Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha ma adtak fel nekem csomagot a postán, akkor... fórum

Ha ma adtak fel nekem csomagot a postán, akkor... (tudásbázis kérdés)


12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Globus)
2021. nov. 23. 06:41
Mi szerencsére nem ajándékozunk, így ettől nem kell fájnia a fejemnek.
11. globus (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 06:35
Kizárólag olyant rendelek, amit előzőleg a várost végigjárva sehol nem kapok... sajnos a legnagyobb műszaki áruház is zömmel online árul. Neten van, boltban nincs. El kell kezdeni a karácsonyi ajándékvásárlást márciusban, ez nem vicc, vettem dolgokat 🙂 Vagy abból választunk, ami van.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
2021. nov. 23. 06:24
Akkor kivételes úgy tűnik nekem szerencsém volt. A postával szívok én mindig, a futárszolgálat mifelénk korrekt, csak a futárok bunkók. Meg pl a Gls-nél kétszer kellene "megkísérelni" a csomag kiszállítását, ha először nem veszed át valamilyen oknál fogva (én volt h tudtam, hogy aznap jön a futár, de a férjem s.o.s.-ben kellett vesegörccsel bevinni az ügyeletre, így hívtam a futárt, hogy nem tudom atvenni, nem leszek itthon, tudják - e úgy intézni, hogy másnap esetleg újra kihozzák?! Nem tudták. Rendelhettem meg az árut újra...), de nálunk, mióta netről vásárolok többször kb 6 éve, egyszer fordult elő olyan, hogy két nap eltéréssel, de kihozták újra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy akár posta akár futárszolgálat, örülhetsz, ha egy darabban érkezik meg, aminek egy darabban kell megérkeznie...
9. globus (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2021. nov. 23. 05:54

En vasárnap rendeltem árut, nem postával, hanem futárral. Szerda-csütörtökre ígérik...1 munkanap alatt még az életben semmit nem kaptam meg 🙂

Nyomkövetés szerint átadják a futárnak. Másnaptól lepihen kicsit egy raktárban, majd következő futár felveszi. Itt kiesik fél nap, utána megkapom. Előzetes értesítés alapján 8 és 17 óra között...kizárólag munkahelyre, vagy nyugdíjashoz rendelhető.

Azt nagyon szeretik, ha előre kifizetem...egyszer még úgy is 6 napig kóválygott a parfümöm, hogy munkahelyre rendeltem. Már úgy voltam vele, ba..ák meg, nem is kell. Írtam a webáruháznak, feladták újra.

Csomagküldős szállítókkal nekem jó tapasztalatom még nem volt, igyekszem minimalizálni, sajnos néha nincs más.

A 6 napos futár szón csak röhögni tudok 🤣

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2021. nov. 23. 00:34
Igazad lett. Azért a múltkori csomagnal érdeke volt, hogy elsőbbségivel adtak fel szerdai nap és következő héten csütörtökön jött meg, most meg simán adták fel pénteken és ma, hétfőn meg egyből ideért. Ki érti ezt?!
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 15:29
Mondtam!
2021. nov. 22. 11:25
És ma csodával határos módon, megkaptam a pénteken feladott csomagot.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2021. nov. 20. 07:54
Igen én írtam ki azt is, de akkor ugye közbe volt a hosszú hétvége és mint kiderult az elsobbsegivel nem ér előbb oda a csomag, csak nyomon tudod követni. Ha ajánlva adod fel akkor ér oda hamar. Most kíváncsi leszek.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 19. 22:29
volt erről korábban egy fórum, aki az elsőbbségivel feladottat is még egy hét múlva is csak kereste...
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. nov. 18. 21:50
Oh szuper, köszi a választ 😊!
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 21:47
Hétfőn.
2021. nov. 18. 21:46

Sziasztok.

Ma adtak fel nekem egy csomagot postán Pestről egy Vas megyei kisvárosba. Nem ajánlva, nem elsőbbségivel, csak simán.

Szerintetek akkor jövő héten melyik nap körül fog megérkezni?

Köszönöm, ha válaszoltok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook