Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha rámegyek bármelyik játékoldalra a neten, akkor miért megy el a rendszer? fórum

Ha rámegyek bármelyik játékoldalra a neten, akkor miért megy el a rendszer? (tudásbázis kérdés)


18. sztolyka (válaszként erre: 17. - Zsirek)
2009. ápr. 3. 09:51
A rendszervisszaállítással megoldódott minden.Azért köszi a segítséget!
17. zsirek
2009. ápr. 2. 15:58

az is jó, de ha nem megy:

távolítsd el a flash playert onnan a vezérlőpultból (úgy, hogy a firefox lehetőleg nincs kinyitva egyáltalán)

nyisd ki újra firefoxot, és valamelyik játékweboldalt, akkor panaszkodni fog, hogy nincs flash player,

és fel is kell ajánlja a telepítést, telepítsd újra.

16. sztolyka (válaszként erre: 15. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 15:56
A you tube megy és megvan flash player is.Most rendszervisszaállítást csináltam,így próbálom meg.
15. zsirek
2009. ápr. 2. 15:46

Érdekes lenne tudni, hogy


1. a youtube megy-e

2. az általad írt oldalak Internet Explorer böngészőből előhívva ugyenezt művelik-e.

14. zsirek
2009. ápr. 2. 15:44

Hát reméljük, nem sérült meg a Windows.


Nekem is ugyanez a verziójú Firefox van, és működnek az oldalak, amiket írtál. Ha tényleg vírus, akkor nehéz ügy lesz, de először próbáljuk meg újratelepíteni a Flash playert.


Ezt úgy kell, hogy a Start menü, Vezérlőpult, programok telepítése és törlése. Látsz ott olyat, hogy Adobe Flash Player (elvileg abc-sorrendben vannak a programok) a listában?

13. sztolyka (válaszként erre: 11. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 15:17
mozilla firefox 3.0.8.
12. sztolyka (válaszként erre: 10. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 15:12
A Windows XP már nem jön elő.Kétszer csinálta ezt és ilyenkor kihúztam a konektorból a dugót.Ez abszolút nem tesz jót a gépnek,de mást nem tudtam tenni.Mit csináljak?
11. zsirek (válaszként erre: 8. - Sztolyka)
2009. ápr. 2. 15:10

megnéztem, ezek flash játékok, lehet, hogy csak bekrepált a flash player, úgyhogy azt külön megpróbálhatjuk megjavítani, ha készen álltok.


csak azt mondd meg, hogy Internet Explorert használtok-e, és hanyasat?

(a böngészőben Súgó menü /fent utolsó/, Névjegy-re kattintva előjön a verzió, pl 6.0 vagy 7.0 stb)

10. zsirek
2009. ápr. 2. 15:06

jól értem, hogy elkezdi betölteni a játékot, aztán fogja magát, és az egész gép újraindul (azaz úgy csinál, mint amikor először kapcsolod be)?


tehát először kiír fekete alapon fehér betűket.. aztán megjelenik, hogy Windows Xp... aztán a grafikus háttér az ikonokkal, meg a Start menü... (vagy ez már nem, mert megint újraindul?)


ha körbekörbe ezt csinálja, hogy tudtok egyáltalán belépni bármikor is?

9. sztolyka (válaszként erre: 7. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 14:57
Megnyomom a gépházon az újraindítás kicsi gombját,de nem csinál semmit.
8. sztolyka (válaszként erre: 5. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 14:55

y8.com

1001 játék.hu

manu5.com

A következőt csinálja a gép:betölt egy játékot,amit éppen választunk,és teljesen elfeketedik a kép,majd mint mikor beszoktuk kapcsolni a gépet előjönnek a szokásos adatok,de a gép betöltéséig már nem jut el,hanem újrakezdi az egészet.Jobban nem tudom elmagyarázni,bocsi!Nem vagyok gépzseni,ezért is tettem fel a kérdést.

2009. ápr. 2. 14:46

"elmegy a kép", azaz tök fekete lesz minden?


azért nem lehet újraindítani meg kikapcsolni, mert a nagy feketeségben nincs semmi menü,


vagy azért mert láttok valamit, és rá is kattintotok (pl újraindítás), csak nem csinálja meg.


ha kicsit plasztikusabban leírnád, mit csináltok (pontosan), és arra mit reagál a gép (pontosan), akkor könnyebb lenne segíteni.

6. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 4. - Sztolyka)
2009. ápr. 2. 14:44
Akkor vírusos lehet, futtass le rajta egy víruskeresést, ha utána is ilyen, akkor profihoz kell vinni.
2009. ápr. 2. 14:43

másolj be néhány linket, amitől elmegy, akkor tán rájövünk, mi a közös ezekben az oldalakban.

mert így kissé általános a dolog;)

4. sztolyka (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 2. 14:43
Otthon vagyok és a fiam szeretne játszani,de nem jó valami már tegnap óta.
2009. ápr. 2. 14:41
Mindig elmegy a kép és a számítógépet nem lehet se kikapcsolni,se újraindítani.
2009. ápr. 2. 14:41
Ha nem otthon vagy, le van tiltva, ez általános a cégeknél, vannak szavak amik tiltottak, pl. játék, szex, mahjong, stb.
2009. ápr. 2. 14:40
Ha rámegyek bármelyik játékoldalra a net-en, akkor miért megy el a rendszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook