Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha szedek kollagént, akkor is ráncosít a szoli? fórum

Ha szedek kollagént, akkor is ráncosít a szoli? (tudásbázis kérdés)


7. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 18:40
Semmit ne szedj! A napozást a jó levegőn (persze itt nem a városit értem) nem pótolja semmi. Én sohasem nyáron napozok, hanem márciustól május végéig és szeptembertől novemberig amikor még nem éget a nap. A vidéki kertes háznál nincs is jobb az egészséges életmódra. Ja, és nem kerül semmibe. 😊
2020. jún. 13. 15:59
persze
2020. jún. 13. 14:58
Béta karotin kapszula segíti a barnulást. Reggel 11-ig és du 4 óra után napozz akkor még/már nem éget annyira a nap.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. jún. 13. 13:16

Úgy értem, akkor is barnulsz, amikor nem kifejezetten napozol. A jó naptej viszont fontos!

Az arcra is.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 11:40
Szerintem keress egy jó napvédőt, és azzal bekenve tartózkodj sokat a szabadban. Egészségesebb is, ingyenes is.
2. varadero (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 11:39
Hosszú távon a szolárium nem egészséges, de pl nyár elején a kezdő barnaság megszerzéséhez jó. Elkerülheted a hirtelen leégést. Ha kollagén tartalmú szereket szedsz attól még a bőröd nem lesz feltétlenül ruganyosabb.A reklámok megvezetnek. Amelyikben szerepel az "akár" szó az már felejtős is! 😁
2020. jún. 13. 11:31
Annyira fehér vagyok, mint a fal. Jártam de abbahagytam kb fél éve. Szerettem volna megkímélni a bőröm. Mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook