Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem áll fel... fórum

Ha nem áll fel... (beszélgetős fórum)


1 2
39. zolo
2021. máj. 26. 20:00
Ez nagyon érdekes segítséget kérsz de neked végül is jó ez a kapcsolat. Van olyan hogy két embernek nem egyforma a szexuális igénye. Sőt még olyan is aki nagyon jól meg van szex nélkül. Azt írtad nagyon jól megvagytok és nem szeretnéd elveszíteni. Neked a segédeszközök is nagyon megfelelnek. Szerintem 3 lehetőség van. 1 te segédeszközöket használsz a pasid meg mással foglalja le magát. 2 a pároddal és még egy pasival bújsz ágyba. Lehet a pasid ez már felizgatná, de ha mégsem akkor legalább valaki jó megdugna. 3 vége a pároddal és keresel olyan pasit akivel minden működik.
2021. máj. 18. 12:20
Ha semmi, akkor valószínűleg szervi probléma az, ami miatt nem működik neki rendesen. Ha ezen változtatni akar, akkor orvoshoz kell fordulni.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Szőkelédi)
2021. máj. 17. 16:58
Szerintem amúgy nincs reggel nála semmi. Még sosem tapasztaltam. Próbáltam a napokban kitapogatni, de semmi.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Andilaci)
2021. máj. 17. 16:57

Hogy hogy miért aggódók? :O Azért mert nem egy futó numera, hanem szeretjük egymást, együtt akarunk lenni hosszú távon.

Nekem sem esik jól, hogyha neki nem megy, mert azért akarva akaratlanul is magamra veszem. Meg ugye nemi önzésem is van, nem baj ha néha jol megdöngetnek😂😂😂

35. andilaci (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 15. 11:21
Te miért aggódsz miatta nem értem???oldja meg magának.
34. szőkelédi (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 21:48
Alvás közben eltolja? Szerintem valahol mélyen el van ásva valami . Nem tapasztalat ,olvastam hasonlót.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Gabesz55)
2021. máj. 13. 21:45
Ez nem panasz. Tanácsot kertem. Próbálom menteni a helyzetet, mert van egy szerelmem és nem akarom elveszíteni.
2021. máj. 13. 21:43

Megpróbálhatom, de legtöbbször meg alvás közben is eltolja a kezem ha hozzáérnék.

Tegnap megint nem sikerült. Volt aktus, nekem jó volt, de neki nem lett kemény. 2-3 percig tartott a behatolás. Pedig dolgoztam ám rendesen rajta..nagyon elszomorított. Neki nem is volt végül semmi.

2021. máj. 13. 21:04
Nézd meg neki, hogy éjjel és ébredéskor áll e. Ha normálisan működik neki, akkor napokon belül el kell kell kapnod hogy ágaskodik.
2021. máj. 12. 22:35
Akkor ne panaszkodj!
2021. máj. 12. 13:11

Köszönöm a tanácsot.

Nos, igen nehéz erről beszélni, főleg egy férfivel...de örülnek ha megoldódna.

Nem hencegett ezzel, inkább csak elmondta, ahogy én is elmondtam nekem mennyi volt előtte.

2021. máj. 12. 11:18

Ő már az ismerkedések elején sugallta neked, hogy mi a helyzet, így nyilvánvalóan nem arról van szó, hogy kifejezetten téged ne kívánna, vagy veled lenne a problémája.

És igen, amit korábban írtak az igaz. A férfiaknál egészséges esetben éjjel álmában és/vagy reggel merev a pénisze. Akkor is, ha nincsen igénye a szexre. Ha nem is minden alkalommal, de majdnem mindig így van ez. Érdemes megfigyelned, hogy nála ez a funkció működik-e. Ha nem, akkor szervi okai vannak a merevedési problémájának. Akkor ha orvoshoz fordul vele az segíthet rajta.


Aztán vannak a lelki okok. Ha erről van szó, akkor működik tudattalan állapotában, csak napközben nem. :)


Neked kell átgondolni azt, hogy el tudod-e őt így fogadni, vagy elhagyod, esetleg megpróbálod rávenni, hogy segítséget fogadjon el.


A hencegés hogy mennyi nője volt az meg inkább kisebbségi komplexus. Akinek valóban van mivel hencegni az nem hirdeti. :)

2021. máj. 12. 08:00

Az együttléteink ennek ellenére kielégítőek, mert vannak segédeszközeink, szoval, ha nem is általa, de van számomra is élvezetes behatolás. 😊

Mindezek mellett viszont olyan jó a kapcsolatunk, hogy nagyon nem szeretném ha vége lenne.

26. timycat (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 11. 20:31

A munka, gondolkodás nem gátja a szexnek, nálunk pl príma feszültséglevezetőként szolgál.


Ha nem életbevágó neked sem a gyakori szex, emiatt nem érdemes elhajtani egy normális pasit.

2021. máj. 11. 20:03
Akkor meg van tapasztalatod. A gondolkodás és a munka nem gátja a nemi vágynak. Végül is lehet, hogy aszexuális, és csak lódított a többi csajról, vagy nagyon szimpatikusnak tart emberként, de annyira nem gerjed rád. Bármelyik is legyen, nem valószínű, hogy ez a jövőben jó irányba változik, és kitör belőle a döngetős bika. Szerintem, döntsd el, hogy ennyivel meg tudsz-e elégedni a jövőben, vagy fontosabb-e a jó és gyakori szex, mert akkor a párod felejtős.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Gabesz55)
2021. máj. 11. 19:21
Nyilván jól megvagyunk, nem cserélem le. Nem is vagyok az a típus. 2 tizenpáréves kapcsolatom volt előtte.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Janszi)
2021. máj. 11. 19:19

Remelem ez csak vicc😀😀

Azt bánom csak, hogy őt nem lehet “tűzbehozni”. Ha nem akarja, akkor a fejem tetejére is allhatok, ő nem fog engedni semmilyen csábításnak.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Timycat)
2021. máj. 11. 19:18

Nekem is volt olyan ex-em, akivel naponta is lehetett szerelni. De most a párom nem ilyen. Mondjuk ezt a második randin elmondta, hogy nem egy szexorientált hapsi, hozzátette meglepődnék mennyi ideig bírja anélkül. Hát most már tudom.

Azzal magyarázza, hogy leköti a munka, sokat agyal.

2021. máj. 11. 14:25
Valóban nem normális,cseréld le!
2021. máj. 11. 09:35
45 évesen napi szinten tettrekésznek kellene lennie.
19. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 21:31

Az ébredés a második legkeményebb dolog reggel.

Szerintem verned kéne a pasid,jól be tudnád pöccenteni ezzel.De csak senekelés,minden más fájdalmas inkább,mintsem inspiráló.Potencianövelő is jó ötlet.Finoman készítsd elő a terepet,hogy mit hallottál,hogy kapcsolati erőszak,meg verés,te azonnal szakítanál,nem tűrnéd,blabla,ez vagy két nap,majd csapj rá nyugodtan,nem fogja visszaadni,mert friss az infó...Két-három ilyen alkalom,és igényelni fogja.Előbújik belőle a kamaszkori macsó,akinek küzdenie kell az élelemért.Mert most a pocakos ücsörög a vénáin.

18. timycat (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 18:55

45 évesen? Tényleg nem normális.


45 évesen a férjem álló faccal járt-kelt és most 65 évesen is bárhol, bármikor, bármeddig, bárhányszor.


45 évesen a férfiak még bőven a teljesítőképességük csúcsán vannak. Ellenben velünk nőkkel 😕 gondolom ez is közrejátszik, hogy a 40-es, 50-es fickók újítananak be egy huszonéves barátnőt.

17. 4b439174c5 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 16:08

Nálunk is van olyan, hogy nem 100%-ig harcképes. Olyankor feldobok olyan témát, amiről tudom, hogy beindítja. Nem is csalódnom! 😂


Amúgy hasonló korosztály vagyunk.

16. 4b439174c5 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 16:02

Ha merőben más a szexuális igényetek, nem biztos, hogy hosszú életű lesz ez a kapcsolat. De gondolom Te ezt pontosan tudod.

Ha az ágyban is konfliktus van, nehéz lesz az együttélés.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 4b439174c5)
2021. máj. 10. 15:54

Épp az a baj, hogy nem hordja ott az agyat😀 mert ő mindig mást helyez előrébb, mint a szexet.

Már nem vagyunk túl fiatalok. 45

14. 4b439174c5 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 15:52
Hány évesek vagytok?
13. 4b439174c5 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 15:51

Dehogynem igaz! Nézzen utána a neten. Majd, ha meg unod, hogy nem azt kapod amit szeretnél, elgondolkodik.

Sok pasi ott hordja az agyát, és nem jut el a tudatukig, hogy azzal nem lehet megtartani egy nőt, ha megjátsza a nagy macsót.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 4b439174c5)
2021. máj. 10. 15:44
Szerintem nem merev akkor sem. A reggeli szexet például csípőből elutasítja. Pedig én akkor is szeretném. Ezt már néha kérdeztem reggel viccesen, hogy na csak te alszol vagy a kmmm is? De szerinte ez nem igaz, hogy a pasiknak reggel áll.
11. 4b439174c5 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 15:37

Ha merev hajnalban, akkor nincs szervi probléma. Viszont, ha akkor sem áll rendesen, küldd el orvoshoz. Ha szeretnéd megtartani.

Amúgy az sem mindegy, hogy hús, vagy vér. A hús kevésbé tud vérrel telitődni, nem áll olyan keményen.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 10. 15:34
Gondoltam már erre, de őt nem ez mozgatja. Múltkor 4 hétig semmi...ugyanez volt a helyzet és szokás szerint nem kezdeményezett. Sajnos én kevésbé bírom az “éheztetés”
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook