Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem érek be időben a kórházba... fórum

Ha nem érek be időben a kórházba... (beszélgetős fórum)


11. 4c1a787e8f (válaszként erre: 10. - Lia0603)
2015. máj. 27. 10:38
Akkor meg pláne opció a mentő, ha nem jól vagy. Ők tudnak út közben is segíteni.
10. Lia0603 (válaszként erre: 9. - Novehaki)
2015. máj. 27. 06:17

Nekem is kb 70km-re van a kórház.

Köszi pindurit megnyugodtam :)

2015. máj. 26. 20:57

nyugi, én mind a hárommal 60km-re lévő kórházba indultam

1. 4 órát voltunk a szülőszobán

2. fél órát voltun ka szülőszobán vele vissza akartam fordulni, de nem tettük

3. 8 perc a szülőszobán de odaértünk

8. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Globus)
2015. máj. 26. 20:29
DD
2015. máj. 26. 20:04

Hívd a 104-et, ha nagy bajt érzel, nagyon nem vagy jól. Nem mindenki feneke alatt van autó, ilyenkor lehet és kell is mentőt hívni. Anyád az autóban nem tud veled mit kezdeni, a mentős igen.


Engem is az vitt be a 4. gyereknél, pedig én is anyáméknál tároltam magamat. Pedig nekünk kocsink is volt, de amíg az ajtóhoz értünk anyám négyszer ejtette le a táskáját. Mondtam, hogy inkább menjen el a lakásunkba, és hozzon el még dolgokat, amik kellenek, én meg hívok mentőt. Ez is lett. Persze az egyik mentős beszólt, hogy taxinak használom a mentőt, de mivel az orvos külön felhívta a figyelmemet, hogy az első jelekre indulja, mert 4. gyerek nagyon gyorsan jöhet, így nagyon nagy lelkifurdalásom nem volt. És tényleg, a híváshoz képest 2 óra múlva már megvolt a fiam.


Egyébként meg simán be lehet sétálni normál esetben, nem szokott az olyan gyorsan menni általában, pláne az elsőnél.

2015. máj. 26. 20:01
Be fogsz érni...Én 4 perces fájásokkal indultam,be értem.Alíg kellett még 10 órát ráhúznom és máris kezemben volt a lány :D
2015. máj. 26. 19:55

Nállam már a szüleim gyorshívón vannak

és szó szerint a kórházi csomagom mellett alszom, hogyha kell kéznél legyen. Aggódós vagyok sajna.

De, hogy megnyugodjak kicsit inkább átmegyek anyuékhoz. :)

2015. máj. 26. 19:44
Úgy gondolom beérsz, nem adják a babákat olyan könnyen. :) ..de, ha nyugodtabb vagy menj át a szüleidhez.
3. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. máj. 26. 19:43

be fogsz érni. ha a szomszédban laksz elég a forró drót... nekem le volt osztva barátokkal ki pattanhat ha kell, és 15 perc volt a kórház kocsival :)


beértünk, mert én is paráztam.. meg a szülésznő is:) maga a szülés része amúgy tényleg 15 perc volt első gyereknél... és vajúdni se nagyon vajúdtam...


előtte feszülgetett a hasm.. avval hívtam a szülésznőt, azt modnta menjek be inkább... és már szépen tágultam úgy hogy észre se vettem.. szóval 2 órán belül megvolt az elsőm :)


de hozzá kell tenni anyai és apai ágon is gyorsan szült mindenki... így várható volt. az utsó másfél órát éreztem csak... ami tényleg fájt az meg negyedóra... szóval ilyen is van. állítólag örökletes. ha félsz faggasd ki anyukádat a felmenőkről mi volt, meg apukádat. nekem azt mondták a kórházban, az apai ág is számít, és ne izguljak, bárhol segítenek, én csak szüljek :D


amúgy ha mázlid van elfolyik a magzatvíz, és tudni fogod. másodikkal szerencsére úgy volt. vele még ennyit se vajúdtam mint az elsővel.

2015. máj. 26. 19:36

Volt egy ismerősöm, aki még boltba is vitte magával a szüléshez készített cekkerét, annyira félt:)

Be fogsz érni, meglátod. Kivételesen szerencsés lennél, ha fél órán belül meglenne a baba.

2015. máj. 26. 19:33

39. Hetes kismami vagyok és hát a legnagyobb félelmem, hogy nem érek be időben a kórházba.

Esetleg időben nem tudok szólni a szüleimnek, hogy beindult a szülés vigyenek a kórházba....

Az utolsó időben jobb lenne inkább átpakolni a szülőkhöz?

Eddig nem akartam a "terhükre lenni" mert így is sokat segítenek.

De arra gondoltam ma is itt aludnék. (Bár csak a szomszédban lakom xD )

Vagy ne aggódjak annyit?

Tudom hülye vagyok és talán túl aggódom....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook