Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha mosható nadrágpelenkát használsz, kérlek segíts! fórum

Ha mosható nadrágpelenkát használsz, kérlek segíts! (tudásbázis kérdés)


6. kkrisztina76 (válaszként erre: 2. - Sara1986)
2009. jan. 5. 00:15
Mi Lottis-t vettünk. Több méret van koronként. nagyon szeretem. Sűrűbben kell a kicsiket így tisztába tenni, de szerintem ez nem lehet baj. Ha pisis vagy kakis a kicsikét is jobban zavarja a mosható és hamarabb sír, de pont ezért van. Mosható pelenkát használó gyermekek hamarabb lesznek szobatiszták. kicsi figyelmet igényel, mert nem lehet olyan sokáig alatta mint az eldobható. Ráadásul nagyon környezetbarát!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 4. 20:04
Én akkor adtam rá a fiamra ilyet -nekem 2 fajta is volt/van-amikor már csak 1-1,5 óra volt a fürdésig és nem akartam elpazarolni egy pelust. 1 pisi erejéig jó de 2 már nem biztos. Én nem használnám.nekem jobban bevált az eldobható.De én vettem hozzá ilyen gurigás WC papir szerű anyagot és abból mindig egyet letépve a pelusra téve jó volt
4. kostyi79 (válaszként erre: 2. - Sara1986)
2008. nov. 20. 20:12
Irtam priviben.
2008. nov. 20. 20:10
Ez engem is érdekelne. Én 10 hónapos korában próbáltam ki a lányomnál a Monát, és nekünk se jött be, el nem tudom képzelni, újszülöttre hogy lehet ráadni. Ráadásul tiszta pisi volt a feneke, és a gumibugyi mosás után is pisiszagú maradt. Van olyan márka, ami jobb?
2008. nov. 20. 19:45

Vettem Mona*el nadrágpelust, de elől akkora bumszli lett a gyereken, hogy nem tud ülni az ölünkben tőle. Elég nagy a lába köze is, de az még nem lenne baj, ha elől nem lenne ilyen merev.

Ki milyet használ? Lehet h a hagyományost kellene egy vízzáró külsővel?

2008. nov. 20. 19:44
Ha mosható nadrágpelenkát használsz, kérlek segíts!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook