Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha megnyitok egy oldalt Pl: Hoxa és kéri hogy jelentkezzek be és rákattintok kiírja hogy eddig kik jelentkeztek be. Mit tegyek? fórum

Ha megnyitok egy oldalt Pl: Hoxa és kéri hogy jelentkezzek be és rákattintok kiírja hogy eddig kik jelentkeztek be. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 28. 22:10
Én sem úgy kezdtem, hogy mindent tudtam... majd megtanulsz mindent, legközelebb már tudni fogod...
4. LENITE (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2011. ápr. 28. 22:08
Nagyon szépen köszönöm!Ennyi eszem lehetett volna:( minden eszembe jutott csak ez nemXD
2011. ápr. 28. 22:08
Amikor fölé viszed, akkor ugye kék színű lesz, minta kijelölted volna, de nem kell kattintani, csak a delete gombbal törölni simán...
2011. ápr. 28. 22:07
Fölé viszed az egeret, és a delete gombbal törlöd...
2011. ápr. 28. 22:06
Sziasztok!Tudna valaki segíteni?? Ha megnyitok egy oldalt Pl:Hoxa és kéri hogy jelentkezzek be és rákattintok kiírja hogy eddig kik jelentkeztek be a laptopomról.Azt hogyan tudom törölni?Ha legközelebb belépek valahova akkor csak az én adataim jelenjenek meg.Kicsit zavaros!Aki tud segítsen előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook