Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha szakítasz, borítasz? fórum

Ha szakítasz, borítasz? (beszélgetős fórum)


1 2
7. ujlany (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 17:10

attol fugg, hogy te mit akarsz. Akarod, hogy tudja, mennyi fajdalmat okozott? Ha igen, akkor mondd el, az hogy o felfogja-e vagy sem, az nem a te problemad. Lehet, hogy nem most er el hozza amit mondasz, hanem majd egyszer a jovoben. Amikor vele fordul elo hasonlo. Akkor raebred, hogy mit okozott neked.

Es ha nem mukodik tovabb, akkor szakits. Ha o rad var, akkor annal inkabb. Allj ki magadert es fejezd be azt ami mar csak fajdalmat okoz.

Kirugni meg mindig jobb mint kirugottnak lenni :-)

2010. okt. 16. 17:03
Nem akarok beleszólni. A helyedben kiállnék magamért. Én 4 gyerekkel a hátam mögött tettem meg ezt, nagyon nehéz volt, de ember vagyok, nem kapcarongy! Neked is jogod van hozzá, hogy szeressenek, tiszteljenek, becsüljenek!
5. beledöglök (válaszként erre: 3. - Kirda)
2010. okt. 16. 17:00

dehogy könnyebb !

Hisz lelkileg már elhagyott, csak velem akarja kimondatni, hogy vége.

2010. okt. 16. 16:47
Minek?Szerinted felfogja?ha eddig nem vette a lapot,eztán fogja?
2010. okt. 16. 16:46

Szia!

Persze! Ne dögölj bele, én a másik oldalon állok, most hagytak el, és nagyon szenvedek! Talán a te helyzeted könnyebb!

2. casualties (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 16:44
Igen, természetesen.
2010. okt. 16. 16:43

megalázó helyzetbe kerültem kapcsolatomban. Ha meg akarom őrízni a tartásom , el kell hogy hagyjam a szeretett férfit.

Ti elmondanátok neki, hogy mennyi fájdalmat okozott ?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook