Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nehez jön a nagydolog a pelusba 2 hetes babánál, mit tehetek? fórum

Ha nehez jön a nagydolog a pelusba 2 hetes babánál, mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


12. Bar-bee81 (válaszként erre: 9. - Csibefalat2008)
2011. okt. 20. 15:46

szerintem inkább hasfájásra jó,de lehet jó a székrekedésre is

írd be keresőbe!

11. Bar-bee81 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. okt. 20. 15:45

glicerines kúp fél-állítólag ez jó

én szoptattam eleinte minden kaja után volt aztán csak napi1* később heti1*volt kaka-sose hőmérőztem.

mivel elmúlt 6hós és tejcsim is csappant tápszert kap.először kaptunk 1adag similac-ot-de az úgy+fogta a hasát,hogy folyamat espumisanoztam,masszíroztam de vettem neki hashajtót és mindjárt lett kaka

2011. febr. 24. 17:00
Állitólag egy csepp olivaolaj a tápszerben,az is segit.
2011. febr. 24. 10:01
Mildibé tápot kap és szándékosan kicsit higabbra csinálom hogy ne legyen szorulása dehát igy is nehéz. Vettünk szélcsövet de szegényke annyira sir úgyhogy csak akkor alkalmazom ha nagyon muszáj. a Lactiv babyt próbálta vki? Mire való? Annyit reklámozzák tudtok róla vmit?
2011. febr. 24. 09:57
Angol vitzet csak 1 hónapos kor után lehet adni.
2011. febr. 24. 09:56
Én egy csepp narancslevet adtam neki, ha ilyen volt, de nem többet egy cseppnél. Nálam bevált. Ha nagyon nem ment a kaki akkor egy csepp citromlé oldotta meg. De attól is függ Te mit eszel, de gondolom ezt Te is tudod.
2011. febr. 24. 09:56

az anyatejes babáknál elordulhat hogy akár egy hétig nem kakil..az én babám is járt így, de nekünk a hőmérőzés bevált...eleinte nehezen mentem bele, de anyósom megoldotta...

de ezt sem lehet túlzásba vinni...


Aztán a háziorvosunk írt fel ilyen fehér port, amit a tejcsibe kellett keverni és attól lazább lett a széklete és könnyebben kakált...


ma már mindennap kakil és 1,5 éves:)

2011. febr. 24. 09:55

Egy kis kamillateát nyugodtan adhatsz neki, csak hígítsd jobban, mint magadnak szoktad.

Ha a hasa is fáj, akkor Espumisan helyett próbáld meg az angol vizet. Jobbulást nektek!

4. kingi7 (válaszként erre: 3. - Csibefalat2008)
2011. febr. 24. 09:53
Milyen tápit kap? mert a laktózmentes is megfogja, ha jól tudom
2011. febr. 24. 09:51
Erölködik nyög sír annyira próbál kakilni de nehezen jön. Kevés a tej igy kell mellé táp is. Vettem espuisant de nem nagyon hat próbáltam maszirozni a hasát de már ez sem segit.Nem tudom kamilla teát adhatnék- neki?...
2011. febr. 24. 09:47

Hogy érted,hogy nehezen jön?

Erőlködik,hogy nyomni akar,vagy egyáltalán nincs széklete?

Ha anyatejes a baba,akkor előfordul,hogy napokig nincs széklete,mert az összes tejet hasznositotta,és nincs salakanyaga.

2011. febr. 24. 09:45
Ha nehez jön a nagydolog a pelusba 2 hetes babánál mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook