is fiatalodtam, de az más sem. :) Rosszul esett de tudom igaza van. Mi is lehetünk olyan csinosak, csak rajtunk mulik. Végeredményben köszönettel tartozom neki mert uj löketet adott. Tavaly nem vettem uj fürdöruhát, mert azt mondtam ha majd lefogyok veszek egy csinit. Most ezt mondom idén is... Ha fel akarom adni... benézek a tükörbe...
121. Nissi (válaszként erre: 119. - Caravell)
2013. máj. 7. 20:11
En itt vagyok, olvaslak beneteket. Elkezdtem ujból mozogni. Igyekszem mindennap fél órát. Nekem a hétvége a mumus. Amit hétközben ledolgoztam azt hétvégén visszaszedtem.Most már jobban odafigyelek erre.
120. floracska (válaszként erre: 117. - Angyal78)
2013. máj. 7. 19:46
Detto, ismerős. Én 3 napig zabáltam mozgás nélkül, mert kicsit padlót fogtam, valahogy minden összejött mostanság, de legfőképp az, hogy nincs munkám :( De ma észhez kaptam, leálltam a zabával, és elmentem futni, rekord idő alatt futottam le a 6 km-t. Talán mert napokig nem voltam, és kiadtam magamból a sok felgyülemlett energiát meg stresszet.
119. caravell (válaszként erre: 117. - Angyal78)
2013. máj. 7. 06:35

Ismerős az érzés, a majdnem feladós is meg a dacból csakazért is, Tényleg ne add fel!


Hol vannak a többiek, akik az első napon olyan lelkesen csatlakoztak?

Na megyek, tornázom kicsit, azután beindul a nap ezerrel... Szép napot, eredményes fogyókúrával mindenkinek a topikban!

118. Bcicus
2013. máj. 6. 14:40
Hát én am eddig diétáztam, mert egy darab kávét ittam össze vissz, meg vizet.
2013. máj. 6. 14:36

Sziasztok!

Bevalom őszintén egy pár napja nagyon nehezen ment a diéta,szóval mondjuk inkább úgy hogy majdnem feladtam,de nem azért mert annyira éhes voltam vagy ilyesmi hanem mert lelkileg voltam kicsit ki.És lássuk be hogy ahoz hogy az ember tudja ezt csinálni elég nagy akaraterő kell,és ha nincs minden rendben elég nehéz.De ami még jobb az egészben amiért megint kaptam egy löketet,tegnap találkoztam azzal a csajjal aki miatt annak idelyén dobott a vőlegényem,hát nem is csoda!Tényleg nagyon mutatós csaj,még így női szemmel is.Szóval nem adom fel,mert tudom hogy csak akkor leszek tényleg kiegyensúlyozott ha meg leszek magammal elégedve kb.És ahoz még legaláb a 10kg nak le kell menni!(Bocs hogy kicsit lelkizek is)Szép napot mindenkinek!

116. kaisa38
2013. máj. 6. 10:45

Sziasztok! Ma még itt vannak a szüleim, így nem nagyon leszek. Mai mérlegelésem 78,6 kg. Ennek megörültem, mert este 7-kor vacsoráztam mostanság, ami nekem nem túl előnyös.

Tegnap:

Reggel: 4 szelet gesztenyés piskótatekercs+ zöld tea

Ebéd: Birkapörkölt+vízes ubi

uzsonna: kis házi kolbász

vacsora: citromos túró (25 dkg)

115. caravell (válaszként erre: 113. - Cullinan)
2013. máj. 4. 21:44

Köszönöm, az érdem nem az enyém, másoltam, de örülök, ha tetszett.

Sajnos a mai fogyőkúrámat tönkrevágtam egy kiadós vacsorával, húsos sörkifliket sütöttem és nem tudtam neki ellenállni. Büntiből utána lenyírtam a füvet a ház az árokparton is a ház előtt :(

114. angyal78 (válaszként erre: 112. - Caravell)
2013. máj. 4. 16:14
Hát igen ebből a szempontból jó nekem,hogy a szüleim spárgáznak.Ez a szaladás a sok viztől nekem is ismerős,de egy ídő után már hozzá szoktam és elég jól birom.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook