Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? fórum

Ha nem edzek mindennap akkor kifogást gyártok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
325. kisj (válaszként erre: 322. - 25800e2d09)
2015. aug. 15. 19:19
Azt hiszem megfogtad a lényeget.:)
324. Channa* (válaszként erre: 320. - Túrógombócka)
2015. aug. 15. 19:19

Én már 15 kg-tól is úgy néznék ki:DDD

Vagy inkább:(((((

323. emagdi (válaszként erre: 318. - Kilimcs)
2015. aug. 15. 19:19

de figyi, ha te meg vagy elégedve magaddal, a kinézeteddel, a kondícióddal, akkor mi a fenéért foglalkozol egyáltalán ezzel a témával?

ha te magaddal rendben vagy, akkor kb pont leszarod, hogy más mint mond, vagy szerinted mit gondol.


itt szerintem ott lehet a gond, hogy esetleg te saját magad érzed úgy, hogy többet kellene tenned, de nem szeretnéd, és ezért érzed magadban ezt a konfliktust, vagy problémát. nem? :)

(egyébként kb mindenki más letojja, hogy te mit csinálsz, vagy hogy nézel ki, ezt csak te gondolod, hogy mások téged véleményeznek,v agy akár csak foglalkoznak veled...kivéve prsze ha te magad hozod elő a témát:))

322. 25800e2d09 (válaszként erre: 318. - Kilimcs)
2015. aug. 15. 19:18
Tulajdonképp a tanulság az hogy a mókust a medvét és a lazacot ne az alapján ítéljük meg hogy hogyan tud fára mászni
321. Channa* (válaszként erre: 313. - Emagdi)
2015. aug. 15. 19:17

Semmi tapasztalatom nincs, mert én sosem jártam terembe, csak látok embereket, akik igen:D


Én cselgáncsoztam és ott teljesen más célok vannak, nem az számít nagy dolognak, hogy mennyit nyomok, bár a testsúlyomat én is képes voltam megemelni, illetve többet is:DDD De soha nem ez volt a lényege a sportnak, hanem az, hogy jól érezzem magam és nyerjek az épp aktuális ellenfelem ellen:D Ha épp nem sikerült, akkor sem köpködtük egymást. Nem játszottuk az eszünket, igaz az én sportom a "szellemet" is edzi:D

Ja, és nem kellett sem turmix, sem fehérje szelet, mert az edzés után vagy veseny után, előtt várt otthon a kaja, amit az anyukám főzött:DDDD

Épp most mondták a TV-ben, hogy lábbal 160-at nyom. És akkor mi van? Mi jó van abban? ezt kiírja majd a homlokára, hogy tudja mindenki? Ettől lesz menő?

Én már azt sem értem, hogy mit csodálnak időnként rajtam a kollégák, hiszen én csak szórakoztatom magam a bicajjal és a tornával:DDDD

320. túrógombócka (válaszként erre: 318. - Kilimcs)
2015. aug. 15. 19:17
na igen...ha 20 kilót fogynék, akkor úgy néznék ki, mint az az anorexiás lány, akit a TVben láttam nemrég. 37 kiló, nagyon vigyáz, h ne menjen 35 alá... borzasztóan nézett ki, pedig kedves arca volt...
319. kisj (válaszként erre: 317. - 25800e2d09)
2015. aug. 15. 19:15
:D
318. Kilimcs (válaszként erre: 312. - 388b941089)
2015. aug. 15. 19:15

de most a fogyásról meg a kondiról beszélünk. az egész topik erről szól.


hogy tudom irigyelni a 20 kiló fogyást?? már kevesbbtől is kórházba kerülnék. miben tartsak ki?? 20 éve kocogok, egészséges vagyok... sport, egészség témában, mi a fene kitartásra irigykedjek??


magyarázd ál már nekem, ha ennyire személyesnek veszed, hogy valaki nem sportol, cak ha kedve van? szüval esetemben ez nem jelent mindennapos edzést pl.

317. 25800e2d09 (válaszként erre: 315. - Kisj)
2015. aug. 15. 19:13
Igen anyaaaaa :D
2015. aug. 15. 19:13
Nem bonyolult dolog ez, hulla egyszerű átlátni az egészet.
315. kisj
2015. aug. 15. 19:13

Sosem gondoltam volna, hogy ez a téma ennyi bejegyzéssé fajulhat.

Szerintem mindenki csinálja azt és úgy, ahogy jó neki.


Egyébként meg mindenki béküljön ki egymással, hiszen mindenkinek igaza van.


Küldjetek puszit egymásnak, így pecsételjétek meg a békét. :D

314. túrógombócka (válaszként erre: 312. - 388b941089)
2015. aug. 15. 19:09
vigyázz, mert a személyeskedés azt jelenti, h nincsenek normális érveid.
313. emagdi (válaszként erre: 299. - Channa*)
2015. aug. 15. 19:08

ne már, az edzőtermi edzést is pont ugyanúgy lehet élvezni :). sőt, igazából ott mérhető, hogy mekkora terhelést adsz magadnak, és motiválhat az, hogy legközelebb még többet tudj csinálni. vagy ha látod, hogy úgy formálódik a tested, ahogy szeretnéd :) vagy csak azért, mert érzed, hogy elfáradtál az edzéstől. (a fehérjeturmix meg nem a divat miatt van, hanem hogy ellásd tápanyaggal a szervezeted, az izmaid.) valamint vannak magas fiúk is, és senki sem fog 60kg-os fekvenyomással büszkélkedni, mert az még attól messze van:D)

úgy érzem, hogy kicsit előítélettel nézed ezt a dolgot, talán eddig nem túl sok jó tapasztalatod volt?


de ettől függetlenül igazad van, a legfontosabb az, hogy mindenki megtalálja azt a mozgásformát, ami neki örömet ad, és azt gyakorolja :)

312. 388b941089 (válaszként erre: 309. - Kilimcs)
2015. aug. 15. 19:08
Rosszindulatú vagy és irigy. Irigykedsz mások kitartására, sikereire. Felesleges játszanod az értetlent.
311. Kilimcs (válaszként erre: 308. - Túrógombócka)
2015. aug. 15. 19:07

baj ezekszerint. légy türelmes, lehet leszel te még boldogtalan is, mint én cél nélkül :)


(HUMOR EMBEREK!! AZ SOKMINDENBEN SEGÍT ;) )

310. 388b941089 (válaszként erre: 306. - Gribedli***)
2015. aug. 15. 19:05

XDDD

Engem utálnak, fosni rá. XDDD

309. Kilimcs (válaszként erre: 305. - 388b941089)
2015. aug. 15. 19:05

áruld már el. mostmár tényleg, mi a fenére kéne irigykednem??? milyen sikerre??


attól mert nekem sose kellett még 20 kilót fogynom, attól már irigy vagyok? egyáltalán amit írtál, hogy jön ahhoz amit channától bemásoltam! nem is az én mondatom volt, csak mély egyetértéssel megköszöntem. Ettől irigy vagyok, és boldogtalan, hogy egyetértek valakivel??


vanessa.. azthittem bírlak követni, de nem.. esetleg ha megmagyaráznád mire gondolsz.

308. túrógombócka (válaszként erre: 306. - Gribedli***)
2015. aug. 15. 19:04

nem lehet valamiről csak úgy beszélgetni?

nem bántott senki, csak érdekelt a téma. az baj? :)

307. Kilimcs (válaszként erre: 306. - Gribedli***)
2015. aug. 15. 19:02

láttad a végén az emotion ikonokat?? olvastad addig a hszeket? némileg már elment ironizálós viccelődős irányba is a topik...


sőt, eleve a jelneséget vizsgálom, mint többször emlitettem, én max egy példa vagyok, De az én életemre nem lesz nagy hatással a beszólás. még az se amit IRL közvetlen kapok, ha sportolok épp. hiszen ott akkor visszaszólok, ha épp olyan, de közben futok tovább. ennyi az egész. ettől még a jelenség, vagy akár a benne kévő irónia mint abban a hszemben, érdekelhet. ugye?


bocsánatot meg miért várnék ismeretlen embertől itt a neten? most nem egészen értem a hszed.


se kifogást nem gyártok, se a lelkemre nem veszem, csak érdekel a jelenség. a többit ti magyarázzátok bele.

306. gribedli*** (válaszként erre: 269. - Kilimcs)
2015. aug. 15. 18:56
Ez ne haragudj, de tényleg olyan üldözési mánia. Már az elején mondta mindenki, hogy nem szokta vasvillával kergetni azt, aki nem fitness őrült vagy nem fitness modell. Nem tudom, mit vársz még? Valami bocsánatkérő emailt Barack Obama-tól is vagy mi? Bár még mindig nem értem, ki bàntott, sőt, Túrógombóckát sem. Vagy mit tehetünk érted, értetek?
305. 388b941089 (válaszként erre: 302. - Kilimcs)
2015. aug. 15. 18:54
Nagyon durván irigy vagy mások sikereire, vagy arra h találtak vmit az èletükben, ami boldogsággal tölti fel őket. Te is keress vmit, amit szeretsz, amitől boldog lehetsz.
304. gribedli*** (válaszként erre: 264. - Vacsa)
2015. aug. 15. 18:47

A tiszta étkezés nem jelenti azt, hogy okvetlenül biot vegyél vagy ilyesmi. Tisztán étkezni annyit jelent, hogy te veszed meg a nyers alapanyagokat, nem pedig konzerv vagy készétel és te főzöd meg, és a főzéshez nem használsz finomított dolgokat (cukor, fehérliszt), így nagyjából öreganyáink is ezt csinálták meg anyáink is, mert akkoriban szükség is volt erre, hiszen nem létezett készétel vagy ha igen, őrült sokba került. Igaz, ma is 30-40%-al drágább bármilyen készétel mint a házi, a bablevestől kezdve, szóval nem is a gourmet dolgokról van szó, hanem mindenről, így alapvetően spórolós is.


Teszem azt, elkészíted otthon te a te kis babletykódat: olaj (pl olíva), hagyma, fűszerek (nem bolti, hanem mondjuk szárított, sómentes), só (nem leveskocka), víz, bab (amit te áztattál be és nem konzerv), stb. Ez egy tiszta étkezésre való példa. Ha nem használsz hozzá lisztet, cukrot, leveskockát, valószínű, hogy finom lesz így is és olcsóbb lesz mint egy bolti készen vásárolt. És nincsenek benne adalékanyagok sem. Ha a bab nem bio, ettől még ez tiszta étkezés.


Ugyanúgy, ha megveszed a husit és te fűszerezed be, nem ledig kész ízesítőket használsz, az egy tiszta étkezés.


Nagyanyáinknak ez faszán ment, nem kell hozzá asztrofizika diploma sem:)


Rengeteg ember így kajál, de nem kötelező lobogtatni a tiszta étkezés zászlót hozzá, mert akkor ez is olyan lesz mint az ilyen divatos izmusok...

303. 25800e2d09 (válaszként erre: 293. - 76c87e32e1)
2015. aug. 15. 18:45
3-4 ezer itt egy 10 alkalmas. Jártam is. Meguntam fel2év után pedig változatos gyakorlatokat csináltam soha nem ugyanazt. Pedig annyira boldog voltam hogy erő van bennem és izmosodom. Totál lelkes voltam.. Aztán jött a karacsonyi hajrá heti 7 nap melóval decemberben és 2 hét tappénz tüdőgyulladással onnantól megint leálltam.. Ez a gond.. Lesz majd megint egy lendületem és megint nekiállok ismerem magam. Csak most még nem eruem2a jedi erőt :D
302. Kilimcs (válaszként erre: 299. - Channa*)
2015. aug. 15. 18:44

"Na, ebből a hozzászólásodból épp kiderül, hogy te megfelelési kényszerből mozogsz és nem azért, hogy jól érezd magad. Pont erről szól a topik:D "


igen!! bingó!4 igen erről szól!! köszönöm

301. 25800e2d09 (válaszként erre: 291. - 76c87e32e1)
2015. aug. 15. 18:41
Azt értem. Mondjuk a régi munkahelyemen fogócskáztunk ha unatkoztunk XD meg raklapszám pakoltuk az árut.... :D
300. 25800e2d09 (válaszként erre: 291. - 76c87e32e1)
2015. aug. 15. 18:41
Azt értem. Mondjuk a régi munkahelyemen fogócskáztunk ha unatkoztunk XD meg raklapszám pakoltuk az árut.... :D
299. Channa* (válaszként erre: 296. - 76c87e32e1)
2015. aug. 15. 18:38

Néha? Napi 20 km kerékpározás minimum. Ezen a héten 6x, mert ma is dolgoztam. Ez kevés? nem hiszem:D

Naponta 60 perc torna kevés? Nem hiszem.


Na, ebből a hozzászólásodból épp kiderül, hogy te megfelelési kényszerből mozogsz és nem azért, hogy jól érezd magad. Pont erről szól a topik:D

Az edzőterem egy halál unalmas valami! Nem hiszem, hogy lehet élvezni, hogy 15 percig emelgetem az egyik lábammal a súlyt, majd 15 percig a másikkal, majd 15 percig húzogatok egy gumikötelet, majd 15 percig bohóckodok a sígépen. Egyáltalán nem motiváló szerintem, hogy pont ugyan ezt csinálja a másik 20 izomagyú a legujjabb divatú fitnessz cuccában. Mert ugye itt inkább a rongyrázás a lányeg, meg az, hogy egymásnak mutassátok én képes vagyok 60-at nyomni fekve:DDD És természetesen előtte és utána a bónusz fitnesz lötty:D

Aki viszont azt mozog, amihez épp kedve van, illetve akkor amikor kedve és ideje van, az élvezi is, ahogy én is pl. a kerékpározást. A férjemnek meg elég télen napi 50 fekvőtámasz, mert ugye ő férfi és elég izmos. A foci meg, amíg nem próbálod ki, addig semmit nem tudsz róla. A fiam 192 cm magas és 93 kg. Igazán jól néz ki és nem úgy, ahogy az edzőtermi törpék:DDDD Mert ugye ott igazán ritka a magas fiú, mert azoknak nem kell a kissebbségi érzésüket kompenzálni a felfújt izmokkal:D

298. Kilimcs (válaszként erre: 294. - 76c87e32e1)
2015. aug. 15. 18:34

nézd, az már kiviláglott nem vagyok edzőterem rajngó. Meg nincs is a környéken hajnalban nyitó, és késő éjjelig nyitva levő. plusz nekem az edzőteremmel az a problémám, hogy plusz holtidő. És az idő kincs. míg pl kimenni egy órát kocogni megoldja az ember ajtótól ajtóig, nettó bruttó egy órában. addig az edzőterem így nem megoldható. odamész öltözöl edzel, befejezed, öltözöl hazamész. Min bruttó másfé óra az egy óra edzés. az a fél óra családosan munka mellett nagyon nagy kincs. ha az ember egyedül van nyáron a ygerekeivel otthon meg pláne... Tudom, miért nem viszem ki a gyerekeket. Dettó, nem viszem őket hőgutát kapni ugye. Hajnalban még alszanak, sokszor egyedül vagyok velük, éjel is sokszor (az én férjemnek nyáron van szezon, iylenkor van sokat az, hogy 12 óra meló itthon alszik, aztán megy..) és mindeközben én is dolgozom. Szóval marad az, hogy melegben nem edz az ember és pont. Ráadásul ott van az, hogy nem hajt a tatár, mert már kielemeztük, hogy én a határokon belül mozgó emberek csoportjába tartozom.


szóval persze ugrálok, meg gyalog megyek, meg mit lehet mozgok, de az edzés kimarad.


És evvel sokan vannak még így. Értem én, hogy valaki szerint ez kifogás, mert az ember megtöri az életmódját. De nem az életéről mond le ilyenkor az ember, csak a direkt edzésről.

297. 388b941089 (válaszként erre: 294. - 76c87e32e1)
2015. aug. 15. 18:32
A Balcsiban is veszèlyes uszni sztem... Bármi elofordulhat
296. 76c87e32e1 (válaszként erre: 295. - Channa*)
2015. aug. 15. 18:28

Ne haragudj, de te írtad ezt a hülyeséget, hogy mert azok valódi sportok voltak, és a mai fitness meg zumba meg edzés az röhögőgörcsöt ébreszt benned. :)

Nekem heti egy foci kevés lenne, és nem utaznék órákat, hogy találjak valami amatőr kézilabdacsapatot, így marad a futás, torna vagy edzőterem. Engem a gyakori mozgás motivál, kell a rendszeresség, az ilyen néha gyalogolok, néha bringázok, télen olykor korizok egyet vagy lenyomok napi 10 fekvőtámaszt, azt simán ellógnám. :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook