Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha megjelennek a vetélytársak... fórum

Ha megjelennek a vetélytársak... (beszélgetős fórum)


2014. okt. 1. 14:39
Ha megjelennek a vetélytársak... ha így fogod fel, ott fogod érezni ôket egész életedben; így sikerül tönkre tenni az életedet!
17. 5bdfbe058d (válaszként erre: 16. - A3e69fc1e5)
2014. okt. 1. 06:32
Én sem bírom a taktikázást
16. a3e69fc1e5 (válaszként erre: 9. - Agibaba40)
2014. szept. 30. 18:35
Mindenhol azt olvasom, taktikázzunk! Taktiázás nélkül miért nem megy? Miért nem vagyunk úgy jók, amilyenek vagyunk? Nekem, ami a szívemen az a számon, lehet ez a vesztem! Nem baj, vállalom!
2014. szept. 30. 12:34

Ha valóban elkötelezettnek érzi magát melletted, akkor arra törekszik a párod, hogy Veled legyen és nincs vetélytárs.

Ha meg be akar csajozni, úgyis be fog.

Ha olyan típus, aki csélcsap és alapból hazudik, hajlamos több vasat tartani a tűzben, akkor úgyis azt teszi.


Érezd jól magad, és addig legyél benne és úgy, ahogy és amíg Neked jó.

2014. szept. 30. 09:30
Szerintem ez abszolút egyéni viselkedés és temperamentum kérdése nőnél is és férfinél is. Ne veszítsd el a méltóságodat, de ebben is mindenki maga tudja hol a határ. Én ennyit tennék hozzá. Légy önmagad! :)
2014. szept. 30. 09:16
Nagyon hasznos váalaszokat kapok, köszönöm! Ha van még véleménye valakinek, szívesen veszem.
12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 10. - Dbf5bbc53b)
2014. szept. 30. 09:14
Pedig olyan nincs. Az élet ugyanis nem statikus, mindig változik.. Ha valaki nem figyel, lemarad még 20 év után is...
11. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 30. 09:13

Mindig azt mondtam, úgyis én vagyok a legjobb, meg a legszebb, fölényes mosollyal néztem másokra.. Így a pasim is elhiszi, hogy ez így van..


Nekem most 15 év (ebből 10 évházasság) után volt egy olyan, hogy valamiért egy szinte félig hivatalos levelezésen kiakadtam. Sokáig külföldön volt az én szende nemigen csajozós férjecském, és valahogy most ez a nem is jelentős dolog kiverte a biztosítékot. Úgyhogy csináltam egy jelenetet, aztán kerestem egy válóperes ügyvédet, nagy dirrel-dúrral felkerestem, közben meg csomó kozmetikai változtatást hajtottam végre..


Valószínűleg nem volt még csak flörtölés se a férjem részéről, de azért arra jó volt ez a dolog, hogy kicsit volt "jogom" felhívni a figyelmet magamra.. Dögöljön meg. Azóta is fut utánam..


Az meg, hogy mikor mitől gyanakszik az ember, amikor máskor meg meg se rezzen ugyanarra.. a fene se tudja. Ez szerintem összetett lelki kérdés...


De valószínűleg 10 évben egy ilyen hiszti elég.. Keresztbefeküdni elé tényleg nincs értelme, sohase tenném.

2014. szept. 30. 09:09
Olyan alapból nem is kellene akiért vetélkedni kell :)
9. agibaba40 (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 30. 08:51

Én egy évig voltam egy ilyen kapcsolatban, azaz csak hétvégén találkoztunk. Riválisok bármikor feltűnhetnek, akkor is ha minden nap találkozik az ember valakivel, illetve együttélés esetén is.

Igaz az, hogy ha otthon minden rendben van, akkor ezekkel nem kell foglalkozni.

Már nem vagyok együtt az illetővel, azóta találtam magamnak egy másik párt, és vele boldog vagyok. Azért leírok pár dolgot, hátha hasznos: nem tudom mióta vagytok együtt, nálunk kb 3 hónap után felmerült az úr részéról hogy hozzám költözik Budapestre, ő vidéki volt. Aztán teltek a hónapok, és csak nem akart ez bekövetkezni. Mindenféle kifogás volt (ottani munkahely, furcsa neki a nagyvárosi nyüzsgés, stb). Egy idő után megelégeltem, és kérdőre vontam. Sok sok civakodás után kiderült, hogy nem akar összeköltözni velem. Aztán egy sms-ben szakított. Közben körülötte is feltűntek a riválisok (facebook, ahol én is láttam, mit üzengetnek egymásnak). Rákérdeztem, persze ment a tagadás. Minél jobban kérdezősködtem, annál ingerültebb lett. A szakítás után két héttel az egyik "vetélytárssal" már szerelmes üziket küldtek egymásnak a fészen........

Amit tanultam ebből, és a jelenlegi kapcsolatomban is nagyon beválik: fontos, hogy a férfi azt lássa, van önbizalmad, nem szabad (na jó csak egy picit) minden "rivális" jelre rácuppanni, és vele kivesézni. Ettől ő ugyanis nyeregben érzi magát, hiszen látja mennyire ragaszkodsz hozzá. Nem szabad túl sokszor pl rátelefonálni, ha esetleg kétségeid lennének, mikor hol jár. Ezt nehéz megállni, én is tudom :-) Egy-kétszer ha hív, sms-t ír, nem kell felvenni a telefont, ill. órák múlva is ráér visszaírni. Hagy lássa, neked is van dolgod, és más is foglalkoztat nem csak ő.

Egyszóval, a férfiak szeretik, ha folyamatosan meg kell hódítani a nőt.

Hagyni kell kicsit "szabadon", és semmi gond nem lesz a megtartással, magától fog ott ragadni :-)

2014. szept. 30. 08:50
Akkor sosem volt igazi.
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 30. 08:49
Ha veszi és viszik,hagyni kell elmenni. Sziszifuszi küzdelem lenne és felőrölne, ha minden nap meg kellene küzdened érte. A hűséget és a szerelmet ne lehet kikényszeríteni, mert az megöli.
2014. szept. 30. 08:49
Szerintem, ha a másik fél veszi a lapot és neki áll teszem azt flörtölni, akkor újra csak azt írom, hogy régen rossz, főleg, ha a flörtnél tovább megy. Szerintem ne aggodalmaskodj előre olyan dolgokon amik még meg sem történtek. Koncentrálj kettőtökre, légy boldog és laza. Mutasd ki neki, hogy szereted, mutasd meg, hogy TE van a NŐ!, de ne ess túlzásokba. Próbáld megtalálni az arany középutat.
5. bb439e0ca9 (válaszként erre: 4. - Pankakukac)
2014. szept. 30. 08:46
Igen, úgy értettem, nem nyavalyog, nem aggodalmaskodik állandóan, mert az taszító lehet. És mi van akkor, ha mégis veszi a lapot, amit mások osztanak neki? Mit kell akkor helyesen tenni?
4. Pankakukac (válaszként erre: 3. - Bb439e0ca9)
2014. szept. 30. 08:44

Szia!

Miből gondolod, hogy erre nincs szüksége egy férfinak ugyan úgy, mint egy nőnek? Igenis ki kell nyilvánítani, hogy szereti, hogy félti. Persze ennek egészséges kereteken belül kell maradni!!!!

2014. szept. 30. 08:40
Igen, igazad van. És ugye nem szabad kinyilvánítani, mennyire félti a párját, hogy elveszíti?
2014. szept. 30. 08:29
Szerintem alapvetően nem csalja meg a férfi a nőt (és fordítva), ha otthon minden működik és szeretik egymást. Tehát szerintem nem kell az esetleges vetélytársakkal törődni. Ha meg törődni kell és "harcba" szállni, akkor szerintem már régen rossz :(
2014. szept. 30. 08:27
Hogy viselkedjen a nő, ha egy boldog kapcsolatban van, de csak hétvégén találkoznak, és feltűnnek a potenciális riválisok különböző nők személyében? (Írásban, szóban, személyesen)Mi az a hozzáállás, ami nem teszi szánalmassá, nevetségessé, és amivel meg is tudja tartani a férfit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook