Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha nagyobb stressz ér, rögtön intenzíven görcsölni és vérezni kezdek, ha megvan ha nincs. Minden tanácsot szívesen fogadok! fórum

Ha nagyobb stressz ér, rögtön intenzíven görcsölni és vérezni kezdek, ha megvan ha nincs. Minden tanácsot szívesen fogadok! (beszélgetős fórum)


5. Zsejke (válaszként erre: 3. - Agnes1219)
2013. febr. 25. 18:50
koszi :)
2013. febr. 25. 18:37
Ez rendkívül hatalmas probléma!Látod a tested jelez,pasi téma nincs,csak a pénz....Te írtad...így van??A lélekre jobban oda kellene figyelni.
3. agnes1219 (válaszként erre: 2. - Zsejke)
2013. febr. 25. 18:37
szia,igaz,nem,vagyo,okos,és doki,de ha vanak, jó,dolgok,amikre,emlékszel,és aragondolj.> deszerintem,valami,gyogyszeres,megoldás,is ,jo lene.>elnézést,ha,megbántotalak.üdv ágnes
2013. febr. 25. 18:29
Nagyon zavaro! A nogyogyaszom azt mondta pszihes...pszichologusra nincs penzem! Nagyon lelkis vagyok, nem tudom hogy kellene megerositeni magam... :(Help! :)
2013. febr. 25. 18:28
Ha nagyobb stressz er, rogton intenziven gorcsolni es verezni kezdek, ha megvan ha nincs. minden tanacsot szivesen fogadok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook