Ha lenne időgéped, mire használnád? szavazás
(erre név nélkül szavazhatsz)
Visszamennék a múltba és megváltoztatnám az eseményeket.
121
Visszamennék a múltba, de csak mint külső szemlélőként, nem avatkoznék be.
19
A jövőbe mennék, hogy megtudjam, mi vár rám 5-10-20 év múlva.
22
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 162 | Kiírta: a4e7cf9021, 2021. okt. 6. 21:11
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
210 szavazat
144 szavazat
110 szavazat
199 szavazat
192 szavazat
Az élet egy mókuskerék? (név nélkül)
114 szavazat
155 szavazat
Melyik embertípust utálod a legjobban? (név nélkül)
120 szavazat
107 szavazat
175 szavazat
105 szavazat
10-es skálán mennyire tartod magad vezéregyéniségnek? Vezető alkatnak, erős személyiségnek. (név nélkül)
142 szavazat
105 szavazat
127 szavazat
165 szavazat
182 szavazat
Lecserélnéd a szüleidet? (név nélkül)
139 szavazat
Hoxa tagjainak az életkora: Te hány éves vagy? (név nélkül)
182 szavazat
Melyik csillagjegy exed akart visszamenni hozzád? (név nélkül)
82 szavazat
152 szavazat
171 szavazat
169 szavazat
További szavazások (38.450 db)