Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha le van állítva a gépem, akkor miért tudnak hívni Skype-on, miért mutat elérhetőnek? fórum

Ha le van állítva a gépem, akkor miért tudnak hívni Skype-on, miért mutat elérhetőnek? (tudásbázis kérdés)


11. syria
2014. ápr. 21. 08:08

Kikapcsoltam a telefonon az automatikus belépést; ne lásson senki, ha kinyitom a telefont.

Már volt belőle félreértés, hogy azt hitték direkt vagyon online. Nem hallottam a hívást, és nem is néztem: keresett-e valaki.

10. emagdi
2014. ápr. 20. 19:39

ok. én meg igen. ha rá van kötve a routerre a gép, akkor mindig zöld a skype. (ha ki van kapcsolva a gép akkor is)

ha le van róla véve, akkor nem mutat online.


(telefonon ki van kapcsolva)

2014. ápr. 20. 19:36
Sosem kapcsolom ki a skype-ot, illetve nem lépek ki belőle, mégsem vagyok mindig online.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2014. ápr. 20. 19:30

hát pedig nálunk ez van:)

hacsak a gép kikapcsolása előtt ki nincs kapcsolva a skype, akkor bizony az online marad.

7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2014. ápr. 20. 17:57

Ruternek semmi köze a programokhoz és azok ilyetén működéséhez

Meglepne ha a kikapcsolt gép után bejelentkezve lennék.

Az csak ide-oda irányitja a számitógépek kéréseit a net felé és vissza. Semmiféle program nem tárolódik ott.

6. syria (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2014. ápr. 20. 15:24
Na ez az! Engem is megtalálnak az okoskán, ha ki van kapcsolva a gépem. Majd teszek róla. :)
2014. ápr. 20. 14:22
vagy telefononodon vagy bejelentkezve folyamatosan a skype-ba (érdemes kikapcsolni, mert zabálja az akkumulátort), vagy router-en van a géped, és hiába kapcsolod ki magát a számítógépet, attól még a hálózatban bejelentkezve maradsz.
4. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2014. ápr. 20. 11:12
Na ugye a technika ördöge? :)
2014. ápr. 20. 11:08
Telefonodon nincs Skype?
2014. ápr. 20. 11:04
Esetleg, nem vagy kijelentkezve a skyp.ról!
2014. ápr. 20. 11:02

Ha le van állítva a gépem teljesen, akkor miért van az hogy tudnak hívni Skypon, és zölden látnak? Én nyílván nem érzékelem, csak aki hív engem annak csörög, és zölden lát engem!

Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook