Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha más mondja, el sem hiszem fórum

Ha más mondja, el sem hiszem (beszélgetős fórum)

20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Csontsovány)
2017. febr. 7. 12:23
Én pedig Neked köszönöm ezt a topikot. Üdítő kis pozitív sziget! És milyen jó, látod: van, aki csak most összesíti, mennyi jó történt az életében. :D
19. csontsovány (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2017. febr. 7. 12:13
Köszönöm szépen !!
18. Guruljka (válaszként erre: 16. - Ina87)
2017. febr. 7. 11:44
Ezzel mindenki így van szerintem, de a negatív dolgokból én le szoktam vonni a tanulságot - ha én hibáztam- és túllépek rajta.
17. Guruljka (válaszként erre: 15. - Csontsovány)
2017. febr. 7. 11:43
Nahát, ez csupa nagy dolog! Neked is kitartást kívánok, és hogy találd meg a siker örömét!
16. ina87
2017. febr. 7. 11:33
történtek pozitív dolgok velem de ahogy szokott lenni volt negatív dolog is...
15. csontsovány (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2017. febr. 7. 07:58
Sziasztok! Szabad :-).A rossz szokásaimat hagytam el.Mint dohányzás ,sorsjegyezés , sőt annyira belejöttem,hogy sikerül /nagy reményekkel/abbahagyni egy gyógyszerem /Rivotril/szedését.Ezt nem gondoltam volna .
2017. febr. 6. 21:24
És a "témavezető", Csontsovány története, ha szabad kérdezni?
2017. febr. 6. 12:54
Mindenkinek gratulalok :)
2017. febr. 6. 08:14

Külföldön élek a férjemmel 4 éve. Ha ezt valaki mondja nekem 5 évvel ezelőtt, akkor kiröhögöm. Akkoriban vécé nélküli munkahelyen dolgoztam, most vezető pozícióban vagyok a szakmámom belül. (így hozta a sors). Nem dicsekvésből írtam, de 5 évvel ezelőtt, amilyen személyiséggel rendelkeztem, csoda, hogy megálltam a helyemet az első munkahelyemen. Hálás vagyok.

Nem hittem volna, hogy valaki is szeretni fog feltétel nélkül, de a férjem így fogad el, mindig melletten van. Ő ajándék a sorstól. Neki nagyon hálás vagyok.

Nem hittem volna, hogy képes leszek személyiségemet fejleszteni, de megtette helyettem a sors, amiért hálás vagyok.

Köszönöm ezt a topikot, mert észre sem vettem ezeket, most gondolkodtam el rajta.

11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Ironizáló)
2017. febr. 5. 22:02

Nekem meg a tied tetszik... :D


Ki-ki a magáét éli, nincs ebben irigység vagy utánzásvágy, csak jó érzés, hogy bizony sokféleképpen lehet még a pozitívat is csinálni és megélni.


Megélni, úgy igazán, belegondolva: valami isteni érzés. Azt hiszem, nemmagyarul erre is lehetne mondani, hogy 'flow'...

10. ironizáló (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2017. febr. 5. 21:58
Nagyon tetszik ez a mentalitás, ahogy hozzáállsz az életedhez.
9. ironizáló (válaszként erre: 2. - Barbus0501)
2017. febr. 5. 21:56
Nagyon pozitív, gratulálok mindenhez.
2017. febr. 5. 21:55
Nem gondoltam, hogy gyeden lévő anyukaként egyik pillanatról a másikra találok állást, itt a lakhelyemhez közel, alig 10 perc sétára. Este elküldtem az önéletrajzom, reggel hívtak interjúra (gyerekkel együtt mehettem), azonnal felvettek. A munka kedvemre való, tetszik, pont ilyet szerettem volna gyed után. Azonnal elkezdtem intézni a bölcsit, szervezni az életünket. Nagyon hirtelen jött, de eszem ágában nem volt gondolkodni rajta. Ilyen lehetőséggel élni kell. Ha más mondja, el sem hiszem :)
7. Guruljka (válaszként erre: 2. - Barbus0501)
2017. febr. 5. 21:53
Barbus kívánom, hogy ez a most érzett boldogság Veled - Veletek maradjon! Jó még olvasni is! :D
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2017. febr. 5. 21:29

Velem is nagy dolgok történnek, és örülök ennek a lehetőségnek, hogy átgondolhatom és összefoglalhatom.

Leszoktunk a dohányzásról, még a férjemmel együtt. Ez 2011 nyarán történt, azóta sem gyújtottam rá. Fejenként úgy 30 szálat szívtunk el pedig naponta, én 38 éven át.


A férjem halála után nem zuhantam össze, volt erőm a fiam taníttatását is befejezni, és átrendezni az életemet. Az addig is végzett itthoni munkát sok türelemmel és kitartással annyira fejlesztettem, hogy azóta megkaptam a vállalkozóvá válási támogatást. Igaz, hamarosan lejár az a támogatott 6 hónap, de remélhetően ki fogom tudni termelni a járulékok fizetését meghaladóan a megélhetésemet is.


Jelentkeztem egyetemre, levelező tagozatra. Már a hatodik félévet kezdem, ami az alapszak utolsó féléve. Írjuk a szakdolgozatot, lassacskán végzünk. Szeretném utána a szakfordítóit megcsinálni, ami már fizetős.


Párkapcsolatom nincs, de nem keresgélek komolyan. Mivel sokat vagyok itthon, nem botlik belém senki, de ez egyelőre nem zavar.


Még éppen csak belül vagyok a 60. éven, és jó formában vagyok, amit még tovább javítani szeretnék.


A tanulmányaimért is hálás vagyok, sokat fejlődtem szellemileg, amit soha nem hittem volna, hogy 20-30 éven felül is lehet még.

2017. febr. 5. 20:40
Koszonom :) aranyosak vagytok :)
2017. febr. 5. 20:34
Gratulálok! Ez szuper!
2017. febr. 5. 20:30
Örülök a pozitív hozzászólásnak , s annak is , hogy megtörtént :-)
2017. febr. 5. 20:22
Nem gondoltam volna, hogy amerika fogok elni. Nem gondoltam volna, hogy az itteni legszarabb munkabol is ki tudok torni. Nem hittem volna, hogy egyszer nekem is alom parom lesz, amiert mast csak irigyeltem :) nem gondoltam volna, hogy valaha leszek ilyen boldog
2017. febr. 5. 20:17
Tettél olyan dolgot , amit nem gondoltad , hogy sikerülni fog ? pl gondolok én pozitív dolgokra : pl valami rossz szokás elhagyása :-).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook