Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha nem tart igényt a továbbiakban a szolgálataimra, miért nem jelzi? fórum

Ha nem tart igényt a továbbiakban a szolgálataimra, miért nem jelzi? (beszélgetős fórum)


10. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 18:07
A kulcsot visszaviheted.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 17:40
Ez esetben részedről minden oké. Vidd vissza nekik a kulcsot. Kérdezd meg tőlük, mindent rendben találtak-e, és hogy részedről a továbbiakban "nem zavarod őket". És értsék, ahogy akarják. Nagy ívben elkerülném őket ezek után.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:46

Lehet, hogy nagyon meredek ötlet, de miért nem velük beszéled meg a problémádat, ha van.

Ez a fórum semmi másra nem jó, mint hogy falkáva verődve szidalmazzátok azokat, akikről szó van.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. júl. 28. 16:16
Ld. 6.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. júl. 28. 16:14
Mikor hívtak,mondtam megyek át, onnan megcsörgetem. Így is volt. Nem bontott es visszahívott, hanem folyamatosan iranyított merre/ mit nézzek kb. 10 percig. Nem volt sehol gond, nem tőlük ment a víz. Elköszönt és azóta semmi. Ugye nem nekem kellene jelentkeznem?
5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:14

Én az ő helyükben vártam volna, hogy visszahívsz, és elmondod, átmentél, megnézted, az ő lakásukban semmi gond, az alattuk lakó nem miattuk ázott el.

De ha vissza sem hívtad őket, mit gondolsz, mennyit idegeskedtek, mert nem tudták, mire jönnek haza. A helyükben egy kicsit nekem is rosszul esett volna.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2022. júl. 28. 16:10
Nem. Azért is fura, mert vannak szomszédok, akik szólnak, hogy figyeljek a lakásra, postaládára. Rajtuk kívül mindenki szól, vagy ír 1-2 mondatot, hogy megjöttünk és köszönjük.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:07
És te hívtad őket, hogy mit tapasztaltál, az alattuk lakó miért ázott el?
2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:04
Es azota nem is beszeltetek, hogy "raneztel"?
2022. júl. 28. 15:50
Egy családhoz jártam esetenként besegíteni. Gyereket kísérni, néha otthon lenni vele. (Közben eü. állapotomban változás van, műtét várható, erről tudnak.) Gyerek 2 hónapja rokonokhoz utazott. Család 1 hónapja nyaralt. Onnan hívtak, hogy nézzek át mert ázik az alattuk lakó. Azóta semmi jelzés tőlük. Túlzott elvárás, hogy ha hazaértek egy köszönöm, vagy, hogy vagy, mire lehet számítani. Vagy már leírtak? Kulcs még nálam van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook