Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem működik a szex, szakítsak? fórum

Ha nem működik a szex, szakítsak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. Mézes-Krémes (válaszként erre: 9. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 16:19
Figyelj, tapasztalatom alapján a pasik egyszerűek mint a faék. Semmiféle szerelemnek nem kell a szívükben legyen ahhoz, hogy jól meg.... Ne a lányregényekből építkezzél szerintem. :) Biztos akad közöttük 1-2 olyan is, akinek kell a szerelem, de 99%-ban képesek mindenféle érzelem nélkül majdnem bárkit a magukévá tenni, aki egy picit is testszik nekik. Ők ilyenek. Viszont úgy tűnik, hogy a lovagod ezerszer előbb fogja arra fogni, hogy ő "nem szerelmes", minthogy hangosan beismerje, hogy merevedési problémákkal küzd, és segítséghez kell fordulnia.
15. Mézes-Krémes (válaszként erre: 13. - Hajnallányka)
2019. szept. 24. 16:10
Jajjj, el ne hidd hogy a következővel megy szegénynek. Ez olyan, mint amikor a korai magömléses barátom azt mondta, hogy én vagyok a hibás, mert túl szexi vagyok. :DDDD
14. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 16:09

Merevedési zavara van a lovagodnak. Ennek két oka lehetséges, szervi, vagy lelki oka.


Szoktatok együtt aludni? Éjjelente, reggel, szokott állni neki? Ugyanis egy egészséges pénisz majdnem minden esetben merevedik álmában és/vagy reggel. Ha áll neki, akkor valószínűleg lelki okok vannak a háttérben. De mindenképpen érdemes urulógushoz mennie a problémájával, hogy a szervi okok kizárhatóak legyen.


A lelki okok esetében nyilván valahogy oldani kell ezeket a gátakat, de ezzel a viselkedéseddel csak rontani fogsz a helyzeten, az biztos.


Szerintem azt kell eldöntened, hogy mit jelent számodra ez a pasas érzelmileg? Akarsz-e bajlódni vele, ér neked annyit? Ha úgy érzed hogy igen, akkor vegyél vissza ebből a viselkedésből, és próbálj segíteni neki. Nagyon nehéz lesz, nem lesz egyszerű, mert a büszkesége romokban van szegénynek. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor tudsz neki segíteni szerintem, de csak akkor, ha ő is problémaként éli meg ezt a helyzetet, és próbál megoldást keresni rá a rinyáláson túl is. Viszont ez a hiszti sajnos minden, csak nem segítség. :( Ha ennyire magadra veszed az ő problémáját, aminél szerintem egy férfi életében nagyobb kevés van, akkor inkább hagyd őt, és menjetek külön. Ez is tökre érthető amúgy.

13. hajnallányka (válaszként erre: 9. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 16:07

Én voltam hasonló szituban.A pasi akart,meg nagyon bejöttem neki,de valahogy mégsem működött jól a dolog.Én nem erőltettem megjegyzés sem volt rá.Gyógyszert szedett attól is lehetett.Végül nem emiatt szakítottunk.Szerintem

nagyon meg akart felelni és emiatt stresszelt.Van új nője állítólag vele nincs ilyen gondja.Viszont azt mondta nekem,hogy nem olyan nőies mint én. Utána kővetkező partneremmel minden ment ahogy kell.Meg volt a kémia,talán ez hiányozhat nálatok.

12. Mézes-Krémes (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2019. szept. 24. 16:03
Hát nem tudom, egy fizikálisan és mentálisan egészséges férfi első sorban a farkával, aztán a lelkével szeret. :)
11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 15:40

Mert a lelkével szeret.


A farka meg ebben egyelőre nem vesz részt, főlag hogy cseszegeted is

10. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 15:40
Mert neki ez igy megis csak jo. Ha neked nem jo, mert ugy erzed, csak leepit, minek vagy vele? Elobb inkabb magaddal kellene elszamolnod.
2019. szept. 24. 15:34
De ha nem is szerelmes miért van velem? Pedig most lehetősége lett volna megmondani, hogy nem akar mégis azt írta, hogy alig várja, hogy megöleljen megcsókoljon, hogy a karjaiban legyek de mégis valami gát van benne és nem tudja a szívében e vagy más.. Ha nem szeret engem miért nem hagy el? Nem értem
8. 22acadb265 (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 13:01
Vedd rá hogy menjen el orvoshoz biztos vannak erre szakosodott orvosok kísérd el és legyél mellette
2019. szept. 24. 12:40
Ha azt írom, igen, megteszed?
2019. szept. 24. 12:38

Minél többet felhozod neki annál több görcsöt fogsz benne okozni és annál jobban le fog blokkolni, fordítva veled is ez történne. Vagy tudsz még kicsit várni hátha alakul vagy tényleg hagyd a francba ahogy írja mert szerencsétlent ezzel, hogy állandóan nyaggatod egy életre tönkre teszed ilyen téren.

Simán benne van a pakliban hogy vannak nála gondok ez tény, majd Ő eldönti idővel akar-e rajta orvosolni vagy sem... ha nekem nem felel meg akkor pedig engedd el.

5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 12:35
Ez kb. olyan, mint amikor tudja hogy injekciót kap és már előre retteg. Nem szabad előre emlegetni, vagy nem szabad azt éreznie, hogy na itt az idő megint és szexelnie kell. Teljes sokkkkk! Hagyd békén, próbaképpen várd meg mikor ő kezdeményez, vagy hiányzol neki. Ha akarod őt, az igényeidet finoman kell kezelni és ne erőltess semmit.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 12:00

"ha nem tudok türelmes lenni hagyjam a pi**sába az egészet mert olyan vagyok, mint egy pszichológus és akkor is kérdezem mikor nem akar, sőt egyáltalán nem akar erről beszélni mert nagyon zavarja őt is. "


Mit tegyél? Megmondta, nem? Ne b@szogasd! Tudja ő, hogy milyen problémával küzd. Töltsétek más tevékenységgel a találkozásaitokat. Beszélgessetek, de ne a szexről!

3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 12:00

Egyszer mar kiirtad lenyegeben ugyanezt, nem?

3 honap tobb, mint sok turelni ido volt.

2. Lávli (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2019. szept. 24. 11:54

Hogy őt megértsd, nulla törekvésed van. Csak magaddal foglalkozol, neked így nem jó, mi lesz később, provokálod, hogy hagyjon el, de csak hogy bizonygassa, hogy nem akar elhagyni, mert hát mindenben tökéletes ..

Nem ez a probléma megoldása.

Rá is kellene figyelned, hogy mit mond, mik az érzései, és azt figyelembe venni.

Amellett meg nem a szexszel kell foglalkozni állandóan.

Ha engem cseszegetnél hetente, hogy most miért lankadt már megint le, és biztosan akarsz e engem, hát nekem is lelankadna, az héccencség .

2019. szept. 24. 11:43
Három hónapja ismerek egy férfit. Eleinte az első pár alkalommal nem élvezett el, akkor nem kérdeztem rá, hogy mi a baj majd egyszer kicsit neki álltam, hogy nekem ez így nem jó stb. Azóta el telt két hónap, igazából heti 1x van kb alkalmunk együtt lenni, most már ha meg próbáljuk sem alakul ki belőle semmi, állítása szerint már túlságosan rá görcsöl, mihelyst tudja, hogy együttlét lesz be feszül és le lankad neki. Azt mondja nem tudja az okát, nem tudja hol a baj. Nem velem van a baj nem tud olyat mondani amit rosszul csinálok. Szerintem jó csaj vagyok, minden pasi idaig imádta velem. Most az önbizalmamnak ez nagyon fáj. Így ma megint neki kezdtem megmagyarázni neki. Teljesen ki akadt, azt mondja nem tudja egyszerűen az okát mi a baj, de ezzel, hogy folyton piszkálom már alapból csak stresszt okozok. Nem tudja, hogy a fejében vagy a szívében van-e a baj. Mondtam neki, hogy ha nem érez irántam semmit mondja meg. Erre azt írta, hogy de alig várja hogy hozzám érjen megcsókoljon mikor el megy tőlem egyből arra gondol vajon mikor láthat legközelebb de ha nem tudok türelmes lenni hagyjam a pi**sába az egészet mert olyan vagyok, mint egy pszichológus és akkor is kérdezem mikor nem akar, sőt egyáltalán nem akar erről beszélni mert nagyon zavarja őt is. Kértem hogy hagyjon el ha nem akar velem lenni de azt mondja igenis akar. Mit tegyek?? Én vonzódom hozzá és megszakad érte a szívem mert mindenben tökéletes, és el tudtam volna vele hosszú távon képzelni most mégis úgy érzem most kellene ki lépjek, hogy ne csalódjak nagyobbat. (helyesírásért bocsi.)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook