Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem érzed, hogy a párod szeret és kíván fórum

Ha nem érzed, hogy a párod szeret és kíván (beszélgetős fórum)


2012. aug. 23. 13:53
Szerintem kőkeményen a pénzért kell megdolgozni. Ha egy kapcsolat nem megy jól a maga útján akkor az eleve kudarcra ítéltetett. Ha folyamatosan koncentrálva, izzadságszagúan, hajókazán módjára kell fűteni a kapcsolatot, az régen rossz.
15. e39364c662 (válaszként erre: 9. - Latyak1971)
2012. aug. 21. 09:29
Bizony sztem pedig úgy kell..."kőkeményen". Napi szinten figyelni a másikra, másként "elmegy" egymás mellett a két ember. Másként hogy tud egy kapcsolat még 20, 30, 40 év után is működni.... Igen, igazad van, nem vagyunk egyformák, máshogy látunk dolgokat, s mindenkinek másként jó. Nem is volna igazán jó, hogy mind egyformák lennénk. Így színes a világ. :) Köszönöm, hogy leírtad a Te véleményed :))))
14. 02a159c1f7 (válaszként erre: 7. - Be749d73f9)
2012. aug. 21. 08:08
Szia! Olvastad az Egymásra hangolva C. könyvet?
2012. aug. 21. 04:02

Kedves latyak1971 és dr. no!


Napi szinten meg kell dolgozni, az nem azt jelenti, hogy tényleges munkáról van szó. Csupán arról, hogy ha valaki olyan ingerekre vágyik mint amit az elején kapott, azért bizony tenni kell.

Teszem azt általában, az emberek először sokkal odaadóbbak, figyelmesebbek, azután jön a megismerés, kiismerés és "lenyugszanak".

Beáll egy "stabil biztonságérzet", csakhogy ez nem ilyen egyszerű, a szerelem is olyan mint egy virág, ha nem locsolják, kiszárad.

Az hogy van a nő, és annak van teste az még önmagában semmi. Hiszen ott van a férfi és ott van a teste.

Álszentség lenne csak a férfiakat elővenni a jelenlegi helyzetért. Manapság a nők is úgy válogathatnak ahogy nem szégyenlek, de nem értem miért testekről beszélünk?

Ha viszont egy kapcsolatban a kiegyensúlyozott lelki dolgok is fontosak mindkét fél részéről, az bizony csak kölcsönösen, szinkronban működve lesz kielégítő mindkét félnek. ebben az a szép, hogy képesek lennénk rá, de az a hátulütője, hogy erre nem mindenki alkalmas. Mert ez egy belső munka is önmagunkkal, de ez már egy másik történet. :)

12. 26092879c1 (válaszként erre: 2. - 6350755685)
2012. aug. 20. 18:44
Lényegtelen hogy tudja-e, az ilyesmi nem megy parancsra.
11. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 9. - Latyak1971)
2012. aug. 20. 13:44
Számomra is.
2012. aug. 20. 13:44

Meglepő, hogy mennyi nyúlbéla van manapság. Pár éve a férfiak még remegtek a p*náért, most meg egyre-másra panaszkodnak az asszonyok, hogy nem kellenek a férjüknek. Milyen pasik ezek??

Én annak tulajdonítom, hogy már a vízcsapból is szex folyik, mindent szabad, minden megkapható, nem érték a női test.

9. latyak1971 (válaszként erre: 3. - E39364c662)
2012. aug. 20. 10:38
Persze tenni kell érte hogy működjön a kapcsolat mindkettőnknek megfelelően,de ha már nekem például mint ahogy írtad,kőkeményen meg kellene napi szinten dolgozni érte,számomra elfogadhatatlan lenne. De nem vagyunk egyformák ugye,ez csak az én véleményem.
8. syria (válaszként erre: 1. - E1062eaeab)
2012. aug. 20. 10:26
Nem lehet, hogy megjelent egy harmadik? :(
7. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - E1062eaeab)
2012. aug. 20. 09:25

Nagyon ismerős helyzet, de szerencsére mi túl vagyunk rajta.

Nálunk nem az x év házasság volt a gond, hanem, h a párom teljesen már típusú ember, mint én.

Én lángolok az érzelmekben, legyen az pozitív vagy negatív, ő meg csak úgy elvan...ahogy írtad.

Üljetek le és beszéljétek meg!

Mondd el neki, h te mennyire szereted.

Kérdezd meg, hogy ő milyen tettekből, megnyilvánulásokból érezné, hogy fontos neked, h szereted!

Lehet, hogy te nagyon szereted, csak nem az ő nyelvén teszed ezt.

Úgy vettem ki a mondanivalódból, hogy te talán az apró meglepetésekből, kis ajándékokból érzed/éreznéd, de nem kapsz....

Lehet, hogy te így szereted, adsz neki ilyeneket, de lehet, hogy dicsérned kellene őt, hogy mennyire büszke vagy rá, h ....., vagy h mennyire jól áll neki ez v az a ruha.... mindegy, csak dicsérni!

Esetleg több időt kellene kettesben töltenetek, de nem a tv-t nézve, hanem sétálva, kirándulva, v mondjuk kertészkedve, közben beszélgethetnétek!

Azt is lehet, hogy ő a testi érintés nyelvén érezné a szeretetedet(és itt nem csak a szexre kell gondolni) egy ölelés, egy simogatás, egy puszi v csók....

Na ezért kell leülni beszélni vele!

Mert ezt csak ő fogja tudni megmondani! :)

Kérdezd meg, mi hiányzik neki, miért nem érzi, h szereted! Mert nem érzi, azért van érzelmileg kiüresedve!

És amit majd mondani fog, arra kell rákoncentrálnod! Aszerint kell majd szeretned őt!

Meg fog térülni, de nem 1-2 nap v hét alatt...

De meg fog! Kitartást hozzá!

Szép napot! Bea

2012. aug. 20. 08:52
Meg kell lepni őket, kizökkenteni a napi rutinból, akkor (jó esetben) kellemesen meglepődnek és partnerek lesznek az apró kedveskedésekben;)
5. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 1. - E1062eaeab)
2012. aug. 20. 08:39

Pont a minap kerdeztem rea, hogy ez miert van, hogy az elejn anyira kedvesek , udvarolnak stb, azttan valahogy elamarad.Valasza ez volt: miutan meghoditot , dollgoznia kel, hogy a csaladot fen tudja tartani.

Azt nem mondanam , hogy nem kivan, de vanak nallunk is idoszakok amikor "eleldegelunk egymas mellet".Beken hagyom, had oldja meg ami foglalkoztatja.Uttana ugy is visszater magatol.

Mondjuk ram az is jellemzo, hogy itthon vagyok csinos, sot neha felhuzom a kivagot blujzt(reggeben a mini sozknyat is).Az utcara mar nem megyek igy, de itthon altalaba elleg hodito az oltozetem.

Estelg egy finom vacsival is meglepheted, de ha sok a munkaja, megoldani valoja a kivant hatast nem fogod elerni.

4. 342402de6d (válaszként erre: 1. - E1062eaeab)
2012. aug. 20. 08:30
VÁLTOZZ és változni fog ő is:)
2012. aug. 20. 07:50

Te mit teszel annak érdekében, hogy minden jó legyen? Bocsi, hogy ezt kérdezem, de minden így működik. Valószínűleg mindketten úgy vagytok ezzel, hogy elvagytok a kapcsolatban. Pedig azért kőkeményen napi szinten meg kell dolgozni, hogy igazán szép, és szeretet teli kapcsolat legyen. Ha szeretnéd, hogy változzon, kellene beszélgetni róla, vagy egész egyszerűen fejezd ki neki a szeretetedet: szóval, de még inkább tettekkel. Mutasd ki felé, légy kedves, dícsérd, amit megtesz érted. Senki sem ígérte sztem nektek sem, hogy magától fog működni minden. Tegyetek érte, bár ebben az esetben, ha változtatni akarsz rajta, akkor változtass a Te hozzáállásodon, s ne várd a "sültgalambot". Sajnos nem fog berepülni. :))))

Sok sikert, és még sok-sok boldog évet együtt...

2012. aug. 20. 04:55
És ezt ő is tudja? Mármint, hogy így érzel..
2012. aug. 20. 03:42

Sajnos én manapság ezt érzem, hogy nem szeret, kíván a férjem. Mintha csak éldegélne melletem. A napi rutin. Semmi meglepetés, semmi apró jel felém, hogy szeret.



Tudom, 18 év után már nem lángol a szerelem, de én szeretem, bármit megtennék, megteszek érte, hogy szeressen. Ő semmit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook