Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem jön a baba... fórum

Ha nem jön a baba... (beszélgetős fórum)


7. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. júl. 14. 21:55
Mi mindennap szerelmeskedtünk,harmadik hónapban terhes lettem.Az első úgy jött,h becsúszott,második úgy,h a mensim első napja után 7nappal voltunk együtt,utána nem,csak a 3.volt tudatos.Tehát tényleg bármikor jöhet.Várj legalább 1évet és sok szerencsét!:)
6. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. júl. 14. 16:26

Szia!


4 "sikertelen" ciklus még nem sikertelenség. :) Az orvosok is legalább egy évet várni szoktak a kivizsgálásokkal is, ha nem kettőt. Egyébként is a stressz ellehetetleníti a peteérést. Próbáld meg a Pároddal élvezni az életet, a baba meg jönni fog, amikor ideje lesz. Még egy évet ne görcsölj lehetőleg, mert addig még az orvosok sem fogják azt gondolni, hogy gond lehet.

2013. júl. 14. 12:05

Mi 4 evet vartunk a kisfiunkra. Minden megvolt mar csak o hianyzott. Aztan rengeteget meloztunk es nagy ritkan mikor egyutt voltunk,nagyon elveztuk. Igy "csuszott" be a kisfiunk. Abszolut elfeledkeztunk rola pedig eppen lombikra keszultunk volna...

Igennehez nem ragorcsolni de muszaj. Csinalj valami olyat ami eltereli a gondolataidat vagy egy nyaralas ha megengedheto :-)

Sok szerencset!

4. ina87 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. júl. 14. 11:58
Szia!ne görcsölj rajta atól nem lesz jobb.sajnos van rossztapasztalatom benne...ha nagyon szeretnétek akkor vizsgálat,egészséges élet és azért az sem árt ha nem csak egy orvos véleményét kéred ki,mert nálunk sajnos az orvos hibázot!!
2013. júl. 14. 01:26

Szia!

A kolleganőm tizen évig próbálkozott,nem jött a baba,pedig egészséges ő is,a párja is. Mikor terhes lettem,meggyűlölt,annyira elkeseredett volt már,hogy neki meg nem sikerül. Jobban tudta,hol lehet olcsó,jó babakocsit venni,mint azok,akiknek volt gyereke,szóval nagyon rágörcsölt a témára. A második terhességem annyira megkeserítette,hogy teljesen befordúlt,és feladta a dolgot. Nem is volt már fiatal,és minden idejét kitöltötte az én utálatom,merthogy alapból meddő vagyok (papíron). Na,mikor feladta a dolgot,terhes is lett,van egy kislánya.

Csak azt akartam kihozni,hogy nem szabad rágörcsölni,és már most álmaid babájához igazítani az életed,lázmérőzni,naptárt nézni. Ha szereted a párod,és jó vele,akkor azért legyetek együtt,ne azért mert peteérésed van,a baba meg jönni fog,ha itt az ideje. Ráadásúl 4 hónap... Az nem olyan sok,hogy aggódni kéne!

2013. júl. 13. 20:55

Szia,

szerintem 4 honap meg nem ido,egyenlore nem izgulnek.Van aki egy honap utan terhes lesz,es van,aki evek multan.Mindenesetre ha keszultok egy babara,akkor jol jonne egy kivizsgalas,hogy minden rendben van e a baba fogantatasahoz.Ez alap,szerintem.Es a lelked is megnyugodna.En sok sikert kivanok a baba projekthez.

2013. júl. 13. 20:41

Sziasztok!


Pár hónapja eldöntöttük, szeretnénk babát, és el is kezdtünk próbálkozni.

Ma ismét megjött, így ez volt a negyedik sikertelen ciklusunk. :(

Orvoshoz még nem akarok fordulni. Pár hónapja voltam vizsgálatokon, akkor minden rendben volt.

Rágörcsölni nem akarok, de egyre jobban foglalkoztat, hogy miért nem sikerül.


Mit tehetünk, ha nem jön össze a baba? Ti mit csináltatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook