Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha sikerült állást találnom, akkor a munkaügyi központba be kell vinnem az igazolást, szerződést, hogy foglalkoztatnak? fórum

Ha sikerült állást találnom, akkor a munkaügyi központba be kell vinnem az igazolást, szerződést, hogy foglalkoztatnak? (tudásbázis kérdés)

14. katie_rose (válaszként erre: 13. - Cilumiluci)
2012. máj. 3. 08:07
Remélem! :)
13. Cilumiluci (válaszként erre: 12. - Katie_rose)
2012. máj. 1. 21:06
Semmi baj nem lesz!
2012. máj. 1. 20:33
Igazából véletlenül olvastam bele ebbe a fórumba és most realizálódott bennem,hogy egy éve dolgozom,de előtte rövid ideig munkanélküli voltam. Természetesen a munkanélküli támogatás után kezdtem dolgozni,viszont nem jelentettem be nekik. Remélem nem lesz baj. az Apeh küldött papírt a munkanélküli segélyről,hogy a könyvelőm az adóbevallásba bele tudja írni.
2012. máj. 1. 20:17
engem régebben jól leszidtak, mert nem jelentettem be hogy dolgozok. én akkor azt hittem hogy a munkáltató megteszi a munkaügyi központ felé, de tévedtem, be kell jelenteni a munkaügyi központnál akkor is ha nem kapsz támogatást, mert csak ugy tudnak kivenni a nyilvántartásból. ha netán ujra állás nélkül maradsz akkor meg menni kell bejelentkezni. hát ez van . :(
10. Cilumiluci (válaszként erre: 9. - Katie_rose)
2012. máj. 1. 20:16
Hát én legutóbb nem jelentettem be,és semmi bajom nem lett.Az Apeh írt hogy vették az adást és most már nem kell magamnak fizetnem a járulékot.
2012. máj. 1. 20:00
Akkor is be kell jelenteni ha valaki nem kap ellátást már? mármint semmiféle támogatást nem kap, mert lejárt?
8. Cilumiluci (válaszként erre: 7. - 76ea67e69d)
2012. máj. 1. 19:09
Az nem semmmi(
7. 76ea67e69d (válaszként erre: 6. - Cilumiluci)
2012. máj. 1. 19:05
nállam az volt a gond hogy lakhelyemtől messze helyezkedtem el, voltam próbamunkán és már haza sem jöttem a távolság miatt, és igy dobtam ki 1500 ft ot a két faxra:)
6. Cilumiluci (válaszként erre: 5. - 76ea67e69d)
2012. máj. 1. 19:03
Nem hát!Nálunk meg nem engedik az ilyet, csakis személyesen.
2012. máj. 1. 18:53
nekem kellett faxolni mivel nem tudtam bemenni személyesen, távol voltam nagyon a munkaügyitől, és telefonban mondta az ügyintéző. sőt még az önkormányzatnak is el kellett. de ha a kérdező betud menni személyesen akkor nyilván nem kell faxolnia.
2012. máj. 1. 18:45
a kell szó kimaradt,bocsi
2012. máj. 1. 18:44
Be kell menni és ők adnak egy bejelentő lapot,azt ki kell tölteni és annyi.Semmit nem faxolni neked sehova.
2012. máj. 1. 18:29
szia, én ugy tudom hogy 8 napon belül be kell jelenteni, lehet telefonon is és el kell faxolni a munkaszerződést a munkaügyinek vagy ha segélyen vagy akkor oda is el kell faxolni az önkormányzathoz ,igy tudják hogy mikortól szüntessék meg az ellátásodat.. és akkor ráérsz utánna bemenni.mindkét helyre.
2012. máj. 1. 18:24
Ha sikerült állást találnom akkor a munkaügyi központba be kell vinnem az igazolást, szerződést hogy foglalkoztatnak, vagy elég csak bejelentem hogy van munkahelyem és kijelentkezek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook