Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha most 80 kg vagyok, szilveszterig elérhetem a 65 kg-ot?!?! fórum

Ha most 80 kg vagyok, szilveszterig elérhetem a 65 kg-ot?!?! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. okt. 4. 16:21
Minden fogyókúrázónak csak jó tanácsként mondanám,h mindenkinek szüksége van szénhidrátra(agyműködéshez),csak más minőségben pl:zöldség gyümölcs,fehérjére(izmok fejlődéséhez)pl:szárnyas húsok,tojás,sovány tej termék!Óvatosan a fehérjével,mert a pocak nő tőle,a sok szénhidráttól pedig a popsi!Szóval vigyázzatok az arányokkal!:)
75. ed15ca6d5a (válaszként erre: 74. - Ringolina)
2011. okt. 4. 15:40
Én 2 kilós kézi súlyzóval kezdtem,majd amikor ez kevés volt akkor növeltem.Minél nehezebb súlyzóval dolgozol annál szebb izomzatot érhetsz el!
2011. okt. 4. 14:33

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy hány kg-os súlyzókkal dolgoztok? Köszi: r.

73. ed15ca6d5a (válaszként erre: 72. - Egri maja)
2011. okt. 4. 11:00

Ezek nagyon hasznos tanácsok!:)

A napi 5-szöri étkezés nekem se fő étkezés,mert különben gurulnék 1000-el:),hanem reggel miután haza érek az oviból egy hatalmas sétából megreggelizek,ami főként fehérjékből áll, a tízórai egy valamilyen gyümölcs(ez a második étkezés),fél 2 magasságában ebéd,miután haza értünk az oviból,de csak módjával:)3-4 óra körül egy joghurt zab korpával,búzacsírával,a vacsi pedig szintén fehérje,mondjuk csirke mell,hal vagy ha édesre vágyom bevetek néha napján egy-egy fehérje turmixot!És természetes emellé napi 2-3 liter folyadék minimum(ásványvíz,zöld tea)Heti szinten 2-3 alkalommal aerobik,a többi napokon súlyzós edzés!Heti 2 nap pihenő.Lényegében én így fogytam le.Nekem azért van szükségem a napi 5 étkezésre mert 2 eleven bogyó férfi palánta anyukája vagyok és mellettük szükséges a folyamatos energia utánpótlás!:)És így sosem vagyok éhes!!!!Egyébként gyümi napokat én is szoktam tartani!Nagyon jó dolog!

2011. okt. 4. 10:21

Szia Kedves Érdeklődő!

Szeretnék én is a többiekhez csatlakozni,akik biztatnak téged!Szerintem is meg lehet csinálni 3 hónap alatt a 15-kgos fogyást!:)Alakformáló végzettségem van,tehát tanultam róla!Először is felesleges salak és méreganyagoktól kellene megszabadulnod,tartani egy béltisztitó kúrát,nagyon sok embernél 3-5 kg salakanyag(bélsár) van felhalmozódva a beleiben!

Fontos lenne gyümölcsnapokat tartanod(heti 1-2 nap) vagy csak délig gyümölcsöt fogyasztani(méregtelenités)!Felnőtt embernek nincs szüksége napi 5szöri főétkezésre,tehát a mennyiséget lehet csökkenteni,illetve a fehérjét és a szénhidrátot érdemes szétválasztani,kenyér féleségek helyett válaszd a helyes szénhidrát étkezést és egyél sok friss zöldséget,salátát!:)

Nagyon fontos még a rendszeres mozgás,hetente szaunázás,sok ásványviz fogyasztása,a te esetedben

napi 2,5l javasolt vagy fogyaszthatsz gyógyteákat is izesitetlenül!

Kivánok neked sok sikert és kitartást!:)))

Üdv:Maja

2011. okt. 4. 09:40

Sziasztok!


"Irigykedve" olvasom, hogy megnézitek egymás fotóit és ez nagy erőt ad a további fogyózáshoz. Hol lehet megnézni a képeket? Elnézést, de nem az erősségem a gép. Előre is köszönöm: Ringo

2011. okt. 4. 08:55
Szerintem leadható,ha több nem is de egy 10 kiló tuti.Én januárban szültem a kisebbik fiamat,3 hónapig tudtam szoptatni,április közepén kezdtem el a diétámat és az edzést újra,87kg-ról kezdtem(!),augusztus végére 65 kg voltam.Én nem hiszek az ilyen 90 napos,Atkins,vércsoport és társai féle diétákba,ami nekem bevált az akiadós reggeli és a napi legalább 5-szöri étkezés.Pörög tőle az anyagcsere és csak úgy szaladnak le a kilók:)természetesen nem megpakolt tányérról van szó,hanem normál adagokról,ami épphogy elég.
69. Gumicsirke (válaszként erre: 68. - Emagdi)
2011. szept. 30. 16:46

Hát, én sokkal nagyobbnak látom magam:D Oké, nincs rajtam sok, de 5 kg még biztos..:D Bár szerintem egy átlag nő sosem lesz teljesen elégedett..:DD


Köszönöm:))))

68. emagdi (válaszként erre: 67. - Gumicsirke)
2011. szept. 30. 16:44

ne viccelj már, most néztem a naplódban a képeket, és szerintem nagyon csinos vagy, és tuti hogy nem lehet rajtad sok felesleges zsír (amit esetleg a ruha eltakar a fényképeken), ha csak 50 kg vagy! :))


megnéztem a napló elején is a képet, hogy honnan indultál, és nagyon ügyes vagy, hogy ennyit fogytál!! :)

67. Gumicsirke (válaszként erre: 66. - Emagdi)
2011. szept. 30. 16:41

Őőőő, én az ő alajától szerintem marha messze vagyok, de azért hízelgő, hogy ilyennek látsz..:DDD


Én meg megnéztem a Petrásat, ne az látványosabb..de annyira látványos, hogy elhinni is nehéz, hogy 15 nap alatt annyit változott. A többi még oké, de az első 15 nap..

66. emagdi (válaszként erre: 65. - Gumicsirke)
2011. szept. 30. 16:38
közben megnéztem a naplód, és szerintem neked pont hogy a laura féle dolog állna közel az állapotodhoz:))) szóval szerintem te is kb olyan alakról indulnál most, mint laura pár hete, és nézd meg mennyit izmosodhatnál, alakulhatnál rövid idő alatt ha azt csinálnád amit ő:))
65. Gumicsirke (válaszként erre: 64. - Emagdi)
2011. szept. 30. 16:37
Rám is érthetted volna, én most épp az 50 kg-s fázisban vagyok, ahonnan már marha nehéz:DDDD nem is ezért mondom:) Csak, hogy neki eleve marha jó alakja volt, amivel én tök boldog lennék:DDDD
64. emagdi (válaszként erre: 63. - Gumicsirke)
2011. szept. 30. 16:35

nézd meg petrát is:)


amúgy laura igen, ő amúgy sem volt kövér, de nála nem is a fogyasztás, hanem az alakformálás volt a cél, és már ez alatt az idő alatt is nagyon sokat formálódott. (oké, ha valaki azt nézi, hogy ő most mondjuk 120kg és innen akar fogyizni, akkor lehet neki nem tűnik nagy változásnak ha valaki 5 kg-ot fogy és izmosodik, pedig az legalább olyan nehéz, mint 10 kg-ot lefogyni nagy testsúlyból:)) és ezt most nem rád értettem, ne értsd félre! :))

63. Gumicsirke (válaszként erre: 62. - Emagdi)
2011. szept. 30. 16:32
igen, laurát néztem, mondjuk..olyan nagy különbséget őszintén szólva nem látok, eleve marha jó alakja volt szerintem:D így könnyűűű:PPP szarból meg nehéz várat építeni:DDD
62. emagdi (válaszként erre: 61. - Gumicsirke)
2011. szept. 30. 16:30

öööö... az egész blog arról szól:)) oldalt csoportosítva vannak témánként a bejegyzések, szerintem nagyon hasznosak az általános összefoglalók a táplálkozásról, testtípusokról, edzésekről.

motíválásként pedig érdemes megnézni hogyan alakultak a csajok egy 70 napos program alatt (petra és laura címszó alatt)

61. Gumicsirke (válaszként erre: 60. - Emagdi)
2011. szept. 30. 15:16
A stílusa tényleg szörnyű, de itt hol találok fogyival kapcsolatos bejegyzéseket?:D
60. emagdi
2011. szept. 30. 15:05
javaslom tanulmányozzátok a lifetilt blogot (google). ha eltekintetek a srác tenyérbemászó stílusától, akkor elég sok hasznos infót tudtok kinyerni onnan :))
59. Gumicsirke (válaszként erre: 58. - 65b16b95ab)
2011. szept. 30. 14:56
Én a gyümölcsnapon elvéreznék:DDD
58. 65b16b95ab (válaszként erre: 56. - B235ac96d5)
2011. szept. 30. 13:56

Szia,


Én 2x is nekiálltam, de nekem abszolút nem volt jó.

57. Gumicsirke (válaszként erre: 56. - B235ac96d5)
2011. szept. 30. 00:12
A 90 naposat nekem is szidták, de, ha neked bejön, csináld:) még mindig jobb, mint a villámdiéták..
56. b235ac96d5 (válaszként erre: 55. - Gumicsirke)
2011. szept. 29. 23:56
Ez így igaz! Mindenkinek más jön be. Én is próbálkoztam többféle módszerrel fogyni, valahol mindig elcsúsztam:) Sokan vitatják a 90 napost, de nekem az vált be. Ezzel lement 10 kiló:) Karácsonyig még én is le akarok adni néhány kilót:) Remélem mindkettőnknek sikerül:)
55. Gumicsirke (válaszként erre: 54. - 65b16b95ab)
2011. szept. 29. 22:15
Persze, azért mondom, hogy mindenkinek más jön be, én a húsz hússal típus vagyok...:D előző életemben biztos vércse voltam...:DDD
54. 65b16b95ab (válaszként erre: 53. - Gumicsirke)
2011. szept. 29. 22:13

Én nem nagyon szeretem a husit, úgyhogy legalább ezzel nem kell küzdenem :-)))) már vagy 2 hete nem ettem, de nem is hiányzik.

Találok helyette más alternatívát, és én sokkal jobban vagyok, amióta nem eszem husit.

53. Gumicsirke (válaszként erre: 51. - 65b16b95ab)
2011. szept. 29. 20:49

Én viszont imádom a húst, és pl a reggeliből se tudnám kihagyni, mert akkor úgy érzem, h nem ettem semmit:D

De most mkinek más jön be:)

2011. szept. 29. 20:09
Könnyen beilleszthető a hétköznapi kajálásba, csak kicsit oda kell figyelni.
2011. szept. 29. 20:08
hát ne gondolj akkora nagy dolgokra. Annyit szoktam csinálni, hogy kifőzök egy tasak rizst, párolok hozzá mondjuk sárgarépát, meg hagymát összekeverem, aztán pár napig elég. Reggeli 4 szelet toast megpirítva paradicsommal. Szóval nem csinálok belőle nagy faxnit, nem készítek extra kajákat. Mondjuk tegnap sütöttem répából fasírtot vmi isteni finom. Jobb mint a húsból készült, én meg amúgy sem igazán szeretem a húst.
50. Gumicsirke (válaszként erre: 49. - 65b16b95ab)
2011. szept. 28. 23:14
Nem tom, nekem ez nehéz lenne, meg anyukám főz, nem is várnám el tőle, h még ezeket is megcsinálja:D
49. 65b16b95ab (válaszként erre: 48. - Gumicsirke)
2011. szept. 28. 23:11

Dehogy, nagyon is könnyű betartani, csak arra kell figyelni, hogy miket társítasz. Semmi egyéb megkötés nincs.

Én nem alkalmazom a délig gyümölcsöt történetet és így is simán működik.

48. Gumicsirke (válaszként erre: 47. - 65b16b95ab)
2011. szept. 28. 22:25
Jujj, az nagyon szadi.
47. 65b16b95ab (válaszként erre: 42. - Gumicsirke)
2011. szept. 28. 19:46
Igen.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook