Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha másfél év után is úgy érzem magam az "új" munkahelyen mint egy idegen, mint az elején, akkor érdemes elhúzni innen? fórum

Ha másfél év után is úgy érzem magam az "új" munkahelyen mint egy idegen, mint az elején, akkor érdemes elhúzni innen? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 1. 22:01
Ahol nem szeretsz lenni, onnan el kell menni!
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 1. 14:38
Ha megteheted, akkor válts. Persze kérdés, hogy ez miért alakult így? A többiek távolságtartók veled, szemétkednek, vagy mi a baj?
2023. ápr. 1. 14:03
Persze, az ember érzi, hogy rossz helyen van..keress mást!
2023. ápr. 1. 13:18
Mindenképp keress mást, persze nincs rá garancia hogy ott jobb lesz, de arra sem, hogy rosszabb. Magaddal cseszel ki, ha minden nap úgy mész be hogy rosszul vagy tőle.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 1. 12:26
Persze simán lehet, hogy sokkal szarabb lesz, de legalább adsz magadnak egy esélyt a javulásra. Én biztos nem totojáznék, ha 2 év nem volt elég ahhoz, hogy megszokd/megszeresd, akkor mindek szivatod magad. Persze, ha kell a pénz, és napról napra élsz, akkor az egész nem opció...
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 1. 11:43
Mindenképp érdemes. Sok szerencsét.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 1. 10:54

A változás nem mindig jelent rosszat.

Merj, hogy nyerj!

Azt gondolom igen, érdemes . :)

Sok sikert kívánok!

2023. ápr. 1. 10:48
Mennék, ha van hová.
2023. ápr. 1. 10:39

Ha másfél év után is úgy érzem magam az "új" munkahelyen mint egy idegen, mint az elején, akkor érdemes elhúzni innen?



Másfél éve vagyok az "új" már nem is annyira új munkahelyemen. És minden egyes reggel ha megyek be rosszul vagyok és azt kérdezem magamtól MIT keresek én itt?


Érdemes lehet elhúzni innen? Persze ugyan hova. Egy új helyre 2x ennyire szarul érezni magam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook