Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha rossz a szex a kapcsolatban? fórum

Ha rossz a szex a kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2015. dec. 15. 23:16
akkor váltani kell!!
6. syria (válaszként erre: 1. - Dodoo_)
2015. okt. 20. 17:23
A párodnak korai magömlése van, te pedig stresszelsz a PCOS miatt. A kettő külön-külön is elég probléma. Szerintem is szakemberhez kellene fordulnotok.
5. Sirga (válaszként erre: 2. - Algea)
2015. okt. 20. 12:42
Egyetértek. Itt valami régebbi, mélyebb dolog okoz gátlást. Kérjetek segítséget!
4. nikletty (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2015. okt. 20. 12:25
azt akartam írni, hogy NE hatoljon be...
2015. okt. 20. 12:24

szia

pedig az lesz csak a megoldás, ha átbeszélitek és valami taktikát kitaláltok...

szerintem kéne párszor úgy csinálni, hogy hatoljon be... csak petting, orális sex, azt is nagyon lehet ám élvezni, ismerjéket meg egymás testét jobban. Te nem izgulsz fel, azért fájhat... mint írod volt már példa mikor nem így volt, tehát képesek vagytok rá... meg kéne várni, hogy pl akkor hatoljon be, mikor már te annyira akarod, hogy csinálja már... izgassátok egymást többet...

párodnak csak gyakorolnia kell, hogy ne hagyja magát elmenni hamar... mikor érzi, hagyja abba, folytassátok másképp, s gondoljon pl autószerelésre...

ehhez idő kell, szépen lassan... de ha ezt így hagyjátok... :(

2. algea (válaszként erre: 1. - Dodoo_)
2015. okt. 20. 12:12
Kérjetek segítséget szakembertől. ha szeretitek egymást, akkor kár lenne meg sem próbálni megoldani a problémát. És szerintem nálatok a megoldás nem szexi fehérnemű meg gyertyafény lesz elsősorban. Te is és a párod is szorongtok, így igazából az lenne a csoda, ha működne a dolog, ezek okait kell kezelni elsősorban. Persze a sok közös élmény, nevetés, lelki közelség és nem utolsó sorban a meghitt körülmények sem elvetendőek, de szerintem nálatok ennyi nem lesz elég.
2015. okt. 20. 12:00

Sziasztok!

Mostanában elég feszült vagyok több dolog miatt is,de az egyik oka,hogy PCOS-t diagnosztizáltak rajtam.Egyszerűen alig érzem magam nőnek tőle,a fejemben motoszkál a gondolat,hogy mi van,ha a baba se jön össze akkor,amikor szeretnénk?!:(

Emellett a testemmel sem vagyok megelégedve,elég önbizalomhiányos vagyok.

Mostanában (jó pár hónapja) kezdődött az,hogy nem kívánom a szexet.Vagyis nem nem kívánom,hanem alig.Mert a párommal ezen a téren vannak gondok.

Az első gondom az,hogy nekem mindig fáj a behatolás,van mikor annyira,hogy inkább hagyjuk az egészet.Gondolom lelki oka is lehet,hogy félek az újabb csalódástól,hogy nem fog sikerülni,de nem tudom ezt elengedni,annyira bennem van a rossz élmény és hiába gondolok arra,hogy csak az eleje kellemetlen,utána jó,egyszerűen néha annyira fáj,hogy inkább befejezzük pettinggel.

Ehhez még hozzájárul,hogy a párom hamar elmegy,ő folyton ezen aggódik,épp ezért szerintem hamar rátér a behatolásra,plusz aktus közben is ezen stresszel,hiába mondom neki,hogy ne ezen agyaljon,ha sikerül továbbjutnom a fájdalmon,hogy ne foglalkozzon ezzel,csak élvezze,így is jó lesz,valamiért neki se megy.Pedig volt rá példa,mikor felvettem egy szexi ruhát,abban vártam itthon és egyből "letepertem",akkor 1 órán át bírtuk,nekem se fájt,ő se ment el hamar,de azóta se tudtuk ezt az egyszeri sikert meghozni.

Félek,hogy ez is közjerátszik abban,hogy kezdek elhidegülni a páromtól,és nem akarom őt elveszíteni,mert szeretem,de nem tudom hogyan javíthatnánk a szexuális életünkön,és hogy lenne nekem több kedvem hozzá (mert tudom,hogy ő igényli,csak nem piszkál vele),ha hiába beszéljük meg,nem tudunk túllépni a saját félelmeinken..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook