Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha letiltottam itt valakit, látja az adatlapomat? fórum

Ha letiltottam itt valakit, látja az adatlapomat? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 21. 14:45
Nem igazán lehet már velük mit kezdeni, mivel a rengeteg okos teló akármelyikén reg-el újra, új néven, akkor az totál új tagnak látszik. És ma már ilyen teló sok családban több is van... még laptop, számítógép is van már a családban több is. Lehetetlenség akárkit is végleg kizárni a hoxáról.
2020. szept. 21. 13:14
Kedves ember
2020. szept. 21. 13:12

Köszönöm a válaszokat. 😊


Több emberrel is beszéltem akinek problémája volt a viselkedésével. Kb. 3 havonta új email címmel és névvel regisztrál. 😩 És jelentkezik olyan klubbokba ahonnan már kidobták.

9. _Berry_ (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. szept. 21. 13:05
Akkor meg nem értem, hogy mire jó, amikor valakit kidobnak a moderátorok, hisz úgyis tudható, hogy új néven vissza fog jönni. Valahogy az ilyeneknek az ip címét blokkolni kellene.
8. Bless the child (válaszként erre: 7. - _Berry_)
2020. szept. 21. 12:49
Semennyire. Nem hiába vannak a többlakiak😀
7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 21. 12:48
Csak akkor látja, ha be van jelentkezve, viszont ha zaklatás ért, akkor elvárható lenne, hogy a moderátorok kivágják örökre és ne tudjon újra regisztrálni. Bár nem tudom, hogy az utóbbi itt technikailag mennyire valósítható meg.
2020. szept. 21. 12:47

Igen, privát üzenetnél tiltottam le.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2020. szept. 21. 12:24
Itt nincs olyan, hogy letiltod. Max privátot nem tud neked írni
2020. szept. 21. 12:19
Az anonim felhasználóknak nincsen adatlapja, egyébként pedig igen, látja:-)
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 21. 12:11
Mindent tud, csak nem írhat neked privát üzenetet.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 21. 12:06

Hogyan tiltottad le?

Itt csak privát üzeneteket tudsz. Azaz többé nem írhat neked levelet, de a fórumon minden változatlanul marad.

2020. szept. 21. 11:57

Sajnos zaklatás áldozata lettem itt, moderátornak is írtam, letiltottam. De előtte minden fórumhoz amihez hozzászóltam széttrolkodta, meghazudtolt, az ő bugyuta elméleteivel volt tele egy pár fórum.

Ha letiltottam, látja az adatlapomat? Illetve hozzá tudd szólni az én válaszaimhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook