Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha mindig valamire készülünk, hamar eltelik az élet ? fórum

Ha mindig valamire készülünk, hamar eltelik az élet ? (beszélgetős fórum)


1 2
9. lapbarna (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. aug. 9. 17:11

Egy pillanatra azt olvastam, hogy "31 évesen 1 napot sem dolgoztam..."

Kinek lenne a dolga jobbá tenni az életed?

Szerintem a tiéd, de ki tudja, neked mi a véleményed?!

8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Manó2000)
2018. aug. 9. 16:26

Ó, hát ezekre a kérdésekre sohasem válaszol!

Inkább gyorsan nyit egy újabb fórumot.


Én már számtalanszor rákérdeztem.

2018. aug. 9. 16:24

Tulajdonképpen mi is a te nagy, megoldhatatlan problémád?

Beszélgettél már emberekkel, akiknek valóban voltak problémái? Odafigyeltél már másokra igazán?

Máris nem lenne a saját dolgod olyan nagy.

Mi lesz, ha nem leszek szüleid? Kiken fogsz élősködni?

2018. aug. 9. 15:45

Leéltél 31 évet az életedből, és már azt mondod, hogy túl vagy az életed felén?

Amikor egy idős emberről mesélték, hogy mégy 80 évesen aktívan dolgozott a műhelyben és felvállalt ilyen-olyan kisebb munkákat, és hogy nem kell 70 után lehúzni a redőnyt, hittem is meg nem is.

Ma már én is azt mondom, miért is ne?

Csak sajnálni tudlak, hogy neked mindig kell valaki, kellenek emberek, akik rád figyelnek, te mindig kitalálsz valami hülyeséget, amivel magadra vonod az emberek figyelmét. És azzal telik el az életed, hogy azon golyózol, legközelebb mit is találj ki, hogy ezt a célodat elérd!

És ezért, így, teljesen értelmetlenül peregnek le nálad a napok, és úgy fogsz innét távozni az árnyékvilágba, hogy semmi maradandót nem hagysz magad után. És mindenki csak fellélegzik, amikor eljön ez a nap!


Kapd már össze magadat, és csinálj már végre valami értelmeset, hasznosat is!

2018. aug. 9. 15:24

a kérdésre nehéz pontos választ adni, ugyanis az élet nem telik egyformán...


hosszas kutatások alapján megállapították, hogy egy gyermek egy év elteltét csak 0,8 évnek érzékelte...tehát szerinte lassan telnek a napok..

ellenben a hetven körüliek már 2,3-szer gyorsabbnak érzik az idő múlását a valóságnál..


a magyarázatot még nem sikerült feldolgoznom, pedig elmagyarázták(a rádióban)


hogy hamar telik-e el az élet? aki makk egészséges, annak igen...de akinek gondjai vannak az egészségével, annak iszonyú lassan..

4. Mezei Virág (válaszként erre: 3. - Ab61752c45)
2018. aug. 9. 15:11

De, és megnyitotta legújabb fórumát.

Agyahagyott lény.

Vagy troll, aki jókat röhög!

3. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. aug. 9. 15:10
tudjuk,a termeted,vagy nem te vagy a 170 centis kis-nagy ember?
2. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. aug. 9. 15:09

Mennyit dolgoztál? Ha lenne életcélod, nem ragaszkodnál a súlyos 170 centihez.

Mivel ezenkívül semmi sem érdekel,így élni sem tudsz a lehetőségeiddel. Dokinál a helyed!

Nagyon ráérsz, mert a szüleiden élősködsz...

2018. aug. 9. 15:05
mert ugye mindig a cél lebeg előttünk..pl 2 év aztán meg lesz, most 4 év stb...rádöbbentem, hogy 31 évesen amellett hogy 1 napot sem éltem, mindig vmire készültem, tanulmányban és most középkorún arra eszméltem rá, eltelt az életem. Most már minden egyes nappal közelebb vagyok a halálhoz és én semmit nem értem el, nem éltem. Mondjuk persze a megoldhatatlan problémám súlyosan formálta az életem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook