Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem jön a baba fórum

Ha nem jön a baba (beszélgetős fórum)


2016. júl. 26. 10:03

Sziasztok!

Nálunk is elküldték a férjemet spermavizsgálatra és engem hormon vérvételre.Mi is 1 év sikertelen próbálkozás után mentünk el.Én a nőgyógyászomhoz járok nem mentünk el meddőségire.Remélem nem is kell majd.A férjemnél semmi gond sőt kiváló a lelete.Nálam van probléma, nagyon alacsony a progreszteron szintem ( 2.46)és a nyálkahártyám is vékony 4mm.

Túlvagyok egy clostis hónapon de sikertelen volt.De majd a második!!!!

Ne aggódjunk mindenkinél kopogtat majd a gólya!!!

2016. júl. 19. 10:19

Sziasztok!

1 év sikertelen próbálkozás után küldik az embert vizsgálatokra addig nem nagyon foglalkoznak különösebben a sikertelenséggel.Igen jól írta valaki a férjet is meg kell vizsgálni. Meg a nőt is természetesen. Lehet petevezeték átfúvásra lesz szükség. Nálunk így volt. 3 év sikertelen próbálkozás után sikerült a terhesség.

2016. júl. 14. 14:29
Nálunk először a páromat vizsgálták meg! Majd kiírták nekem a hormon vizsgálatokat! De odáig már nem jutottunk el mert pozitívat teszteltem anno! 14 hónap után jött aprókánk! Most lassan egy évnél járunk! Reméljük hamarosan kopogtat a gólya!
7. pieta4 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2016. júl. 13. 15:16
Egyetértek!
2016. júl. 13. 14:40

első lépés a férj kivizsgálása


egyszerű, gyors, azonnali eredményt adó vizsgálat


s az egyik fél tulajdonképpen már kész is.

5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2016. júl. 13. 14:30
Sajnos nagyon sok ilyen forum van itt. :( mielobbi babazast kivanok nektek!
2016. júl. 13. 14:14

A férfi oldalt se hagyjuk ki!

Gyakran keresztül-kasul vizsgálják a nőt, meg kezelik ezzel-azzal, s a végén kiderül a férjnél van a gond..

Szóval irány a spermavizsgálat!

2016. júl. 13. 14:08
ezt a dokitol kèrdezd meg többet tud ő mondani
2016. júl. 13. 13:25
Endokrinológiai kivizsgálás talán első körben pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia irányában... ciklusnaphoz kötött vérvételek.
2016. júl. 13. 12:43

Sziasztok.

Ha nem jön a baba.

Nyilván elmegy az ember dokihoz.

Milyen vizsgálatok következnek?

Stb stb..

Minden ezzel.kapcsolatos dolgot szívesen fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook