Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha leepilálom a karom, utána borostás lesz ha nő vissza a szőr? fórum

Ha leepilálom a karom, utána borostás lesz ha nő vissza a szőr? (beszélgetős fórum)


18. grizus
2013. máj. 1. 03:56
Én évente párszor szoktam a karomat epillálni, mert addigra nő meg annyira, hogy zavar és soha semmi gond nem volt. Persze kellemetlen, de amúgy teljesen oké.
17. Anda39
2013. ápr. 22. 09:31
Én egyszer leepiláltam a karomat, és olyan pöttyös lettem, hogy azt hitték, valami kiütésem van. :) Most majd a kozmetikushoz megyek gyantáztatni, nehogy megint pórul járjak.
16. grizus
2013. ápr. 18. 11:10
Ez butaság, nem lesz borostás:) Epiláld nyugodtan.
15. Krisz42 (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2012. dec. 27. 19:25
Ha jò az epillátor,akkor kihúzza tövestől.Nekem erős a lábamon a szőr a 10éves epillátorom is jó volt,de az új nagyon jò.Egy gond lehet,ha nem nő ki,hanem a bőr alatt marad tovább.Nekem ez volt a réginél,akkor gyantáztattam,de most az újnál màr ez sincs.
14. Hell92
2012. dec. 27. 18:48
Nem erős, köszi a segítséget:)
2012. dec. 27. 18:43
igen, mert az epilátor nem tökéletes, sok szőrszálat lecsippent, ahelyett, hogy kihúzná
2012. dec. 27. 18:43
Ugyhogy szedd csak le nyugodtan szerintem,nem lesz gond. :-)
2012. dec. 27. 18:42
Szerintem nem,bár attól is függ,hogy milyen a szőrikéd,erősebb vastagabb vagy csak kis pihés. Nekem pihés és lassan is nő vissza és puha,nem is látszik,csak engem zavar ezért szoktam leszedni,meg szeretem ha a karom is sima.
10. Hell92
2012. dec. 27. 18:40
köszi
2012. dec. 27. 18:27
Igen, mivel a szőr lassan nő ki.
2012. dec. 27. 17:54

Én leírom a saját tapasztalatom: én először legyantáztattam a karom, mert epilátorral való próbálkozásra pokolian fájt :) Néhány nap múlva elkezdtek nőni az addig szunnyadó kis szálak. Azokat is legyantáztattam, és pár hét múlva, amikor elkezdett újra nőni a szőr, már nekivágtam epilátorral. Enyhén fájt csak. Azóta is epilálom (vagy ha nincs időm/kedvem, gyantáztatom).


(Igaz, most olyan betegségem van, amitől nagyon szőrösödök, és sokszor egy szőrtüszőben 2 vagy 3 szőrszál is nő, de én cak ajánlani tudom az epilálást).

Szerintem ha az elején jól van kiszedve, akkor olyan lesz a szőr növekedése és minősége, mint pl. az epilált lábon, mármint lassul és ritkul.

2012. dec. 27. 17:53
Csak mert elég világos a bőröm és hosszú sötétbarna szálak borítják, nem szép látvány, eddig szőkitettem, de az se sokat javít rajta, ráadásul a legutóbbi alkalomtól kipattogott meg kimarta a bőröm, ezért gondoltam h áátmegyek rajta epilátorral csak utána meg nem akarok szúrni, az is elég kiábránditó tud lenni, hozzám ér vki és lereszelem a kezét a szúrós bőrömmel xD :S
6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Hell92)
2012. dec. 27. 17:50
El vannak tévedve,az epillálás után nem lesz borostás.Az csak borotválá után vagy krémtől.Mikor tövestől tépi ki,akkor gyengül,vmelyik vissza se nő.A lábam régóta epillálom.
2012. dec. 27. 17:49
Hát még mindig jobb, mintha borotválnád..én is epilálom már jóideje, de így nem erősödik meg, mint a borotvától..egyik barátnőm borotválja, de neki tényleg borostás, ha nő vissza. Nekem meg akkor se olyan csúnya, ha pár napig lusta vagyok epilálni.
2012. dec. 27. 17:44
igen borostás lesz, de nem fog szúrni:)
2012. dec. 27. 17:42
Hát az nagyon jó:S xD
2012. dec. 27. 17:39
2 napig sima,utána mint mindenhol máshol,el kezd nőni és remek borostás lesz.:D
2012. dec. 27. 17:38
Félek h szúrni fog amikor nő vissza, és még annyit szeretnék kérdezni h kb meddig marad sima? köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook