Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Ha rádmászik, mászd meg... mert elmászik" fórum

"Ha rádmászik, mászd meg... mert elmászik" (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Ha rádmászik, mászd meg... mert elmászik"

1 2 3 4 5
2014. márc. 27. 12:19
;)
120. tirinke
2014. febr. 6. 14:33
Ez nagyon jó, és milyen igaz...
119. idl367 (válaszként erre: 1. - 0d7f0d9de8)
2013. okt. 4. 19:22

Hát az ilyet igazán örömmel olvassa az ember.. :)

Igazi színfolt!

Köszönöm!

2013. júl. 15. 22:00
Fel kellene ébreszteni a témát.
2011. okt. 25. 11:33
Nagyon tetszett az írás ! :)
116. reva81
2011. szept. 23. 14:07
Hűűűű...ezt még soha,senki, így nem írta meg! :) Pedig tényleg nagy igazság és aranyszabály ez! :) Kívánok még sok-sok borozgatós , és az Élet nagy szex rejtélyeiről szóló elmélkedős barátnős estét... ;)
2011. júl. 18. 21:29
nagyon jó és nagyon igaz!
114. Ageeca (válaszként erre: 113. - Imanart)
2011. júl. 12. 13:50
Ez jó!!! :)
113. imanart (válaszként erre: 112. - Zsuzsuppsz)
2011. júl. 12. 09:30

Ez a cikk szuper!!!

De nekem pechem van, mindkét kislányom nagyon anyás,ha nem kell felkelnem a nagy jön mellém az ágyba; az elmúlt 3,5 évben hozzászoktam, hogy alig 3 órákat alszom, és azt is darabolva: volt olyan, hogy azt mondtam: ha van fél órám és választhatok, hogy "mászok" vagy alszom, én inkább aludnék :-)))

De abban igazatok van : Mászni kell! az idegek kisimulnak , mosoly ül az orcán...Türelmesebbek vagyunk.. érezzük, hogy kívánatosak vagyunk!!!

És még valami!!!

beszélni is kell -kellene erről. Olyan beleéléssel vállaljuk az anyaságot, hogy elfeledkezünk a férfiakról, Általánosságban értem... ne vegye senki konkrétan magára!!!

A férfiak úgy vannak összerakva, hogy őket mindig mindenben meg kell erősíteni, és akkor jól működik minden... Ők a legerősebbek, legokosabbak, legügyesebbek...ha elfeledkezünk róluk elmennek... és nemcsak azért mert azt a hegyet meg lehet mászni..

Mert van beszélgetés, és van kibeszélés... a kettő között nem különbség hanem szakadék van, és egy beszélgetés, néha házasságot ment!


Még több ilyen cikket...az okos mástól tanul

2011. júl. 11. 17:24

Nem nagyon értem azokat a nőket, feleségeket, akiknek elegük van a párjuk, férjük "közeledéséből"...Jobb az ha hetekig, hónapokig nincs semmi?? Így legalább tudhatjátok, hogy egyetlenek és még kívánatosak is vagytok... Hát baj ez?

Én maximálisan egyetértek a cikkel és most jó darabig a címe lesz a "mottóm" :) ;)

2011. júl. 11. 11:42

Jó kis cikk:-)

Hagytam volna magam:-)

110. Ageeca
2011. júl. 11. 11:15
És a mai világban már teljesen elfogadott "dolog". :)
2011. júl. 10. 23:14

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek, akinek tettszett---és azoknak is, akiknek nem!( mert én ilyen elfogadó vagyok:)

És köszönöm a jeleket,kedvesek vagytok:)

A szex örök téma,körbe vesz,megmozgat,motivál és megszépít. Fontos róla beszélni, fontos rajta néha nevetni...szerintem.

Még egyszer: köszi

108. Aville
2011. júl. 9. 19:01
Rövid, tömör, velős, lényegretörő. Nincs melléduma, fingdarálás, és a vége is ütött. Ezt nagyon odatetted! :)
107. Carmena (válaszként erre: 1. - 0d7f0d9de8)
2011. júl. 8. 22:08
Imádom a cikket! Nagyon jó lett! Gratula!
106. 7e4d9dea5c (válaszként erre: 83. - Pandabobi)
2011. júl. 8. 22:05
Bocs de a válaszomat ugy gondoltam hgy a párjával és nem a világ összes férfiával!Ugy gondoltam hgy a párja v párod nem annyira sztné a dolgot betudod vetni a csáberödet, v tudod hgy mire csábul el és ha ezeket beveted akkor már mindjárt nem is fog ellenkezni!Nálam mindig beválik ez a praktika, és én sem minden egyes férfival bujok ágyba hisz öt sztem és egy kislányunk is van már!
105. syria (válaszként erre: 87. - Fiatal nő)
2011. júl. 8. 15:50
Hát elég nagy baj. :D :D :D
104. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 103. - 504d3546bf)
2011. júl. 8. 14:28
:D Igaz! :D
103. 504d3546bf (válaszként erre: 100. - 0f6f53a4a7)
2011. júl. 8. 14:13

Csak el kel fogadni , hogy az Isten nem masolo gepen teremtette a vilagot.

Halalra unam magam , ha mindenut egy Raza de sore-ba botlanek, halalra unad magad ha mindenut egy Tocsa0110-be botlanal.

102. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 101. - Átlagos)
2011. júl. 8. 13:56
Sokan azt gondolják, hogy csak a férfiak beszélik ám ezt ki, pedig nagyon tévednek. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen nő, (meg még a barátnőm) akik megbeszélik. De ismétlem magam újra, mielőtt még valaki ebbe a mondatomba beleköt, nem napi szinten a hinta lökdösése közben! :D Szóval nem úgy értve, hogy alig várom, hogy elmondhassam a barátnőmnek minden egyes együttlét legapróbb részleteit.
2011. júl. 8. 13:50

Kieg 98. utolsó zavaros mondatához.

Pár (jópár) sör után haverommal egymás szexuális életének kitárgyalásába kezdtünk, miután kitárgyaltuk az aktuális szépirodalmi és tudományos híreket :). Nem ragozom ... adtam neki egy-két nálam bevált tanácsot, két nap mulva jön tőle egy sms: köszi a tippet, bevált.

100. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 98. - Átlagos)
2011. júl. 8. 13:49
Egyébként milyen igaz ez is. Minden fórum először szépen, lazán kezdődik. Aztán jön egy ellenvélemény és elkezdenek az emberek vitázni (mint most én! :D) és pár percre rá már anyázzák egymást az emberek. (Na azt azért nem szoktam!!!)
2011. júl. 8. 13:46
De (megint csak szerintem :D) akinek nincs ilyen jelzővel ellátott személy az életében, annak nincs legjobb barátja/barátnője. Azért gondolom így, mert ha nekem van egy barátnőm (azért írom nőnek, mert nő vagyok) és nem beszélek vele jelen esetben a szexről mondván, hogy az nem tartozik másra (magyarán szégyellős ill. gátlásos vagyok előtte), az nem a LEGJOBB barátnő. Egy őszinte barátságban nincsenek tabu témák!
2011. júl. 8. 13:40

Mindig van ilyen hozzászóló (Fiatal nő) minden témában. Én már érdeklődve vártam mikor toppan be egy olyan ember, akinek teljesen más véleménye van, mint az itt megnyilvánuló kb 30 másik forumozónak.

Szerintem a legjobb jelzőt akkor lehet rátenni valakire, akivel TÉNYLEG MINDENT meg tudunk osztani.

97. Ageeca (válaszként erre: 96. - 0f6f53a4a7)
2011. júl. 8. 13:38
:) Igaz :D
96. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 95. - Ageeca)
2011. júl. 8. 13:37
Igen, igazad van, bár én nem pont a partnerrel való megbeszélésre gondoltam. Egy kapcsolatban az a minimum, hogy ezekről beszélünk. De kell lennie az ember életében egy olyan barátnak/barátnőnek, akivel MINDENT megbeszélhet! Legalábbis ez az én meglátásom. Nyilván vannak olyanok, akik nem így gondolják, és ez így van jól. Nem lehet minden ember véleménye egyforma. Hiszen akkor miben különböznénk a másiktól? :)
95. Ageeca (válaszként erre: 94. - 0f6f53a4a7)
2011. júl. 8. 13:29

"Nem értem, hogy némely emberek miért vannak megbotránkozva, ha szóba kerül a szex, mint téma. Még azt is nehezemre esik elhinnem, hogy egyáltalán van olyan ember, aki erről senkivel nem beszél."


Talán olyan, akinek nincs kiegyensúlyozott párkapcsolata? :)

Minden kapcsolatot normális szintre lehet emelni, ha az ember kinyitja a száját/karját, hogy leüljenek megbeszélni az esetleges akadályokat, melyek csúnya szóval: közéjük állnak... :)

Egy normális párkapcsolatban mindent meglehet beszélni csak akarni kell.. Amelyik fél nem hajlandó rá, magában keresse a hibát!

94. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 93. - 504d3546bf)
2011. júl. 8. 13:10
Így van! Ráadásul a cikkíró sem úgy adta elő, hogy egy nyilvános helyen kikiabálta a barátnőjének a szexuális életét. Még csak nem is a gyerekek előtt. Nem értem, hogy némely emberek miért vannak megbotránkozva, ha szóba kerül a szex, mint téma. Még azt is nehezemre esik elhinnem, hogy egyáltalán van olyan ember, aki erről senkivel nem beszél. De ezek szerint van. :(
93. 504d3546bf (válaszként erre: 92. - 0f6f53a4a7)
2011. júl. 8. 13:02
A parom mondogatta:" normalis emeberek , normalisan beszelnek az elet szuksegleteirol"
92. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 87. - Fiatal nő)
2011. júl. 8. 12:56
Azért szerintem ne úgy képzeld el, hogy mondjuk napi szinten találkozom a legjobb barátnőmmel, lemegyünk a gyerekekkel a játszóra és amíg lökdössük a hintát arról beszélünk, hogy ki, mikor, hogy stb. (Egyáltalán nevetséges, hogy ilyet meg kell magyarázni valakinek, hogy hogy működik.) De vannak helyzetek, alkalmak, amikor igenis szóba kerül (nem biztos, hogy erről kezdünk beszélni, de rákanyarodik a téma) és hidd el még tanulhatsz is a dologból. Ettől még tudunk beszélgetni az időjárásról, meg a bevásárlásról, meg a pelenkázásról stb. A szex hozzátartozik az élethez. Észre kellene venni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook