Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha szeret a párom, miért nem akar gyereket? fórum

Ha szeret a párom, miért nem akar gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
91. bcb6de9272 (válaszként erre: 89. - Cippora)
2011. szept. 6. 20:44
Tudod mit...most indúlt el még csak igazán...
90. bcb6de9272 (válaszként erre: 89. - Cippora)
2011. szept. 6. 20:43

Tudod ez változó..van amikor nagyon erősen vágyok rá, van amikor meg nem...

nem szeretném leecsetelni az életem neked....de hidd el...te is vágynál a helyemben...

89. Cippora (válaszként erre: 83. - Bcb6de9272)
2011. szept. 6. 20:36

Az a gond,hogy te csak annak a véleményét fogadod el,aki megerősít abban,hogy a párod nem akar átcseszni,és szeret.Adja ég,hogy így legyen.Itt sokan felhívták a figyelmed arra,hogy ESETLEG légy résen,nehogy úgy járj,hogy vágysz a gyermekre,de a párod ezt nem akarja megadni neked.Mert időd még van megtalálni azt az embert,aki örömmel alapít veled családot.Én azon sem háborodtam volna fel,aki megkérdezte,hogy akkor miért nyitottad azt a fórumot.Gondolom mert úgy volt,hogy indul a babaproject,de le lett fújva.Ezen kár megsértődni,nem bántani akartak.


Neked nem kell és nem is szabad ráerőszakolnod semmit,de évek óta vágysz gyerekre,megéri lemondani róla???Egy férfi akármikor leléphet,elhagyhat,de a gyereked egy életre szól,ami nagy felelősség,de csodás is.És igen,anyagilag megterhelő,de megoldható,azt meg pláne nem tudhatod,hogy az elkövetkezendő 20 évben mi lesz...


Na mindegy,biztos nem érted miről beszélek,meg az lesz,hogy én most támadok,meg bántani akarlak,meg szemét vagyok,hát nem,csak kívánom,hogy ne kövesd el azt a hibát,hogy lemondasz a gyerekáldásról egy férfi kedvéért.Minden jót!

88. bcb6de9272 (válaszként erre: 87. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 6. 20:23

a páromon látom, hogy szeretne babát, mert a körülöttünk lévő pároknak nem egy van hanem már kettő...

pont este beszélgettünk, hogy pár a semmire vállal babát...miközben tele vannak adóssággal, de büszkék magukra, hogy egy életet termetetek a semmire...mi ezt nem szeretnénk.

Eddig a te hozzá szólásod volt a leg szimpatikusabb, mert te kicsit bele gondoltál...vagy talán te magad is szülő vagy már:)

87. 0c7cb4959f (válaszként erre: 86. - Bcb6de9272)
2011. szept. 6. 20:16
Igen. Tudod szerintem, az nem szereti a párját, aki csak úgy egyszerűen, meggondolatlanul, a nyakába varr egy gyereket a férfinek. Vagy mikor a férfi meggondolatlanul potyogtat, hol ide, hol oda egy balkezes gyerkőcöt. A gyerek nem játék. Egy életre szóló felelősség, és projekt. Bízz magadban, a párodban, és mikor úgy érzitek mindketten, akkor legyen.
86. bcb6de9272 (válaszként erre: 85. - 0c7cb4959f)
2011. szept. 6. 20:09

olyan egyszerű arról beszélni, hogy gyerek...de mikor az ember bele gondol megrémül, hogy a gyermek egy életre szóló valami...nem arról szól, hogy elmúltál 18 és menj a fenébe...van olyan ismerősünk akiknek se lakásuk ...és nem félnek 2 gyermek érkezésétől...mi félünk...pedig van lakásunk...de most azt kérdezem mi akkor szívtelen dögök lennénk?

A párom nem szeret engem, mert átgondolja..?

Ez az, hogy szeret...ezért átgondoljuk mi legyen?

85. 0c7cb4959f (válaszként erre: 82. - Bcb6de9272)
2011. szept. 6. 20:04
Teljesen jól látod. És tényleg nagy felelősség, Pont erről beszélgettünk az élet értelme fórumon a minap. Én is azon a véleményen vagyok, nagyon meg kell gondolni.
84. bcb6de9272 (válaszként erre: 80. - 728bc799e2)
2011. szept. 6. 19:50
Valamit nagyon félre olvastál:)
83. bcb6de9272 (válaszként erre: 75. - Cippora)
2011. szept. 6. 19:47

Látod nem vagyunk egy véleményen!

Az nem bolond...csupán egy férfira nem erőszakolja az elképzelését...sok nő a férfira rátukmálja a dolgokat...a férfi bólogat és a nő szül ész nélkül...

Sokan csak a gyermeken át gondolják, hogy az a boldogság...gyermektelen emberek is élnek nagyon boldogan, és gyermekesek élnek nagyon boldogtalanul!

82. bcb6de9272 (válaszként erre: 77. - 5239d91094)
2011. szept. 6. 19:42

Nos annyit mondok, hogy én se szeretnék 40 évesen szülni!

igaz tudom, hogy a mai világban nyugodtan szülhetnek a nők 40 év fölött,de én nem akarok már akkor ezzel foglalkozni.

Jó volt emberek véleményét olvasni persze volt pár cinikus megjegyzés de vállaltam,hogy esetleg rám száll pár ismeretlen okostojás:)

Párommal 3 éve együtt élek a napjaimat vele osztom meg..ő tudja, hogy szeretnék babát...ő könnyen beszél hisz a férfiak még 60 évesen is tudnak...apukák lenni:)

ha idén nem is de 2012-ben egész biztosan születik gyermekünk....a párom fél, mert ő a gyermekének nem azt akarja nyújtani amit neki adtak a szülei anno/öt elhagyták.../ mivel őt elhagyták talán jogosan fél a kudarctól...megnyugtatok mindenkit párom imádja a gyerkőcöket...de tudja, egy gyermek érkezése egy életre egy felelősség...és mi ennek tudatában gondolkodunk annyit...

ha szeretünk valakit, azt nem hagyjuk el, mert esetleg azt mondja még nem szeretne babát...mert ez szerintem őrültség...mivel szeretem őt...így várok kicsit...hisz tudom...időre van szüksége...

2011. szept. 6. 19:34

Részemről ennyi volt ez a fórum:)

csak véleményekre voltam itt kíváncsi és nem birálatokra!

de látom sok kedves okos nőszemély attól boldog ha mások életében vájkálhat:)

Nos ők remélem jól érezték magukat..a kérdést nem kellett volna feltennem, hisz tudhattam volna sok a itt a boldog kiegyensúlyozott nő.

Az, hogy valaki feltesz egy fórumban egy kérdést...nem kell kreálni pletykákat stb...szerencsére akik itt hozzá szóltak őket nem ismerem, ők sem engem tehát azt gondolnak rólam amit csak akarnak:)

Van olyan hozzá szólás aki már kissé túl lépett bizonyos határokat..de sebaj...

Örültem, hogy beszélgethettünk...szép estét, és sok boldogságot.

nem kívánom senkinek a szitut amiben én jelen pillanatban vagyok, de a párommal mi ezt megoldjuk...gondoltam kapok itt néhány biztató mondatot, de ehelyett csak olyan emberek osztották az észt akik talán ..mit sem tudnak az életről.

Örültem, hogy örülhettünk:)


Üdv mindenkinek!

80. 728bc799e2 (válaszként erre: 74. - 5239d91094)
2011. szept. 6. 13:39
nem értem az egészet! hogy lehet babavárásról klubot indítani ha a párja nem akar gyereket? és a fórumindító hozzászólás is ellentétben van az utána következő véleményeivel!
79. 53dfddad18 (válaszként erre: 52. - Eda2332104)
2011. szept. 6. 12:08
A természet dönti el. Ha nincs utódod, kihal a "rossz" vérvonalad.
2011. szept. 6. 11:52
Úgy látom az irónia nem ment át írásban. Pont úgy értettem hogy hülyeség ezekhez ragaszkodni. Legyenek ott egymásnak és kész.
77. 5239d91094 (válaszként erre: 76. - Bcb6de9272)
2011. szept. 5. 22:33
Nem értem mi a bajod, TÉNYLEG nincs bennem semmi rossz szándék . Oké, ha nem akarsz, ne válaszolj a kérdésemre, pedig nagyon kíváncsi lennék rá. Csak annyit mondanék, hogy te sem vagy már húsz éves.. akkor nyugodtan várhatnál éveket. Ha azt mondja a pasid, hogy két év múlva jöhet a baba , azt mondom várj. De akkor is min. 36 leszel, mire megszületik. Van két ismerősöm : az egyik engedett a férjének és nem szült. Most 42 èves, es bànja. Ha babàt, terhes nöt làt, sír, szètveti az irigysèg. A màsik nö pedig addig tologatta kifelè dolgot, hogy most meg màr èvek òta nem jön nekik össze. Azt hiszem 39 èves.
76. bcb6de9272 (válaszként erre: 74. - 5239d91094)
2011. szept. 5. 22:17
Látom rám találtál...nem kötelező ide véleményt írnod...nem vagyok kíváncsi a rosszindulatú véleményedre, és sértegetésedre...
2011. szept. 5. 22:13

Szerintem ez mind szép és jó,hogy idő kell neki megérni meg stb,de azért gondoljunk arra is,hogy szép,hogy ma már kitolódik a gyerekvállalás,és a nők akár 40 évesen is szülnek,de bőven tudok a családomban,ismerettségi körömben olyanról,akinél 40 évesen már elkezdődött a klimax.


Nem árt tisztázni egy kapcsolat komolyra fordulásával,hogy ki mikor,és mit szeretne.Kérdezőnél meg egyértelmű,hogy szeretne,meg az is,hogy a párja is "akart" csak most visszatáncolt.Bizonyítja ezt a megnyitott klubbja...


Biztos nem vagyunk egyformák,és elhiszem,hogy van aki lemond egy férfi miatt a gyerekáldásról (mondjuk szerintem az bolond,annyit egy pasi sem ér)de nem hiszem,hogy megéri,feltéve ha az egyik fél tényleg akarja.30 valahány évesen meg ugyanmár döntse el valaki,hogy mit akar.Ha azt se tudja akar-e gyereket vagy sem,akkor nem sok mindent nézek ki belőle,az élet más területein sem...

74. 5239d91094 (válaszként erre: 70. - Bcb6de9272)
2011. szept. 5. 22:11
Te màr hònapok òta lovagolsz a gyerek tèmàn, igazàn nem èrtelek ... Velem lehetne kultùràltan beszèlni , ha vàlaszolnàl az x kommenttel ezelött feltett kèrdèsemre. Vèlemènyem : te àlomvilàgban èlsz . Babaprojekt klubot indìtasz, holott itt meg azon panaszkodsz, hogy a párod nem akar gyereket...
2011. szept. 5. 22:06
Nem érzi magát elég felnőttnek hozzá... :) egy férfinek sok idő kell,mire megérik rá... ki kell élnie magát... inkább most tegye,mint később, tapasztalat... én párom baba után hülyült meg.. inkább előbb élje ki magát, hidd el.. aztán jöhet a pici..:)
72. 5239d91094 (válaszként erre: 67. - Eda2332104)
2011. szept. 5. 22:04
Ludwig, nem mondtam egy szòval sem, hogy aki nem hàzasodik nem szerelmes . Valamint gyerek nèlkül is lehet teljes, boldog èletet èlni annak aki ùgy van beàllìtva . A fòrumindìtò viszont megörül a gyerekekèrt, èn ha a helyèben lennèk lelèpnèk , ha a pàrja nem akar.
2011. szept. 5. 21:25
Feltettél egy kérdést, választ vártál rá! kaptál is jó párat! a kérdésed kétségbeesettnek tűnt, ehhez képest miután pár kiábrándító választ kaptál, bizonygatni kezdted, hogy a pasidnak idő kell és meg kell érnie, és ki kell várni! akkor nem értem a fórumindító kérdést!
70. bcb6de9272 (válaszként erre: 66. - 5239d91094)
2011. szept. 5. 21:07
kíváncsi voltam mások véleményére....de gondoltam találok kulturált fórumozókat....találtam is néhányat:)
69. bcb6de9272 (válaszként erre: 67. - Eda2332104)
2011. szept. 5. 21:05

Akkor akik nem esküsznek meg, azok nem szeretik egymást?

Nagyon nem értek veled egyet, ha én nem szeretnék férjhez menni, akkor nem szeretem a páromat?

És ha nem akarok gyereket akkor sem...hidd el házasság nélkül is lehet boldogan élni...én nem hiszem, hogy egy papíron múlik a boldogságom....még a gyereket sem tartom eget verő nem tudom minek...

Sok ember él házasság nélkül, sőt van aki gyerek nélkül és mégis boldog...nem ezeken múlik...a házasság a családalapítás az mind szép és jó de a boldogságunk forrása nem ez...hanem önmagunkban kell keresni a boldogságot...aki a gyerektől, a házasságtól várja ezeket az sztem nem boldog...mert másban keresi a dolgokat...

A boldogságunk bennünk rejlik..

de kijelenteni, hogy akit nem vesznek el azt nem szeretik...kis túlzás.....

68. Marshal299 (válaszként erre: 67. - Eda2332104)
2011. szept. 5. 20:31
-
67. eda2332104 (válaszként erre: 66. - 5239d91094)
2011. szept. 5. 20:30
Mert úgy simán csak szeretni a másikat az nem elég. Esküvő kell meg gyerek különben nem is szeret. No comment.
66. 5239d91094 (válaszként erre: 59. - Bcb6de9272)
2011. szept. 5. 19:32

Nem állt szándékomban vitatkozni, egyszerüen csak nem értem, hogy miért nyitottál olyan klubot, ha itt azt ecseteled, hogy a párod nem akar gyereket.

Az én véleményem : ha egy 35 éves pasi három év után se esküvöt, se gyereket nem akar, te meg már 33 vagy, válaszút elé kell állítani.

65. bcb6de9272 (válaszként erre: 63. - E998af6faa)
2011. szept. 5. 17:16

Az én párom elég racionális...van lakásunk, van némi pénzünk...de a párom szerint...ez még nem elég....

valahol én úgy érzem, hogy párom attól fél, ha születne egy babánk...ő mellőzve lenne...pedig ez nem így volna...de talán az már némi haladás, hogy szemléli a babákat...

2011. szept. 5. 17:13
Ha sietek, csak annyi történik, hogy eljutok valahová. Ha kimért léptekkel megyek, tartalommal telik meg az idő.
2011. szept. 5. 17:09
Nem érzi alkalmasnak az idöt épp rá. Talán anyagi okokból sem még, vagy még nem érett a dologra, vagy esetleg momentán más céljai, kihivásai vannak. Jobb ez igy, mintha nem gondolkodna és csapjunk bele :).
2011. szept. 5. 17:08

Sok nő belekényszeríti a párját a gyermekvállalásba..aztán jön a totális boldogtalanság...környezetemben van pár ilyen család.(

Én nem kényszerítem ebbe a páromat, mert annak nem jó vége szokott lenni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook