Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha saját weboldalamra reklámokat teszek ki, tényleg kereshetek vele? Átverés, vagy igaz? Bejött már valakinek? Csak válaszoljatok, hogy igen fórum

Ha saját weboldalamra reklámokat teszek ki, tényleg kereshetek vele? Átverés, vagy igaz? Bejött már valakinek? Csak válaszoljatok, hogy igen (tudásbázis kérdés)

6. Töttike (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2009. aug. 7. 09:42

Húha! Nagyon szépen köszönöm a választ! Benned (bocs a tegezésért) legalább tutira megbízhatom!

Én is megtaláltam már a Goggle Andsenset, tegnap egész éjjelig azt olvasgattam, de még mindíg nem jutottam a végére. Majd pontosan átolvasom a szabályzatát is és csak utána vágok bele, ha belevágok...

Mégegyszer köszönöm!

5. Hoxa (válaszként erre: 4. - Töttike)
2009. aug. 7. 08:13
Igen, fizet például a Google Adsense, amiket itt is látsz a portálon. Megbízható partner, magyar reklámokat tesz ki, ha az oldal tartalmának megfelelő magyar hirdetések vannak a rendszerben. Kattintás után fizet, érdemes áttanulmányozni a szabályzatát, mielőtt kiteszed!
4. Töttike (válaszként erre: 3. - 319cd6978b)
2009. aug. 7. 01:48
Szia! Köszi a választ! Még nincs weboldalam sem, csak nagyon gondolkodom rajta, hogy valamit ki kellene találni, úgyhogy nekem is csak ilyen házi készítésű lenne. Nem meggazdagodni szeretnék, mert azért azt tudom, hogy itt magyaron ilyesmiből nem nagyon lehet, csak jól jönne legalább egy két ezres a gyes mellé.
3. 319cd6978b (válaszként erre: 2. - Töttike)
2009. aug. 7. 01:23
Valóban lehet velük keresni bár nem sokat. Egyik osztálytársam weboldalán pl olyan volt hogy kihelyezett egy bannert(reklám) az oldalára és minden egyes megnyitásért kapott negyed dollárt azhiszem. Szóval ha valaki megnyitotta a reklámot azért ő kapott pénzt. De piti összeg. Időszakonként átutalják neki. Nem hiszem hogy ebből meg lehet gazdagodni. Ha magyar reklám van raja azt nyilván többen megnyitják. Hirdetni viszont szeretnek népszerű helyeken, nem házi készítésű g-portál oldalakon. Neked milyen oldalad van?
2009. aug. 7. 01:00

szóval válaszoljatok, hogy igen, vagy nem!

Vagy egyéb tapasztalatai vannak valakinek evvel kapcsolatban?

Nagyon foglalkoztat a téma!

Köszi!

2009. aug. 7. 00:59
Ha saját weboldalamra reklámokat teszek ki, tényleg kereshetek vele? Átverés, vagy igaz? Bejött már valakinek? Csak válaszoljatok, hogy igen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook