Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha most kellene nevet adnom... fórum

Ha most kellene nevet adnom... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2007. ápr. 2. 16:17

Fiúknak: András, André, Krisztián lenne, második névnek János.

Lány: Gemma, Emilía, Annamária, Patricía, Zia.

De annyi nevet szeretek még ezeken kívül is...

22. reni79
2007. ápr. 2. 15:57

Régen mefogadtam ha lányom lesz:Lilla,Petra

Fiú:Martin,Krisztián

2007. ápr. 2. 08:25
Nehéz így utólag dönteni.Alexanra ,Annamária,Zsolt,Tamás?
20. Venes
2007. ápr. 2. 08:10

Tündét adnám. Olyan klassz a becézése is...Tücsi.:)


Fiú esetén talán most András. Hogy miért? Nem tudom.:)

2007. ápr. 2. 01:15
ugyan azt adnám:)Szabolcs és Levente
2007. ápr. 2. 00:51
maradna ugy.ez.TAMÁS-ANITA
17. Ramcsi
2007. ápr. 2. 00:01

ha lány lenne, Beatrix Ramóna

ja az előzőhöz, az Edvin után ott van még a Zsolt

16. Ramcsi
2007. ápr. 1. 23:59
ugyanezt adnám, Edvin
2007. ápr. 1. 21:50
Patrik és Anna
2007. ápr. 1. 21:48

A fiamnak két keresztneve van : LÁSZLÓ és ZOLTÁN.

Lászlónak született és most Zoltán.

Igy most az unokák nevetnek, ha az apjukat Zoli helyett Lacinak szólitja a régi ismerős.

A lányomnak az ANNAMÁRIA névre gondoltunk a két nagymama után /ANNA és MÁRIA/ de túl hosszú.

Az utónévkönyből az ESZMERALDÁT választottam,

/jelentése : smaragd, drága kincs/,mivel tiz évvel később született.

2007. márc. 26. 13:49
Elizabet ( Iza),és Leó!! Teljesen belehabarodtam ezekbe a nevekbe!!! A párom még szokja a gondolatot :)
2007. márc. 26. 13:36
most is Boglárka lenne az elsőszülöttem, vagy Balázs. Másodszorra nagyon szerettem volna a Zsuzsanna vagy András nevet szerettem volna adni, de lány lett ő is, és anyukám lebeszélt a Zsuzsannáról (mert az anyósa is az volt). Mivel az Anna is tetszett, így lett a kicsi Anna. Ma is ezeket a neveket adnám.
2007. márc. 26. 13:29
Ha lányom lesz Rebeka lesz.Ezt már nagyon régen eldöntöttem.Még nagyon tetszik a Zoé is.Fiú néven még nem gondolkoztam:)úgyis lányom lesz:):)
2007. márc. 26. 13:28
Mi még csak most tervezzük a babát, de a név már el van döntve. Lány esetén Vanda, fiú esetén Egon lesz.
2007. márc. 26. 13:07
Most is Ágnest adnék.
2007. márc. 26. 12:36
A középső gyermekemnek egy napig csak száma volt,mert nem tudtunk dönteni.A nővérkék mélységesen fel voltak háborodva!De a kezembe kellett vennem,látnunk kellett előtte,hogy dönteni tudjunk....Így lett Sámuel.
2007. márc. 26. 12:05
Semmi bajom a nevekkel,amit a gyermekeimnek adtam:)A fiam kiskorában tipikus Pistike volt,ugyhogy jó választás volt,a lányomnak is illik a Jázmin név.Ádám pedig...Lehetett volna Bendegúz,az indúl a bakterházból,mert tipikus olyan rossz gyerek:)))
2007. márc. 26. 11:09
Én még középiskolás koromban eldöntöttem, hogy a kislányomat Eliza Liliennek fogom hívni, viszont a fiú néven csak néhány hónapja gondolkozom, egy van is de valahogy a második nem akar összejönni, mert ami nekem tetszik, az vagy túl gyakori, ezért kizárva, vagy túl ritka, és szokatlan!Így azzal úgy vagyok, hogy ha úgy alakul, hogy kisfiú lesz, akkor az apukájával nézünk neki egy második nevet a Deniel mellé! Remélem , már nem sokat kell várni és a nevén szólíthatom!
2007. márc. 26. 10:29
Nagyon divatos név volt pl. a fiuknál a Dominik 5-10 éve élte fénykorát a név. Ma is adják, de sokkal ritkábban.Nekünk Németországban lakó rokonunkat hívják így, 40 éves. Nem gondoltam, hogy ez a név így el fog terjedni nálunk is. Az 1984-es utónévkönyvbe még nincs is benne.
2007. márc. 26. 08:49

A fiamat Balázsnak hívják.8 éves és még mindig tetszik ez a név.Mostanában nics olyan sok belöle(Balázsokból).

Ha jön a kistesó akkor valszinű,hogy Fanni v. Bence lesz.Igaz elégé gyakori név mind a kettö.De párom tántorithatatlan.

Igaz nem mostanában kell eldöntsük.Még van rá pár hónapunk)))

Addig még változhat.

3. gota
2007. márc. 26. 08:40
AZ Erik nekem is nagyon tetszik, de az egyik nagyon jó haverunk Erik és nem szeretném ezt adni a babának. Egyébként nekem a Bence lenne a favori, ha nem lenne annyi belőle... Viszont a Viktóriától nem tántoríthat el az sem, h esetleg gyakori név... :) Ha Picur lány lesz, tuti Viktória lesz.
2007. márc. 26. 07:17

Nálunk a név választásakor az volt az elsődleges szempont, hogy, ha "lekiabálok az erkélyről :))), ne 5 gyerek nézzen, hogy neki kiabálnak-e"?! Nagyjából képben vagyok nevileg,s mert az egy csoportra jutó Patrikok száma igencsak magas, ezért, hiába tetszik, tudtam, az nem lesz a gyermekem neve.

A másik, nekem elsősorban azok a nevek tetszenek, amiket nem lehet "hülyére" becézni , egyszerűek. Így lett a 2 fiam Erik és Robin.Nagyon tetszik mindkét név most is, nem adnék másik nevet nekik :))

A saját nevem már megérne egy misét... :DDD

2007. márc. 25. 18:59
Biztos sokan gondolkodnak azon fiatalon, hogy ha gyermekem születik milyen nevet adnék neki. Aztán megszületik a picúr, készülünk rá, természetesen névvel is, és bizony van, hogy a divat diktál és egy idő után talán már nem is tetszik az a név. Az én kisebb fiamat Dávidnak hívják (ma is tetszik a név)de olyan sok van belőle, hogy a közvetlen barátai között is több van.Írd meg,hogy milyen név tetszik mostanában neked, mit adnál majd születendő gyermekednek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook