Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha már nem vagy a régi......... fórum

Ha már nem vagy a régi......... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
31. bowie (válaszként erre: 30. - Regin_a)
2012. okt. 31. 13:34

Szerintem azt látja a másik fél, hogy mikor kell békén hagyni a másikat. Egy szimpla fáradtságnál ez nem macerálás...

De ahogy látod, írtam én is, hogy náluk komolyabb gondok húzódnak a háttérben, mert nyilván, ha egy férfi abban sincs benne hónapokon keresztül, az már nem egészséges dolog, és nem szimpla fáradtság, s nem lustaság.

30. Regin_a (válaszként erre: 28. - Bowie)
2012. okt. 31. 13:17

Bizonyára veled nem fordult elő

hogy

fáradt vagy , kedved sincs a szexhez, de elkezdenek kézzel/szájjal "macerálni" mert jót akarnak neked


Akinek nincs kedve a szexhez annak nyűg ha macerálják

Egy laza petting mindig belefér, de ehhez is indittatás kell mindkét féltöl

29. Regin_a (válaszként erre: 27. - Flein)
2012. okt. 31. 13:14

A vegyél fel szexi fehérneműt, próbáld meg szájjal kézzel, ezek marhaságok

Az ilyen gondok mögött lelki/idegi bajok vannak

25-30 évesen de még később is nincs az a munka ami miatt egy férfi ne dugjon, ha nincs más baj


Megérné elmenni egy párterápiára pszhimókushoz

Persze egy férfinek ez sokkal kellemetlenebb mint egy nőnek, ezért kedvesen vezessd elő

Még az is belefér, hogy "hátha az én hibám"


Mindensetre ne essél neki, mert ez egy férfit csak jobban idegesiti és visszahuzódik, vagy veszekedés lesz belőle

Ő is jól érzi a gondot, hidd el, csak mig a szőnyeg alatt van, nem akarja kikaparni onnan

28. bowie (válaszként erre: 27. - Flein)
2012. okt. 31. 12:38
Fúúú..hát ott akkor valami komolyabb tényleg húzódik a háttérben...erre pasit még nem hallottam nemet mondani..:(
27. flein (válaszként erre: 23. - Bowie)
2012. okt. 31. 12:24
akkor se semmi.most nincs kedve....
26. bowie (válaszként erre: 24. - Acuko)
2012. okt. 31. 12:06

Nem a fórumindítónak írtam, hanem egy másik panaszkodónak...


Egyébként meg nálunk is van, hogy a párom vagy én fáradtak vagyunk, és nincs kedve az egyiknek mozdulni, de a kényeztetés jól esik...nem értem miért lenne butaság...nekem meg sem fordult a fejemben az soha, hogy ha a párom fáradt, akkor jah, hogy ő bezzeg csak fekszik...hanem örülök, hogy örömet okozhatok neki olyankor is.

De újra kiemelem..a válasz nem a fórumindítónak szólt....csak oda kellene figyelni, mielőtt lehurrogod a másikat.:)

25. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - Acuko)
2012. okt. 31. 12:00
Nem a fórumindítónak írta.
24. acuko (válaszként erre: 23. - Bowie)
2012. okt. 31. 09:52

Hát, szerintem ebben az esetben nem az a lényeg, hogy mivel mit. Ugye.. valamit nagyon félre értettél.

Hanem az, hogy a napi rutin, teendők után fáradtak mind a ketten, a nő különösen, a sok napi teendőktől, és kattog az agya, hogy másnap mit és hogyan kell tenni, ezért nem tud kikapcsolódni, és nem tud a párjára koncentrálni este már.

Szóval ez nagy butaság volt, hogy próbálja meg szájjal. De még mekkora!

Lelkileg kell heléyre tenni a dolgokat.

Mi az, hogy próbálja meg szájjal? Most komolyan!

ja. Persze, a pasi csak feküdjön, hagyja, hogy a nő dolgozzon rajta. Azután alvás. Az eszem megáll!

23. bowie (válaszként erre: 14. - Flein)
2012. okt. 31. 08:40
És ha mondjuk megpróbálod szájjal? Akkor sem akarja? Mert akkor nem számít, hogy fáradt...:)
22. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Ronda Béka)
2012. okt. 31. 07:57
Azt írta, hogy a férjével nincs gond...
21. 74f8c12b8e (válaszként erre: 11. - 527f6fda92)
2012. okt. 31. 07:51
2 este az még csak az indulás.Ha azt látja,hogy ezt rendszeresen meg fogod tenni,akkor át tudja alakítani az agyában az időbeosztást,hogy pl. bármelyik este fél kilenckor ő beülhet a kádba lazítani,pihenni,és utána várod az ágyban.
20. 74f8c12b8e (válaszként erre: 3. - 30f35e13ac)
2012. okt. 31. 07:48

A tornacucc összekészítését bízd a gyerekekre,sütit vegyél készen,és írj bevásárlólistát,vásároljon hazafelé a férjed,az egyértelműbb dolgokat legalább.


Keress valami multivitamin-nyomelem késztményt,és szedd be,hátha attól kicsit összeszeded magad.

És próbálj néha fáradtan is szexelni,de szólj a férjednek,h fáradt vagy,úgyhogy csak kíméletesen,és aprólékosan,mert hátha nehezebben lendülsz bele.

nekem bejött,még úgy is,ha fájt valamim,a testem szerencsére szinte "magától" belelendült,attól függetlenül,hogy fejben azt érzem,fáradt vagyok:) meglepő,de érdemes kipróbálni.csak relaxálni kell közben,nem gondolkodni.

2012. okt. 31. 07:32
...legyél új! Indulj be...csak elkezdeni nehéz aztán visz a lendület...
18. Ronda Béka (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2012. okt. 31. 07:25
Mert csak nála lehet gond, igaz? :) Még mindig ez a közfelfogás...
17. Timeja75 (válaszként erre: 5. - 30f35e13ac)
2012. okt. 31. 07:03

Szia!

Az én véleményem szerint,legyen a férjednek is egy privát gyereke akinél mindent ő intéz.És bizti rájön miért borulsz be az ágyba esténként.

Nálunk is vannak esték mikor ő vagy én bealszunk én könnyebben sértődök,hogy megint nincs szex,simogatás,de kárpotlásul ott a reggel mikor örületes szex van.

kipihenten jobb,persze a nők nagyrésze nem szeret reggel szeretkezni,de ha te nyitott vagy erre akkor az ébresztőt állítsd fél órával korábbra kezdeményez vagy hagyd hogy kezdeményezzenek:-).

Egész más lesz a napod,engem a szex feltölt.Elég sok ff-vel beszélgetek a szexről és a tapasztalat,hogy a házastársak nem beszélik meg a problémákat,még alapvető szexuális igényeiket sem.Én mindent el merek mondani vágyakat kívánságokat és viszonzásul Ő is elmondja mit hogy szeretne.

Mint az élet más területein nekünk nőknek kell ügyesebbnek lennünk.

Kitartást,és nem neked kell hódítani ő vegyen le terhet rólad:-).

16. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Flein)
2012. okt. 31. 07:02
Tedd kívánatossá magad...
2012. okt. 31. 07:02
A feladatokat meg kell osztani. Pl. te intézed az ovis gyerek dolgait, a férjed a sulis gyerekét, így kb. egyforma fáradtak lesztek, azaz te kevésbé leszel fáradt a férjed meg kicsit jobban és ez esetben kb. egyforma igényetek lesz a szexre.
14. flein
2012. okt. 31. 03:00
sziasztok.én is ebben a helyzetben vagyok de épp forditva.nálunk a férjemet nem lehet rávenni a sexre most csak saccolni tudok hogy mennyi ideje nem voltunk együtt.kb 4 hónapja.van egy 7 éves kisfiunk de ez sose volt gond.lehet szimplán csak lusta vagy nem is tudom.mindig van valami kifogás.fáradt,fáj a feje,már késő van,majd mindjárt vagy majd holnap.de az a mindjárt vagy az a holnap mindig elmarad.ha több eszem lenne akkor félrelépnék de sajna nagyon hűűséges típis vagyok mégha(nincs is kihez).impotensnek nem impotens,csajozni nincs ideje. lassan már azon gondolkodok lehet hogy meleg...csak nehogy a gyerekem is félteni keljen tőle.na erre szerintem nem tudtok semmi tanácsot adni:)amugy én 26 vagyok a párom 28
13. 527f6fda92 (válaszként erre: 6. - Acuko)
2012. okt. 31. 00:04

és nem utolsó sorban gratulálok neked hogy meg tudtad csinálni

:-)

12. 527f6fda92 (válaszként erre: 6. - Acuko)
2012. okt. 30. 23:58
neked ez mennyi idő után sikerült?
11. 527f6fda92 (válaszként erre: 3. - 30f35e13ac)
2012. okt. 30. 23:57

adj tanácsot nekem hátha én is tudok neked adni


mit kellene tennie a férjednek hogy változzon a helyzet?


Én pld az utolsó két este megtettem amit kért

este kilenc előtt elintéztem mindent

melléültem és meghallgattam


de semmi


korábban az volt az indok amit te is mondassz este tíz után ő már annyira fáradt hogy képtelenség

10. 527f6fda92 (válaszként erre: 2. - Acuko)
2012. okt. 30. 23:55

azért ne illyeszétek meg egyből

a rendes férj jódarabig türelmes

9. 527f6fda92 (válaszként erre: 1. - 30f35e13ac)
2012. okt. 30. 23:53

ezek nehéz dolgok

nem könnyű minden szerepben villogni

ne add fel


én a másik oldalról személem a dolgokat

nem könnyű ezen az oldalon sem

2012. okt. 30. 23:52
..., de új sem.:)
2012. okt. 30. 23:34

Hát a klasszikus szokásos dolog..felőrölnek a hétköznapok..és inkább anya vagy, mint nő...nem vagy elég önző..:)

Nem tudtok valahová elmenni ketten?

6. acuko (válaszként erre: 3. - 30f35e13ac)
2012. okt. 30. 23:33

Tudom miről beszélsz, én is pont igy voltam akkoriban. És nagyon sokan igy vannak ezzel.

Nehéz megtalálni az egyensúlyt, de muszáj. Egy nőnek sokkal több és összetettebbek a feladatai, mint a férfinak. Ő elmegy otthonról dolgozni, és ezzel letudta a teendőket. Ő igy gondolja. Mármint a férfi. De a nőnek még számtalan feladata van, és az a természetes, hogy ő mindent megcsinál és mindnekit kiszolgál és még az ágyban is állja meg a helyét. Hát, nem egyszerű.

Arra a kis időre félre kell tenni a gondokat, és a pasira koncentrálni. Meglátni benne a FÉRFIT. Úgy, mint régen.. Muszáj. :)

5. 30f35e13ac (válaszként erre: 3. - 30f35e13ac)
2012. okt. 30. 23:27

De..... nem hibáztatom a férjem, nagyon sokat dolgozik. (én is dolgozom, de Ő jóval többet)


Csak az bánt, hogy Neki joga van sértődöttnek lenni, ha az este nem úgy alakul, ahogy elképzelte. Pl. én elalszom.

2012. okt. 30. 23:25
ujra, megkell hoditani 1mást:)
3. 30f35e13ac (válaszként erre: 2. - Acuko)
2012. okt. 30. 23:24

És mégis mit tehetnék? Fáradtan elaszok. Ha nem alszok el nem kívánom a szexet, mert más sem jár a fejemben, csak, hogy holnap reggel kell két tornacucc, délben ebédfizetés, holnaputánra valami sütit kell összedobni, mert a kicsinek szülinap lesz az oviban. Még szörpöt is kell venni. Gyümölcs nap is lesz.

A legnagyobb megint egyest kapott. (nem is kérdeztem ki dolgozat előtt, megint szar anya voltam) Mikor is megy a magántanárhoz? Fizettünk már a héten?



Millió és millió kérdés, feladat. Ha már el lehetne lazulni, akkor is ez jár a fejemben.

2. acuko (válaszként erre: 1. - 30f35e13ac)
2012. okt. 30. 23:18

Hát, bizony, erre nagyon oda kell figyelni, és az már egy jó dolog, hogy ezt felismerted.

Sajnos nem egyszerű, de meg kell birkózni a dologgal, mert különben máshol keresi majd a boldogságot..

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook