Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha szakítasz, borítasz? fórum

Ha szakítasz, borítasz? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 14. 09:49
nem
2011. máj. 14. 09:00
nem sok értelme van,de megpróbálhatod neki ecsetelni ,hogy ennyi...valószínűleg nem érdekli majd:S
35. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2011. máj. 7. 13:04
Nem.egyetlen szót nem szólnék-úgy lépnék.
2011. máj. 7. 07:26
Volt rá példa h borítottam mindent ami az utamba került, de a hidakat nem tudtam sohasem felégetni magam mögött.....
2010. okt. 17. 07:36
Nem, fájóbb neki egy szó nélküli elválás.
2010. okt. 17. 06:40
Nem,felesleges,akkor mártírkodni...
31. Fedo
2010. okt. 17. 06:33

szép vasárnapot.

na itt még nem is jártam:)

30. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 21:25
Természetesen.
29. ht keksz (válaszként erre: 27. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 20:40
Így van, nem a legjobb, de annyival azért szerencsésebb vagyok,hogy ragaszkodik hozzám.,hogy jön,itt van,segít, támogat (lelkileg).Csak épp döntésképtelen.
28. beledöglök (válaszként erre: 26. - Mendra)
2010. okt. 16. 20:39

Te egy karakán nő vagy !

Kicsit még kell egyéb is, hogy ábránduljak.

Csak már kicsit sem tudok elviselni.

27. beledöglök (válaszként erre: 25. - Ht keksz)
2010. okt. 16. 20:36
Neked sem lehet könnyű ...
26. mendra
2010. okt. 16. 20:31
Ez pedig nem jó akkor nincs mi tápláljon.Bassza meg a felesége is mikor ott volt az ember akkor csak a szagot eregeti felé mint egy kan kutyának de ,hogy mentse a házasságát ahoz meg lusta.Illetve a saját orgazmusára lusta.Mikor rezeg a léc akkor kapaszkodik ,Hirtelen tüzes menyecske lett?Döntse már el mit akar.Mert,hogy játszik itt mindenkivel az is biztos.Ha a sex csak a probléma náluk akkor ,neked viszont tudnod kell,hogy sajnos csak egy tartalékos leszel.Már pedig ha az ember görcsösen ragaszkodik a családjához akkor viszont engedd el,hogy had érezze hiányodat ö .Ugyanis ha a feleség alapjáraton nem egy sex centrikus nő max csak jó család Anya vagy jól főz ,akkor ez a probléma náluk mindig is fent fog állni és előbb utóbb bukta lesz valaki mással.Utána pedig válás.Remélem most jól kiábrándítottalak belőle és sikerül más ölébe majd felejtened.:))))
25. ht keksz (válaszként erre: 17. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 20:23

Gondolj azokra a dolgokra,amik a legjobban fájtak,vagy olyan hazugságokra,bármire,amivel nagyon megbántott,ami haragot váltott ki belőled.

Nekem sokszor már csak ezek jutottak eszembe,amikor úgy éreztem, elég volt.(Úgy egy hete, de ő nem engedne el, még jobban érezteti,hogy szeret,na én emiatt nem tudok lépni.,mert érzem,tudom,hogy szeret,csak nem hinném,hogy lesz előre lépés.)

Ez egy folyamat,és el kell jutni odáig,hogy egyszerűen csak megrántsd a vállad,és lezárd.

Piszokul nehéz,tudom!

24. beledöglök (válaszként erre: 22. - Ht keksz)
2010. okt. 16. 20:20
az a baj, hogy mást, de ugyanígy megaláztatást már a házasságomban végigéltem.
23. mendra (válaszként erre: 21. - Ebf2510f25)
2010. okt. 16. 20:19
Gratula:)
22. ht keksz (válaszként erre: 16. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 20:18

Ismerem ezt az érzést,amikor a legnagyobbat rúgják beléd,akkor ragaszkodsz a legjobban,és nem tudsz ellene tenni.

A házasságomban éltem így,17 évig.

2010. okt. 16. 19:49
13 évnyi házasságból léptem ki úgy, hogy nem néztem hátra. Jó volt!
20. beledöglök (válaszként erre: 18. - Mendra)
2010. okt. 16. 19:45
íme a fórum : [link]
19. beledöglök (válaszként erre: 18. - Mendra)
2010. okt. 16. 19:44
nézd meg az előző kiírt fórumtémám. Minden benne van. Az életem is :(
18. mendra (válaszként erre: 17. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 19:28
Sajnos sokkal jobban szereted ,annál ,hogy most logikusan gondolkodj:(De ha tényleg nem akarod elveszíteni akkor te kelts benne rossz érzést,ne hagyd ,hogy ő tegye.Írod ,hogy nem kíván stb van valakije?
17. beledöglök (válaszként erre: 16. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 18:47
Lehet, ha ő teszi meg, még jobban fáj és akkor végleg kiábrándulok belőle.
16. beledöglök (válaszként erre: 15. - Ht keksz)
2010. okt. 16. 18:40

Én is ezen gondolkodom. Kikapcsolom a telefont.Nem leszek fent a cseten. Nem válaszolok az emailekre.

Csak akkora fájdalmam van, hogy nincs erőm hozzá, hogy én tegyem meg ezt, mikor nem ezt akarom.

15. ht keksz (válaszként erre: 13. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 18:28

Ezt felejtsd el,hogy bele lehet halni!!

Ha nem szeret, nem tudsz mit tenni,be kell látnod!

Én amikor be akarom fejezni,mindíg 2 verzión gondolkodok: vagy eltűnök szó nélkül,mert nincs értelme elmondanom,megértetnem,amit eddig sem értett meg, vagy jól kiadom magamból,amit gondolok.,így könnyebb lehet.

Több fájdalmat ne hagyj okozni magadnak, légy erős!

14. Zizisicc (válaszként erre: 12. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 18:11

Ha nem szeret, akkor mit vársz tőle? Az kevés, ha csak Te szereted őt. Akkor itt már nincs kapcsolat, arra figyelj, hogy Neked hogy lenne jobb és könnyebb a szakítás. Ne a másikat akard manipulálni, aszerint lépj, hogy Neked mi a jó.

Ha úgy érzed, hogy neked könnyebb lenne, ha utoljára kipakolsz, akkor emelt fővel tedd meg. Bár lehet, hogy nem érdekelné. Ha nem éreznél elégtételt ettől, akkor meg csak egyszerűen, indok nélkül szakíts. Ha a pasi titokban úgyis erre vár, akkor emelt fővel lépj ki belőle, ne kínozd magad tovább.

13. beledöglök (válaszként erre: 11. - Ht keksz)
2010. okt. 16. 18:08

történt. Illetve nem történt.

nem sokkal később, mikor azt elmondta és megerősítette, hogy más nem változik, más is megváltozott. Hűvös lett, kimért. Randikat mondott le. Sőt kimondta, hogy most nem kíván.

Ebbe bele lehet halni :(

12. beledöglök (válaszként erre: 10. - Mendra)
2010. okt. 16. 18:04

és, ha nem lesz ?

Szeretem, de nem szeret.

Mindent feláldoztam érte....

11. ht keksz (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 18:02
Történt azóta valami más is,mint amiről egy másik fórumban írtál?(igaz,az is elég)
10. mendra (válaszként erre: 8. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 17:41
Akkor felesleges neki elmondanod,mert amint látom nem akarod megbántani.Akkor még nagyon szereted .Viszont ,ha azt szeretnéd,hogy ö is szenvedjen miattad,akkor ne mondj neki semmit,csak emelt fővel legyen vége részedről.Tudom ,hogy kurva nehéz de hidd el nekem az ember nagyon gyarló tud lenni ,és ha te lépsz előbb akkor neki lesz lelkiismeret furdalása.Ha viszont elkezded neki sorolni neked mi fáj akkor úgy is legyint és lép.Nekem már ez bevált .
9. ujlany (válaszként erre: 8. - Beledöglök)
2010. okt. 16. 17:38

jaj, ezt ne mondd, legyszi!

Magaddal torodj, ne vele. Azonkivul nyugodtan, szepen mondd el neki, azzal nem bantod.

8. beledöglök (válaszként erre: 7. - Ujlany)
2010. okt. 16. 17:35
szeretném, ha tudná, de nem szeretném, ha ezzel bántanám
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook